Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość kaaaaaaaaaa

witam zostałam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna do skok stefczyka prosze napiszcie mi czego mogę sie spodziewać na takiej rozmowie, czy sa jkieś testy itp. (na pierwszym spotkaniu ma byc podobno ok 30 osób) i jakie zarobki sa w skok?? acha stanowisko: obsługa kaswa doradca klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
Kasjer - Specjalista ds. kredytów tak sie dokładnie nazywa to stanowisko na stronie internetowej bardzo ładnie pizsą o zarobkach i awansie a jak jest faktycznie?? błagam niech ktos podpowie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdecydowana
rekrutacja przebiega tak jak wszędzie jedna osoba cię magluje pytaniami...zarobki kiepskie jak na ilość pracy na umowę próbną zaproponowali mi 850zł póżniej trochę więcej + prowizja, ale i tak to mało, podziękowałam zostałam przy obecnej pracy za 1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdecydowana
Podobno kwestia zarobków jest zależna od miasta i oddziału w jakim byś pracowała, tak twierdziła osoba mnie rekrutująca.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
dzięki za informacje nie wiem co robic teraz zarabiam 1200 i niechciałąbym schodzić w dół z zarobkami a jakie pytania standardowe typu co dotychczas robiłąś? jakie zainteresownia ?? itp. czy kazują np. coś obliczyć np. jakiś procenty itp. czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
może ktoś jeszce sie wypowie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdecydowana
nic nie obliczałam, żadnych procentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
pytam o te % bo koleżanka jak chciała sie przyjąć do banku miała różnego rodzaju zadania matematyczne do obliczania, jak i zdania z angielskiego na polski czy odwrotnie juz nie pamiętam do przetłumaczenia a kandydowała na staowisko obsługa klienta przez telefon może ktoś jeszce cos podpowie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam autorkę
a jak długo czekałaś na telefon na rozmowę?? bo ja też wysłałam i czekam juz 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
chyba tydzień czasu góra 2 szybko sie odezwali wysyłąłam z internetowej gazety wyborczej cv tam znalałam to ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam autorkę
dzięki za info, ja wysłałam 2 tygodnie temu, ale widzę, że na wp nadal jest to ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
a dziś ktoś coś napisze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
z jaworzna a na rozowie bede w katowicach w piatek a ty????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no to cos nas łączy :D J-no i Kato;) Tyle ze nie jestem przekonana czy tam isć. Zarobki podobno kiepskie, a ja nie nadaję się do naciagania ludzi na kredyty itd, a tym zapewne też tzreba się zajmować- niby jak skoro się siedzi na kasie, a stanowisko z kredytami jest tuz obok?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
wiesz mi sie wydaje ze własnie tym sie bedziemy zajmowac naciąganiem na kredyty własnie na tym forum czytam ze zarobki są bardzo niskie i to mnie zniechęca ale pójdę zobacze nie wiem jestem po studiach i mam nadzieje ze w takiej firmie bedzie możliwość awansu (bo w mojej pomimo iż zarobki mam nienajgorsze ni mam możliwości wybicia się) czyli rozumiem ze tez masz w kat. to spotkanie ?? tak jak ja ?? to moze spotkamy sie może ktoś sie w końcu wypowie wiecej nikt tam nie pracuje ???? forumowicze odezwijcie sie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
zarobki nie są kiepskie, przynajmniej w wawie. Każdy pracownik jest tak kasjerem i dysponentem. Są dni kiedy siedzisz na kasie, a są dni kiedy udzielasz kredytów. W biurze pracuje przeważnie 3 pracowników + kierownik. Masz 2,3 biurka a obok jest kasa. Siedzisz albo tu albo tu i wykonujesz swoją pracę. Przygotujcie się jednak na szkolenia. Dużo osób przez to rezygnuje. Szkolenie pierwsze trwa od pon - do piątku np. w Szczecinie. Potem jest kilka szkoleń weekendowych (np. w Stalowej Woli itd). Oni to finansują, ale nie każdy może ot tak sobie wyjechać i zostawić rodzinkę i cały dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
lolo ale te szkolenia są juz w ramach pracy?? czy jade na szkolenie a puźniej sie okaże czy mnie przyjmą czy nie ?? jak to jest mam normalnie pensje już ?? powiedz coś jeszce a jak wygląda rekrutacja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
nie wiem nic o rekrutacji bo pracuje tam moja bratowa i nie gadałyśmy o tym. Pensja jest podzielona na podstawę + prowizję. Podstawy jest chyba 1500zł i do tego prowizja, którą w sumie zawsze się wyrabia (klienci sami przychodzą, nikogo nie trzeba naganiać). Czasem pensja jest np. 1700zł do ręki, a czasem 2300zł do ręki. Szkolenia miała już po zatrudnieniu. Najpierw podpisują umowę, a potem szkolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
NO TO WYDAJE MI SIE ZE NIE JEST NAJGORZEJ a twoja bratowa narzeka na prace czy nie?? jakie sa jej odczucia ?? czy jest mozliwość awansu?? nieorientujesz sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
moja bratowa narzeka tylko na szkolenia. Niestety ma 5 letnią córkę, a wyjazdy na cały weekend pozbawiają ją widzenia się z małą. Tylko to ją wkurza w sumie. Awansu raczej nie ma. Tzn z tego stanowiska możesz zostać w sumie tylko kierownikiem biura. Trzeba się starać i czyhać aż jakiś kierownik odejdzie albo go zwolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
moja bratowa narzeka tylko na szkolenia. Niestety ma 5 letnią córkę, a wyjazdy na cały weekend pozbawiają ją widzenia się z małą. Tylko to ją wkurza w sumie. Awansu raczej nie ma. Tzn z tego stanowiska możesz zostać w sumie tylko kierownikiem biura. Trzeba się starać i czyhać aż jakiś kierownik odejdzie albo go zwolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
OJ TO CO ILE MA TE SZKOLENIA ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem jest pierwsza osoba która pozytywnie się wypowiedziała w tej sprawie:D kaaaaaaaaaaaaa, a Ty chciałabyś pracować w J-nie czy w Katowicach? jak się przygotowujesz do tej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
ja chce w jaworznie bo do kat. to troche daleko ale jak na początek moze byc kat. byleby mnie puźniej prznieśli do jaw bo na stałe do kat. to niechce super ze taka opinia pozytywna sie pojawiłą a ty gdzie startujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... nie robiłoby mi to w sumie różnicy, w którym mieście. Ale możliwe, że w Kato lepsze zarobki. Moge wiedzieć, jakie masz doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
pracuje od 2 lat w salonie jako ko0nsultant z kredytami nie miałam jak do tej pory do czynienia ale z klientem jak najbardziej a ty?? czyli rozumiem ze spotkamy sie jutro?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam doświadczenia [tylko praktyka], nie wiem więc dlaczego do mnie zadzwonili, ale pójdę zobaczyć z ciekawości, jak to jest na rozmowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
jakoś specjalnie przygotowujesz sie do tej rozmowy?? czytasz cos na ich temat bo ja nie mam czasu :-( nie wiem czego sie spodziewac powiedziano mi tylko ze na rekrutacji bedzie ok 30 osób i ze bedzie trwac ok 1,5 h czasu to nei wiem co moze tyle trwac ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przygotowuję się specjalnie, coś o bankowości itp wiem- ze studiów. Ja nie wiedziałam tego o 30stu osobach i 1,5 godz...czyli to nie indywidualna rozmowa tylko jakieś testy itd? wszyscy naraz o 12 wejdą? masz na 12stą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×