Odpowiedz na ten temat

stacja shell praca zarobki atmosfera

• gość 2017.05.18 [21:36]
    Ludzie a czy wy madrze wypowiadający sie cos zrobiliscie.??? Nie. Tylko robiliscie dokladnie to samo co wszyscy. Bylem nie widzialem zeby ktokolwiek probowal cokolwiek powiedziec. Ale wiadpmo kozak w sieci
  • Prawda o shell 2017.05.18 [22:10]
    Nie brałem udziału w żadnej zabawie wszystko mając w d...... Porozmawialem z kilkoma osobami i wiem ze w całym kraju jest porażka Posmialem się z zapaleńców. Ale było też trochę osób które też to olali wiem bo znane mi byli i to samo mówili. Oni ta zabawę zrobili żeby sprawdzić właśnie ile osób ma na to w***********ile nie . To proste triki ale tepi ludzie nie mają pojęcia
  • gość 2017.05.19 [23:17]
    to co??? do następnego wspaniałego eventu, a puki co dalej zapitalamy za 1600 na rękę. ha ha, ale kto takim łosiom będzie chciał płacić więcej, no bo i po co?
    Teraz wiecie po są takie fora ?? - właśnie po to....haa.hhhaaaa.hha ,
    kiedyś ludzie wychodzili na ulice, a dzisiaj "wychodzą" na fora..hhaaaa....hhhhaaaaa.... i wydaje im się, że spełnili obywatelski obowiązek. Rzućcie papierami tj. wypowiedzenia, stańcie na BW1920r7A z transparentami to może kolega od pierdo.enia głupot i górnolotnych frazesow wyjdzie i zajmie stanowisko zanim pojawi się TVN i TVP usmiech.gif
  • gość 2017.05.20 [03:17]
    Prawda o pracownikach Shell jest taka że to słabo wykształceni często zakompleksieni ludzie , już to ze przyszli tu pracować świadczy o tym ze brak im pewności siebie , siły przebicia itd aby zawalczyć o lepszą prace , potem dochodzi pranie mózgu zastraszanie i wpadniecie w wir tej pracy , i wy się spodziewacie że tacy ludzie będą robić rewolucje na Służewcu ? Jak ktokolwiek ma w sobie siłę to ucieka po kilku miesiącach do lepszej pracy a nie wylewa żale na imprezie
  • gość 2017.05.20 [07:37]
    Właśnie tacy my polacy jesteśmy solidarni... dostaliśmy marchewkę a teraz będzie kij ...
  • gość 2017.05.21 [20:25]
    Srutu tutu. Warszawa dostała podwyżki. To tylko reszta robi za 1600 zł. Chciałeś walczyć na Służewcu trzeba było rozesłać email na stację a nie pisać na forum. Forum ogląda kilka osób. A impreza na Służewcu to porażka. Na konferencji czułem się jak by Paweł miał nam garnki z zeptera sprzedać.
  • gość 2017.05.21 [23:09]
    Mi się tam podobały te masy ludzi pielgrzymujących do pobliskiego carrefoura, taka przednia zabawa była smiech.gif
  • gość 2017.05.22 [09:49]
    Ile tej podwyżki dostali w Warszawie?
  • gość 2017.05.22 [10:46]
    Pracuje na stacji w Warszawie i nikt nie dostał podwyżki. nie siejcie fermentu
  • Prawda o shell 2017.05.22 [10:56]
    Shell zwiększa bezpieczeństwo zmienia paliwa włazi w du.. pe klienta a raczej pracownik to robi a dla pracownika w zamian 75 zł dziennie. Na wszystko mają tylko nie dla pracowników. A te prezenty na Słuzewcu to porażka ha ha ha wstyd . Torby i notesy z magazynu wyrzucili zamiast ludziom dać Talony sodexo. Odzywolek to TUSK sobowtur. Nic dla ludzi tylko samemu się nachapac. E mordę powinien dostać. Pasożyty siedzą w biurze a mrówki na stacjach haruja
  • SiwyzWawy 2017.05.22 [21:17]
    gość 21.05.2017 20:25
    Które stacje dostały?????? o czym Ty opowiadasz?
