Odpowiedz na ten temat

Sprzedawcy w sklepach odzieżowych - porozmawiajmy zarobki, warunki pracy itp.

• gość 2016.03.23 [23:54]
    Hej! Czy ktos może wie cos na temat pracy w springfield? Zastanawiam sie nad zmiana sklepu i akurat poszukują tam pracownika oczko.gif
  • Zobacz także:

• gość 2016.04.22 [09:46]
    witajcie
    czy macie jakieś rady, triki, sposoby aby pracować "mądrze" , aby obowiązki szły szybciej , czyli konkretne sposoby na ułatwianie sobie pracy?
  • gość 2016.04.24 [12:01]
    Hej usmiech.gif
    Mam prośbę do wszystkich, którzy pracowali w branży odzieżowej w firmach, które deklarują działalność biznesu społecznie odpowiedzialnego np firmy LPP, Inditex, H&M, Puma, Adidas. Potrzebuje was do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety na ten temat. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane w pracy magisterskiej. Z góry dziękuje usmiech.gif
    https://docs.google.com/forms/d/1j-xQ3Wm_yjM3 RnhBs74lLoughlwdxtncIOUJS0PpjL4/viewform
  • Ania9482 2016.05.08 [09:54]
    Jestem w szoku ;o
    Mieszkam w Warszawie i 10 zł za h w sklepie odzieżowym tj minimum ;o
    7,5 zł nawet by nikt nie pomyślał ;o
    Myślałam,że dana sieciowka ma w każdym mieście takie same stawki a tu proszę ...
  • gość 2016.07.11 [11:51]
    U nas cały grafik opiera się na http://grafikoptymalny.pl/ I dzięki temu podział pracy jest uczciwy. Inna sprawa to taka, że w wielu sklepach rzeczywiście niektórzy są faworyzowani. Już kilka razy się z tym spotkałam.
  • gość 2016.12.16 [22:58]
    Od stycznia wchodzi ustawa o stawce minimalnej 13 zł dla umowy zlecenie. Podnieśli Wam stawki?
  • gość 2017.02.01 [00:40]
    Nie :/
  • gość 2017.02.14 [14:40]
    Pracuję w Carry od 3 lat. Pensję mam okej, pracy, wiadomo, jest dużo. Grafik jest robiony tak, żeby wszystkim pasowało. Ogólnie polecam.
  • gość 2017.05.12 [11:57]
    Wymagania w sklepach są coraz większe - jeśli chodzi o odzieżówki, to zależy o jakich mowa. Np. w niektórych musisz mieć naprawdę duże przygotowanie merytoryczne. Przecież ogólnie polskie sieci na tle europejskich sklepów wypadają mega pozytywnie. W Daymakerindex ogólnie Polska była najlepsza, a nasze sieciówki wygrywały kategorie - np. Neonet wygrał w AGD/RTV. Tak więc całkiem nieźle stoi ta nasza obsługa klienta.
  • gość 2017.07.11 [09:28]
    Pracowałam w Carry przez 3 lata i mogę polecić akurat ten sklep. Grafik do ustalenia, ekipa spoko, kasa na początek też niezła.
  • gość 2017.07.26 [16:39]
    Jak aktualnie ze stawkami miesięcznymi? Interesuje mnie głównie 1/2 etatu, bo niedługo mam rozmowę w sprawie pracy, a pracodawca nie raczył napisać w ogłoszeniu ile proponuje... Także chciałabym wiedzieć czego się spodziewać oczko.gif
  • gość 2017.08.21 [16:09]
    Też mnie to interesuje, bo z tego co słyszę od znajomych to teraz płaca coraz lepiej, zwłaszcza że w moim mieście http://slask-praca.pl/miasto/czestochowa/ pracy w usługach m.in. dla sprzedawców, kasjerów itp. jest akurat sporo.
  • gość 2017.09.13 [12:59]
    Mohito Korona Wrocław ! Oszuści i nic więcej !!!!!! Dali mi umowę do podpisania za stawkę 11.30 netto a po trzech mies. pracy wciskaja mi kit że pracuje za 9,72 zł netto. Nie dostałam żadnego aneksu do umowy ani też nie zostałam poinformowana. Kierownik to zakompleksiony cham i prostak, osoba nie posiadająca kultury osobistej nie mam pojęcia co robi na tym miejscu, traktuje ludzi jakby byli w jakimś obozie pracy,wyklina do pracowników generalnie totalny brak szacunku. Nie polecam pracy bo człowiek sobie tylko nerwów napsuje.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...