Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania od siedmiu boleści

Sklep z odzieżą używaną

Polecane posty

Gość Ania od siedmiu boleści

Właśnie za tydzień otwieram taki sklep, ale właściwie nie wiem, gdzie kupić towar. Ma to być ABSOLUTNIE oryginalny, poskładany w kosteczkę tani niesort. Angielski, ale niekoniecznie. Może ktoś ma doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaż jeden dobry uczynek
za tydzień otwierasz sklep i nie masz jeszcze towaru? ciekawa opcja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O matko jedyna.......
Uzywane szmatki ciezko jest kupic poskładane w kosteczeke:O:O ja kupuje normalnie ,duze wory a potem zeby to miało wyglad,przegladam,prasuje,na wieszaczki i wycena:)nie ma na wage,tylko wycenione rzeczy ,no i w takich worach wiekszosc jest z dobra marka:)ja mam swoich churtownikóe,gdzie kupuje,sprawdzony towar,ale ni polece Ci niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania od siedmiu boleści
=> O matko jedyna...A nie masz wrażenia, że ten towar jest jakiś oszabrowany, że co dobre ktoś już zabrał, a dlaCiebie tylko skarpetki? Ja trochę towaru już mam, ale nie jestm zadowolona, dlatego szukam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła z lamusa
w autogiełdzie jest zawsze pełno ogłoszeń, może coś wyszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka_a
mysle, ze taki sklep to bardzo dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania od siedmiu boleści
Julitko ja bym wolała perfumerię, ale nie wiem czy by nie splajtowała.To centrum małego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka_a
to moze zrob jakies badanie rynku? Zbadaj co ludziom bardziej potrzebne, ile sa sklonni wydawac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka00
popieram Julitke - najlepiej w miejscu gdzie planujemy dzialac zorientowac sie co i jak, czy jest zapotrzebowanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkryk
A może lepiej od razu sklepik spożywczy? Taki z eleganckim alkoholem i kolowowymi słodyczami! Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia321
mysle, ze sklep to zawsze dobry pomysl na biznes pod warunkiem, ze nie ma duzej konkurencji w dany miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowałam w takiej
hurtowni i powiem Ci szczerze rzeczy nie są przebrane. Sortowałam je, a mój pracodawca nie pozwalał mi kupować, więc wszystkie szły na sprzedaż ale te poskładane w kosteczkę, ładne i nie zniszczone były bardzo drogie jak na hurt, z resztą musisz polegać na guście (lub jego braku) osoby która sortowała. Piszę to bo mój były szef kazał mi pakować do worków z sortem kompletny syf i puszczał to naprawdę drogo polecam niesort, jest to trochę ruletka ale przy większej ilości zawsze się coś trafi, nawet jeśli połowę wyrzucisz to i tak towar wychodzi taniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania od siedmiu boleści
--> Dzięki, w takim razie podpowiedz mi adresy znanych Ci miejsc. Ja na razie kupuję małe ilości i nie znalazłam jeszcze dobrego dostawcy. Może wiesz skąd Twój szef brał towar, albo jakaś jego konkurencja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowalam2
Ja też pracowałam w takim sklepie. Dokładnie to nie wiem skąd szef brał towar, ale wiem, że z Niemiec. Miał tam jakiś starych znajomych i poprzez nich to załatwiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Importex
Zapraszamy do zakupu ładnego irlandzkiego niesortu pochodzącego ze zbiórek "door to door" organizowanych w Dublinie Cena: 6,20 zł/kg brutto Adres magazynu: ul. Polna 4, 16-040 Gródek k/Białegostoku Przed przybyciem prosimy o kontakt, ponieważ godziny pracy są umowne Na życzenie klienta bezpłatny dowóz na terenie całego kraju Obsługujemy też większych odbiorców, więcej informacji na stronie: http://www.odziez-uzywana.neostrada.pl/ Kontakt: kom: 605 171 201 fax: 085/6743677 e-mail: importex.pl@gmail.com gg: 1887174 skype: importex-pl Jesteśmy na etapie poszukiwania stałych odbiorców, ponieważ sprzedażą hurtową zajmujemy się od niedawna (jest to drugi tir, którego sprowadziliśmy do sprzedaży hurtowej, pierwszy pochodził z Anglii). Importem zajmowaliśmy się dużo wcześniej i nadal się zajmujemy, mam na myśli import bezpośredni dla większych odbiorców. Podczas poszukiwania towaru do importu przywoziliśmy próbki busem, dzięki czemu zdobyliśmy grono stałych odbiorców, stąd pomysł na otwarcie magazynu i sprzedaż mniejszych ilości. Jesteśmy pewni jakości naszego towaru, zachęcam więc do współpracy, dopóki jeszcze mamy więcej towaru niż klientów, w niedługim czasie zapewne będzie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
