Odpowiedz na ten temat

Skuteczna i tania reklama - możliwe?

 • robeta33 2017.03.15 [12:11]
  Wyślij wiadomość do oficyna97.pl. Korzystam z ich oferty najczęściej. Napisz im, w jakiej branży działasz, co mniej więcej chcesz uzyskać, a przedstawią ci efektywne rozwiązania. Z kartonu robią oryginalne kształty, więc można nawet do targów, czy pod wyjątkowe promocje dopasować ekspozytor. Prototyp otrzymujesz na życzenie pod testy, więc praktycznie nie ma technicznego ryzyka pomyłki.
 • gość 2017.04.22 [16:46]
  Polecam zajrzeć do ofertywww.forward-group.pl bo bardzo nam się przysłużyli. Świetna forma reklamy, dobre doradztw i to wszystko za naprawdę niewielkie pieniądze, które i tak zresztą w krótkim czasie się zwróciły.
 • gość 2017.04.22 [16:51]
  Ludzie, to temat sprzed 8 lat, a te tępaki nawet nie sprawdzą daty, tylko wciskają swoje durne autoreklamy
 • gość 2017.05.03 [19:46]
  Tanie i skuteczne są m.in. ulotki. Ich projekt dobrze jest zlecić jednak komuś, kto zna się na grafice komputerowej. Taką osobą jest Sebastian, którego przykładowe realizacje można obejrzeć pod adresem http://angelsadvertising.pl/portfolio/ - współpracowałem z nim kilkukrotnie i za każdym razem byłem zadowolony, dlatego mogę go szczerze polecić.
 • rostt 2017.05.08 [15:34]
  Według mnie warto zamawiać stojaki reklamowe konkretnie pod produkt, pod wydarzenie promocyjne, a przede wszystkim pod grupę docelową. Nigdy nie korzystam z gotowców. Najczęściej korzystam ze wsparcia konstruktorów i wizualizacji w http://oficyna97.pl. Zawsze im piszę podstawowy pomysł, a oni już rozwijają we własnym zakresie. Ekspozytor od nich faktycznie się wyróżnia, a kartonowe stojaki w niczym nie odstają od tych wykonanych z tworzyw sztucznych. Z tego co wiem robią stojaki z różnych surowców. Małe serie gwarantują poza tym optymalizację kosztów.
 • gość 2017.05.18 [12:02]
  Ogłoszenia, ulotki, wystawy, to wszystko jest ważne, ale jak wiadomo teraz wszystko konsumuje się za pomocą obrazu, dlatego wydaje mi się, że dobrym pomysłem na promocję biznesu jest zorganizowanie sesji. Ja dla swojej restauracji zrobiłem coś takiego w ubiegłym miesiącu wspólnie z http://www.studio906.pl/ i działa wyśmienicie.
 • gość 2017.05.19 [15:31]
  Hej, ja prowadzę salon kosmetyczny i chciałam klientkom podarować gadżet, który nie trafiłby na dno szafy. Wymyśliłam, że okulary żelowe mogą być fajnym pomysłem. Wybrałam coś takiego http://abcnplus.com/Produkty/opaska-rekalsacy jna/ ale w kolorze różowym i zamówiłam je z logo mojego salonu. Klientki były zachwycone. A co Wy stosujecie w swojej branży? Może ktoś podpowie, jak jeszcze można się promować jeśli jest się kosmetyczką?
 • werka991 2017.05.25 [13:37]
  Moim zdaniem najskuteczniejsza jest reklama w internecie. Sama z niej korzystam i widzę niesamowite efekty. Dzisiaj trafiłam na artykuł http://publicrelations.pl/freebee-jak-firmy-w ykorzystuja-wirtualna-i-rozszerzona-rzeczywistosc-zeby-przyc iagnac-klientow/ i muszę przyznać że jest on bardzo ciekawy. Chyba skorzystam z porad tam zawartych, mam nadzieję, ze wkrótce moja firma stanie się rozpoznawalna na rynku
 • gość 2017.05.26 [18:13]
  Może pomyśl o reklamach na jakiś plandekach, zerknij na ofertę http://erka.gdansk.pl/ . Myślę, że to może być skuteczne i nie drogie.
 • gość 2017.05.29 [11:45]
  Polecam Ci reklamę w internecie. Jest to na dzień dzisiejszy najbardziej opłacalna forma reklamy. Sprawdź co możesz zyskać reklamując się zwww.strategon.pl
 • gość 2017.06.06 [22:34]
  Możliwe jak się zna tajniki. Marketing internetowy jest skuteczny ale tylko przy odpowiedniej strategii. Wszystkiego dowiesz się tutaj http://inbmarketing.pl/marketing-internetowy- oczami-ekspertow/
 • gośćAda 2017.06.28 [13:48]
  Witam dość tania jest reklama na samochodach http://oklejarnia.pl bardzo dobrze się sprawdza i jest skuteczna co najważniejsze
 • gość 2017.06.30 [14:59]
  Balony pneumatyczne reklamą każdej branży
  Oczywiście to drugie i wcale nie chodzi jedynie o dzieci, które szczególnie lubią balony pneumatyczne. Reklama jest przecież kierowana do osób dorosłych i ma zachęcić do skorzystania z usług naszej firmy. Jakie branże można reklamować za pomocą balonów z nadrukami? Praktycznie każdą.
  http://web-komp.pl/balony-w-kampanii-reklamow ej/
 • bogusiaz wczoraj [19:43]
  Wszystko jest możliwe jednak trzeba się troszkę na reklamie znać lub zlecić to komuś kto się na tym zna. Ja polecałabym Ci tą mobile-plus.pl agencję reklamową. Ma ona świetną ofertę i myślę, że przypadnie Ci ona do gustu. Warto takie rzeczy zlecać komuś profesjonalnemu, ponieważ będzie to zrobione dobrze usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...