Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyspa_słodyczy

Słodycze - wyspa w galerii

Polecane posty

Gość wyspa_słodyczy

Myślę nad otwarciem czegoś swojego. Co sądzicie o wyspie w CH z cukierkami i innymi słodyczami???? Początkowo myslałam o czeskich słodyczach. Szukam produktu, którego nie ma na polskim rynku. Może z czasem Wedel itp. Proszę o porady i opinie. Niby wszystkiego jest pełno, ale coś robić trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna,sympatyczna,
ale za taką wyspę w galerii handlowej będzie bardzo wysoki czynsz za wynajem. robiłas juz gdzies rozeznanie wstępne co do stawki za wynajem? musiałabyś mieć spore obroty na tych słodyczach,zeby zarobic na utrzymanie i opłaty. przeciez to handel drobnicą. wydaje mi się,ze na takie wyspy moga sobie pozwolić ci,którzy mają juz rozbudowana sieć sprzedazy(mają juz jakies lokale/cukiernie/inne punkty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa_słodyczy
Czekam właśnie na odp w sprawie wynajmu. Na początek chcę małą powierzchnię. W poniedziałek mam dostać odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa_słodyczy
Na razie robię rozeznanie w tym temacie. Na pewno jeśli coś otworzę to dopiero od września. Muszę wszystko dokladnie i gruntownie przemysleć. Marzą mi się 2 takie punkty w 2 różnych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna,sympatyczna,
pomysł jest fajny. ale słodyczemuszą być z górnej pólki jak na takie miejsce w galerii handlowej. Nie przejdą jakies czekoladki/cukiereczkiz masy czekoladopodobnej(niczym bombonierki z biedronki:P Brrrrrrrr..) zeby tylko dobrze szło to potem mozna pomysleć o rozwinięciu sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa_słodyczy
Wszyscy tak chwalą czeskie cukierki, czekolady - ciekawe czy byłaby możliwość sprzedawania tego u nas. Ostatnio koleżanka miała nam kupić studecką, kupiła i po drodze zjadla z mężem zanim dojechali z Czech do nas.... Ze szczerością oznajmiła, że nie mogli się oprzeć. 1 nam zostawili. Czy znacie jakąś tanią, czeską hurtownię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł, ale w galeriach już są takie punkty np słodycze z niemiec, cukierki. Przynajmniej u mnie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×