nie jeden sie wiebal , moj kuzyn raz umozcyl 100 tys, 2 rz to samo. zalezy jak trafis i po pierwsze sort - jest sortowany niesort-niesortowany i nigdy nie jest poukladany mozesz znalezc kawalek pizzy i majtki obsranew srodku, tanpret i wedke, sa to worki ze smiretnikow lub zpod domow brane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobom pragnącym założyć swój sklep z odzieżą używaną polecamy zapoznanie się z ofertą sieci Family Shop. Podstawowe wymagania wobec partnerów: -lokal o powierzchni sprzedażowej od 50 do 200 m kwadratowych (lub większy) z dodatkowym zapleczem magazynowym, -środki finansowe na rozpoczęcie działalności – już od 5000 zł, -zaangażowanie, solidność, kreatywność, zdolność do kierowania personelem, komunikatywność, przedsiębiorczość, -nie wymagamy doświadczenia w branży odzieżowej – mile widziane doświadczenie w handlu (także jako pracownik) lub prowadzeniu działalności gospodarczej w dowolnej branży. Po więcej informacji zapraszamy pod numer 663 745 225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratysławaqw
Ja mam doświadczenia z wieloma dostawcami, którzy okazali się być zwykłymi mówiąc wprost OSZUSTAMI. Włożyłam w towar duze pieniądze, a otrzymałam duże szmaty. Tragedia. Przepraszam za kolokwializm, ale szlak człowieka trafia jak jest zrobiony w konia. Teraz mam już dostawcę z prawdziwego zdarzenia, odzież m.in. z Niemiec. - http://www.stuttgarter-mode.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratysławaqw ,nawet firmy nie poznałes a juz uwazasz ze jest zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka98
czesc,na innym forum na temat hurowni odziezy uzywanej znalazłam kontakt do Pani Edyty, kilka osób ją chwaliło i sama skorzystalam bo mc temu otwoeralam sklep,nie zawiodłam się .Ja nastawialam się głównie na damskie ale P.Edyta namówila mnie jeszcze na dziecięce i na nich naprawdę super zarabiam .czasem warto poczytać opinie a w tym wypadku kilku osób.polecam wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dobre doświadczenie z ta firmą www.wilowscy.pl polecam, naprawde ubrania sa swietne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm... moze tu zobacz? www.odziezangielska.pl moja kuzynka też prowadzi swój sklep i zamawia u nich, a jak czasem do niej zaglądam, to zawsze wyjdę z jakimś ciuszkiem, bo ma na serio te rzeczy ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam przejechać się do mniejszych miejscowości i tam w sklepach szukać towaru, ja prowadzę lumpeks w Poznaniu i co tydzień jeżdżę do Wrześni (Fashion World)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
hej wszystkim :D otoz rowniez chcem otworzyc sklep z odzieza uzywana. otoz mam problem... potrzebuje tych stojakow na ciuchy podwojnych na 30m2 ale jak tu pytalam to sobie zyczą kosmiczne ceny tyyyyle ze na towar duzo mniej wydam. moze pomozecie gdzie to zamowic tanio? uzywane, spawane nie wiem. u siebie objechalam cale miasto i tylko nowe... a kasy nie mam jza wiele :( na tablicy tez nic nie ma w promieniu kilkudziesieciu km. moze jest ktos tak mily i pomoze, moze sam gdzies to kupowal tanio? napiszcie jesli cos wiecie plisssska :) fuziamia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przymierzamy się z siostrą do otwarcia sklepu z atrakcyjną odzieżą używaną o powierzchni 90 m na podkarpaciu i szukamy ciekawego i atrakcyjnego towaru. Prosimy o namiary na sprawdzonych dostawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was wie gdzie mozna zakupic towar w hurtowni online na sztuki? takie elegantsze sweterki czy sukienki itd? damskie i dziecięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio też się zastanawiałam nad opłacalnością otwierania takiego sklepu i doszłam do wniosku, że jak najbardziej bym chciała. Już mam na oku mały lokalik i znajoma, która prowadzi taki butik poleciła mi hurtownię odzieżową: http://www.stuttgarter-mode.com/. Sprowadzają m.in. z Niemiec, więc wiadomo jak jest, tam jakość jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja otworzyłam rok temu, aryzykowałam i dobrze zrobiłam :) ciuchy kupuje z hurtowni www.wilowscy.pl i mysle, ze to jest klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×