  • gość 2017.05.24 [09:23]
    Kasa z herosów jest jest podana w netto czy w brutto? Jak wygraliśmy 6 koła na stację to ile z tego dostaniemy?
  • gość 2017.05.24 [18:33]
    podejrzewam ze to bruttko, wszystko jest podawane brutto, plus minus 4600
  • gość 2017.05.24 [19:36]
    To jest brutto. Ale i tak lepiej niż w zeszłym roku. Bo wtedy netto dostawalo 3100 smutas.gif , dobrze że zmienili zasady. Teraz to będzie ok 4400-4500
  • gość 2017.05.25 [07:12]
    Zapytajcie swoich cm z regionu warszawskiego ile dostali podwyżki? MA walczyli i coś dostali.
  • gość 2017.05.25 [11:43]
    Pogrzało Cie ? Ani CM ani MA nic nie dostali.
  • gość 2017.05.25 [14:45]
    To w końcu Czesio z Warszawy coś uwojował?
  • gość 2017.05.25 [16:04]
    Ta Paweł poprzez TM zakomunikował że się mogą spotkać po 6 czerwca
  • gość 2017.05.25 [17:13]
    MA zarabia około 2,5tys netto. Nic dziwnego, że większość to kobiety. Niewielu facetów chce tyrać za tak małe pieniądze, przy ciągle rosnących obowiązkach i dużej odpowiedzialności. Pracuje 4 lata i w tym czasie nie było podwyżek dla MA.
  • gość 2017.05.25 [18:32]
    Cm i ma nic nie dostaną nie zauważyliście że w tej firmie ludzi się wymienia na nowych jak ktoś zaczyna za dużo kumac cały ten układusmiech.gif
  • SiwyWawa 2017.05.25 [20:09]
    Jestem MA, nie chcę ani grosza dla siebie. Chcę aby pracownicy zarabiali więcej i żebym miał "spokój" robiąc to co do mnie należy. Teraz jestem, MA, kasjerem, podjazdowym, chłopcem do bicia bo komuś z biura coś się nie podobało, sprzątaczem bo może jutro TM, STM podjedze i sprawdzi.
    Gość 25,05.2017 14:45
    To nie jest "Czesio" tylko CZESŁAW!!! . To ON zaczął walkę o lepsze warunki dla pracowników poszanuj to, nikt nie miał odwagi się odezwać!
  • gość 2017.05.25 [22:33]
    A po ch.. zrobili u niego Business reviu? W nagrodę?
  • gość 2017.05.25 [23:32]
    Przecież nic się tu nie zmieni. Odrzywół nie odejmie sobie o nie da nam. To jest raz, a dwa prędzej wywalą tych którym warunki nie odpowiadają. Sami zobaczycie. Już nie raz tak było.
  • gość 2017.05.25 [23:38]
    Tylko że teraz ciężko im będzie znaleźć kogoś na zastępstwo. Już brakuje pracowników, chętnych na cm i ma też nie za wiele.
  • gość wczoraj [00:53]
    Znajdą znajdą. Na kasę /podjazd/do biura zawsze się ktoś znajdzie. A jak nie będą mieli kandydata na CM, zaszantazują jakiegoś kierownika. Albo robisz co my każemy, albo siper.dzielasz na drzewo. Tak. Takie są właśnie realia tej firmy i to się na prawdę dzieje.
  • gość wczoraj [10:24]
    W Krakowie coraz więcej Ukraińców (i nawet oni już nie chcą za taką kasę pracować), do tego nasi nie chcą z nimi pracować.
    MA jest coraz mniej bo mają po 2 stacje za tę samą kasę - niech się zwolni zastępca na jednej i klops, w tym systemie nie ma jak szkolić nowego (zakładając, że jest ktoś chętny) bo codziennych obowiązków nie da się odłożyć.
    Żeby zostać CM trzeba mieć 3 letni staż jako MA i kasę na rozruch. W Krakowie jedna Pani ma duże problemy płynnością bo została CM nie mając zabezpieczenia finansowego. Nikt "u góry" świadomie nie pozwoli na powtórkę.
  • gość wczoraj [13:39]
    Karuzela się kręci. