Odpowiedz na ten temat

sklep obuwniczy CCC

• scaliii 2017.06.29 [10:58]
    Dziewczyny ja pracuję ponad 2 lata. I nie powiem że jest lekko ale w której pracy stoi się i pachnie.... Plany same się nie zrobią nawet jak jest ruch tylko trzeba podchodzić do klientów i obsługiwać ich na 100%. Ja tak robię bo o dziwo lubię swoją pracę bo mam super kierownik która zaczynała jako sprzedawca a teraz jest kierownikiem. Kobieta zapierda... aż wiatr za nią się unosi. Przekłada salon jak torpeda do tego zajmuje się dostawami, obsługuje na sali i na kasie, i zarządza salonem. Każdemu życzę takiej kierownik. Do tego mamy super ekipę starych dziewczyn z którymi możemy się dogadać... po pracy iść na piwo itp. Pracuję w KRK .
  • gość 2017.06.29 [13:06]
    Nie chodzi o zapierdziel,bo ja akurat jestem z tych co sama szuka sobie zajęcia przez 12h,ale o fakt wykorzystywania nas do pracy za darmo,bo inaczej tego nie można nazwać.I wykorzystują nas tak tylko kierownicy,bo kadry o tym nie mają pojęcia i podejrzewam,że kierownicy regionalni również nic nie wiedzą,bo grafik dostają inny niż ten rzeczywisty,a kadry dostają listy obecności według tego " dobrego" grafiku,więc dla nich wszystko jest w porządku.Ale coś się zaczyna dziać,bo na sklepy wrzucane są osoby,które mają za zadanie "donosić" więc powodzenia życzę wszystkim kierownikom łamiącym prawa pracowników!
  • OliOli500 2017.06.29 [16:52]
    A najśmiejszniejsze jest gdy przyjeżdża ktos na kontrolę i .... salon się bardzo podoba, ale pracownicy nie smiech.gif to że tak salon wygląda to zasługa pracowników, krasnoludki nie przyszyly w nocy i nie przelozyly pół sklepu smiech.gif to my, ale cóż. Skoro 4 osoby na 600m2 to za dużo według "góry" to ..... szkoda gadać. smiech.gif
  • gośćndj33 2017.06.29 [19:31]
    Osoby na cały etat mają czas na odbiór godzin nadliczbowych do końca kwartału. Na godziny nadliczbowe zgodę musi wyrazić rks. Dlatego łatwiej jest sobie odebrać godziny i mieć spokój. I oczywiście nie robić sobie ponad nominał...
  • OliOli 2017.06.30 [09:53]
    A osoby z etatem 3/4, najpierw godzin nastukaja bo jest : promocja -50/ wyprzedaz/ przekładanie salonu/ wiosenne sprzątanie/ zwozka a potem gdy na koniec miesiaca roboty nie ma to przychodza o 15, a o 17 slysza : idz do domku, nie ma ruchu.
    U nas szybciej snieg spadnie w czerwcu niz zaplaca Ci za nadgodziny.
  • gość 2017.07.01 [22:12]
    Nie napisalam ze są u naa dni do odbioru za nadgodziny. Normalnie płacą za nie więcej.
  • gość 2017.07.02 [19:20]
    U nas kolejny miesiąc z najwyższą premia
  • Czesc etatu 2017.07.03 [14:48]
    Która i tak jest niższa od podstawowej pensji np. w Lidlu usmiech.gif , a cały czas będę upierać się że zmuszanie do pracy dłużej niż 8h przy zatrudnianiu na 1/2 albo 3/4 etatu to absurd. 12h w robocie to caly dzień w d...
  • gość 2017.07.03 [17:36]
    Też jestem na 3/4. Też macie tak "super" ? Oto wycinek grafiku (3 dni pod rząd):
    Dzień 1: 8 godzin
    Dzień 2: 12 godzin
    Dzień 3: 10 godzin
    Oczywiście do firmy "poleci" ten prawidłowy.
  • gościóweczkacskdjfopwkjfoerl 2017.07.04 [13:44]
    To pozwalniajcie się jak Wam nie pasuje i idźcie pracować do NETTO na trzy zmiany oraz trzy weekendy w miesiącu pracujące - żeby wykładać tylko towar. Co po niektóre Panie przychodzą pracować z założonymi rączkami po 6 godzin i są wielce zmęczone. Zmęczone chyba marudzeniem, nakręcaniem innych pracowników i żuciem gumy pełną gębą... Poza tym każdy pracuje tam gdzie chce. Nie chcecie to nie musicie pracować w CCC. Pozdrawiam złośliwce! Pamiętajcie - KARMA WRACA!!!
  • gość 2017.07.04 [20:18]
    Nie wiesz chyba co "karma" oznacza?Skoro jest Ci dobrze z tym,że dajesz się wykorzystywać i robisz się starą,zgorzkniałą i wredną babą ,i pomiatanie ludźmi sprawia Ci przyjemność to do ciebie taka "karma"wróci na pewno.Nie dziw się,że studenci zatrudniający się w ccc na 1/2 lub 3/4 etatu nie dają sobą rządzić,bo ludzie znający swoją wartość rezygnują,bo nie chcą mieć do czynienia z takimi jak ty!!!Ja za swojej kadencji byłam na szkoleniu z zarządzania personelem i szczerze to uczyli przede wszystkim szacunku do pracownika,bo taki pracownik będzie cię słuchał a rzeczywistość jest zupełnie inna!Ciesze się,że mam już ten czas za sobą,bo niczego mnie ta praca nie nauczyła a w obecnej bardzo szybko mnie docenili i nie musiałam nikomu włazić w tyłek,tak jak ty to robisz.Jest mi ciebie żal,że ccc to szczyt twoich ambicji...żaaaal!
  • gość 2017.07.04 [21:13]
    Brawo gość z 20.18
  • gość 2017.07.05 [21:56]
  • gość 2017.07.05 [21:57]
    Brrrawoooo gość 20:18 usmiech.gif wkoncu ktoś super zrobił podsumowanie
  • gość 2017.07.06 [07:58]
    Brawo gość z 13:44 ☺
  • gośćXXXY 2017.07.06 [15:31]
    Wiadomo kto ma racje. Dlaczego CCC przeprowadza rekrutacje wkółko do tych samych salonów? Ilość ludzi, która stamtąd ucieka mówi sama za siebie. Do pracy zmotywować trzeba umieć i nie tylko przez wieczne pretensje. Za duzo możliwości gnębienia ma kierownictwo. I skoro najgorsze mendy są przenoszone do innych salonów zamiast zwolnić na bruk to w CCC nigdy nie będzie lepiej. Popieram że 12 godzinny dzien pracy przy zatrudnieniu na 1/2 i 3/4 etatu to jest przegięcie pracodawcy. Pracuje sie na 1/2 etatu po 160 godzin miesiecznie a premia jest wyplacana tylko od podstawy a nie wg przepracowanych godzin w danym miesiacu. Dziadostwo, chytrość i wyzysk człowieka, który nie ma innej altetnatywy i musi godzić się na pełną dyspozycyjność za marne grosze.
  • gość 2017.07.06 [20:54]
    Zgadzam się z Tobą,bardzo dobrze,że poruszyłaś temat tych premii.Nie dość,że tylko 1/2 i 3/4 odwalają najcięższą robotę,bo właściwie tylko te osoby siedzą w półkach,przyjmują dostawy i obsługują klientów to całą kasę zbierają osoby funkcyjne.Oczywiście są salony,gdzie kierownik pracuje równie ciężko fizycznie jak reszta,ale to są na prawdę wyjątki.Tak więc firma znalazła sobie kolejny sposób na oszczędności!
  • gość 2017.07.14 [17:05]
    Dzień pracy sprzedawcy w CCCjezyk.gif rzyjęcie dostawy na zapleczu.Sprawdzasz czy jest zgodna z dokumentami i zaglądasz do każdego pudełka.Wywozisz na sklep,układasz słupki tak,żeby nie przeszkadzały klientom podczas zakupów.W międzyczasie obsługujesz klientów, zaglądasz do instrukcji i sprawdzasz czy zmieniła się kolejność ułożenia butów na salonie.Towarujesz sklep tak,żeby nie zostawiać butów na zapleczu,jeśli zatowarowanie jest na plus przebierasz podwójną rozmiarówkę i wywozisz na zaplecze.Po zrobieniu dostawy sprawdzasz oznaczenia na regałach i wspomagania,czy są zgodne z instrukcją VM.W międzyczasie obsługujesz klientów.Jeśli stoisz na kasie musisz dbać o dotowarowanie wkładek,kosmetyków,skarpet,biżuterii itp.Każdy pracownik jest odpowiedzialny za swój dział ,dba o to,żeby na regałach był porządek i każdy klient był jak najlepiej obsługiwany.Na bieżąco dokładasz towar i uzupełniasz witrynę, i góry regałów.Przed zamknięciem zamiatasz i myjesz podłogę,jedna osoba codziennie sprząta zaplecze i socjal.Praca jest ok,bo codziennie robisz coś innego,stoisz na innym dziale,więc nie jest to taka typowa małpia robotaPodwyżki całkiem całkiem,wreszcie ktoś pomyślał i o nas.....i wszystko byłoby ok,gdyby nie wiecznie nadąsany kierownik,czy inna osoba prowadząca zmianę,czepiająca się o wszystko bo wysrać się rano nie mogła,albo mąż jej nie chciał przelecieć.....
