Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam serdecznie. Mam na imię Grzegorz . Czy znajdę tu kogoś kto interesuje się lub pracuję w branży spedycji ? Ukończyłem studia (licencjat) kierunek Logistyka. Najprawdopodobniej będę miał możliwość spróbowania swoich sił jako spedytor w firmie transportowej ( transport krajowy i międzynarodowy). Moje doświadczenie ogranicza się jedynie do tego co było na zajęciach... Pracodawca okazał zrozumienie , dając nadzieję oraz wsparcie przy wprowadzeniu w świat spedycji. Wiadomo studia studiami ale praca to tez inna bajka i człowiek uczy się od nowa. Czy ktoś mógłby mi poradzić Jakie podstawowe wiadomości powinienem znać ? Mam kilka dni zanim dostanę ostateczną odpowiedz. Chciałbym już ten czas wykorzystać na jakieś przygotowanie się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass33
Bardzo dużą dostępność transportu drogowego ma spedytor haring.com.pl. Współpracują na bieżąco z różnorodnymi przewoźnikami. Nie było nigdy problemu z załadunkiem w skrajnie pilnych terminach. To dość duża firma, wielojęzyczny zespół. Bardzo upraszczają procedury. Ja zrezygnowałem, dzięki nim z zatrudniania menedżera transportu stacjonarnie. Opłaca się. Odpiszą ci na wiadomość błyskawicznie. Długo szukałem normalnego spedytora i według mnie warto, abyś skorzystał z polecenia. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy długoterminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erdenia
Ja mogę Ci tylko doradzić te namiary https://eport2000.pl/tir.html jeśli zajmujesz się transportem i spedycją. Jest to sklep motoryzacyjny, w którym z pewnością znajdziecie bogatą ofertę produktów w atrakcyjnych cenach. Myślę, że oferta może Cię zainteresować, zwłaszcza jeśli masz w planach założenie takiej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W firmie www.maximus-spedycja.pl mają swietnych spedytorów i w ogóle pracują w niej sami profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na http://pgt.pl - tam znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje z zakresu spedycji, transportu i logistyki i najnowsze doniesienia z branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ciekawe artykuły publikują na łamach Polskiej Gazety Transportowej http://www.pgt.pl/artykuly, szkoda, że wcześniej nie znałam tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierając godnego zaufania spedytora, warto zwrócić uwagę na flotę pojazdów, którą dysponuje i bazę magazynową, z której korzysta podczas przeładunków i składowania towarów. Moja firma udanie współpracuje z http://www.kigar.com/ - lata doświadczenia, ilość klientów i rynkowa pozycja mówią za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić bardzo dobra firmę zajmującą się transportem i spedycją www.maximus-spedycja.pl. Firma z długoletnią tradycją i wyrobiona marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Warto do tematu podejść szerzej i otworzyć sie na nowe możliwości. Już od jakiegoś czasu w Polsce funkcjonuje giełda transportowa https://gielda.furgonetka.pl/ Tam możecie znaleźć zlecenia dla swoich przejazdów. Dzięki temu ograniczycie puste przejazdy i pozyskacie nowych klientów. To przyszłość tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skontaktował bym sie z firma spedycyjną www.maximus-spedycja.pl. Miałem okazję z nimi współpracować i wszystko zostało zrealizowane o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Faktycznie, już od kilku osób słyszałem o tej giełdzie transportowej. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że można tam wystawić swoje ładunki do przewiezienia, a znajdą się osoby, które będą w stanie przetransportować meble nawet na taką odległość https://gielda.furgonetka.pl/zlecenie/8151-transport-mebli Czuję, że jeszcze nie raz skorzystam z tej giełdy przy planowaniu przewozów na dalsze odległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest ciężka ze wzgledu na stresujące sytuacje na drodze, frustruje dlatego, że nie ma Cię ciągle w domu i nie masz swojego miejsca. Ale za to zarobki sa bardzo dobre i duzo osob sie jednak na to decyduje bo niektorzy to lubią. Zwłaszcza, że spedycje jak M&W Spedition z okolic poznania dają dobre warunki i nie oszukują kierowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam firmę Maximus i też uważam, że to najlepsza firma spedycyjna na ternie Wielkopolski. Maja wszystkie pozwolenia i uprawnienia oraz wykwalifikowanych Spedytorów. Forma Maximus ma też bardzo dobrze rozbudowaną stronę i nawet można od nich pobrać wszystkie potrzebne dokumenty doi podjęcia współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajmy o szkoleniach jeżeli pracujemy w firmie transportowej i dla tego jak szukasz takich szkoleń jak : szkolenia zawodowe kierowców z zakresu obsługi pojazdów i urządzeń, szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców w branży transportu drogowego, kursy ADR (przewozu towarów niebezpiecznych), doradztwo w zakresie wykonywania transportu drogowego, doradztwo w zakresie ADR to firma DANWOJ z Poznania takie szkolenia oferuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olii1

Spróbuj wysłać swoje CV I list motywacyjny do Blau-Speed. W tej firmie na pewno wiele się nauczysz. I co fajne- rozwiniesz. Oferują pełen pakiet szkoleń i możliwości aby rozwinąć jeszcze bardziej skrzydła 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Jeżdzę w Blau Speed i jestem zadowolony. Dobre warunki - umowa, wszelkie doradztwo zapewnia szefostwo, na pieniądze też nie ma co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×