  • gośćnaurlopie 2017.07.15 [10:11]
    Nadąsany kierownik albo osoba prowadząca zmianę??? A Ty w ogóle miałaś/miałeś okazję prowadzenia zmiany i dopilnowania żeby wszystko było tak jak powinno??? Miałaś okazję dostania ochrzanu od regionalnego za to, że "koleżanki" stoją na środku z założonymi rękoma albo chowają się po kątach i gadają??? Miałaś okazję dostania ochrzanu od districta za to, że na Twojej zmianie dostawa nie jest wyłożona na czas??? Chyba najwidoczniej nie skoro mówisz o nadąsanym kierownictwie... Najpierw poprowadź zmianę i przekonaj się na własnej skórze z jaką odpowiedzialnością wiąże się prowadzenie zmiany oraz zarządzanie załogą i delegowanie zadań a potem się wypowiadaj...
    Pozdrawiam wszystkich Kierowników, Zastępców oraz osoby prowadzące zmiany bo to duże wyzwanie!
  • gość 2017.07.15 [18:33]
    Najwidoczniej nie nadajesz się do tej pracy,skoro nikt nie wykonuje twoich poleceń a zamiast tego "gada po kątach".Ale co się dziwić,pewnie jesteś z tych "szkolonych do pomiatania "i to robisz,a potem się dziwisz,że pracownicy nie mają do ciebie szacunku i cie olewają....a potem ty dajesz sobą pomiatać i traktowac jak niewolnice,bo w tym obozie pracy nawet słowa z kolezanka nie mozna zamienic!!!Ogarnij sie i nie rób z siebie popychadła,a jak ci to pasuje to nie wyzalaj sie na forum...jesteś żałosna
  • gość 2017.07.16 [22:04]
    CCC to obóz pracy bo nie można słowa zamienić z koleżanką. Heh, te Wasze argumenty są genialne. Co Wy macie w głowach? Jak mi robota nie pasuje to szukam takiej, która będzie spełniać moje oczekiwania i mam gdzieś czy komuś tam będzie źle czy dobrze, jego sprawa. Tak robią normalni ludzie, a Wy robocie jakiś cyrk, jak opozycja w naszym rządzie
  • gośći28272u1 2017.07.17 [07:50]
    gość z 18:33. A co według Ciebie znaczy "pomiatanie drugim człowiekiem"? Zlecanie mu zadań, które ma wykonać? A tak w ogóle słowo z koleżanką to możesz sobie zamienić po pracy na kawie, czy tak nie byłoby przyjemniej???
  • gość 2017.07.18 [13:00]
    CCC to obóz pracy,bo która firma pozwala na takie traktowanie pracowników i zmuszanie ponad normy czasu pracy!W jakich czasach żyjemy,że trzeba po 12 godzinach pracy zostawać jeszcze kilka godzin,bo trzeba salon przełożyć,bo zwózka,bo witryna,przecież takie rzeczy powinno się robić w normalnych godzinach pracy a jeszcze musisz przyjść następnego dnia na 12h np.pracujesz od 9 do 21,zostajesz na kilka godzin po tych 12h pracy i znów o 9 musisz się stawić do pracy,bo jak tego nie zrobisz to Ci podziękują albo będą jeździć po tobie.Czy wy naprawdę jesteście wszyscy tak głupi,że nikt nie widzi jak wykorzystują ludzi do niewolniczej pracy!!Przy tym jeszcze najlepiej w ogóle do nikogo się nie odzywać ani słowem,bo jak śmiesz rozmawiać w czasie pracy,jakby rozmowa z koleżanką była nie wiem jakim przestępstwem.Rozumiem,że nie toleruje się w pracy lenistwa i wiecznego paplania,i są jakieś reguły,ale najpierw niech kierownicy ich przestrzegają i nie wykorzystują ludzi do murzyńskiej pracy a potem dopiero wymagają od innych!
  • gość 2017.07.19 [14:20]
    No cóż głupia jak widać jesteś Ty bo się na to godzisz. Niby jest tak tragicznie, a mimo to pracujesz? Tu nie ma logiki, jak mi jest źle to idę tam gdzie będzie lepiej. Pamiętaj o jednym " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"
  • gość praktyczna wczoraj [22:16]
    A ja się dziwię tym co marudzą na tym forum, głośno narzekają zamiast działać i rozmawiać w firmie z kierowniczką czy z kim tam ma problem. Jak nie da się z kierowniczką załatwić to pisać do RKSa itd. Jeśli łamią prawo to wygracie. Wywalczyć swoje prawa też trzeba umieć a nie tylko narzekać na forum. Czujesz że niesprawiedliwie rozdzielają zadania postaw się. Po 12 godzinach musisz zostać dłużej? Zostań pod warunkiem że dadzą ci polecenie na piśmie. Wkońcu wywalczysz lepsze traktowanie pod warunkiem że udowodnisz że jesteś pracowita. Kto się ze mną zgodzi??
  • gość wczoraj [23:51]
    Gość praktyczna dobrze to napisałaś i według mnie też tak powinno się robic ale jest właśnie to ale smutas.gif jeśli się postawisz to kierownik znajdzie sposób aby sie ciebie szybkimi sposobem pozbyć smutas.gif wiem bo też tak mialam niestety smutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...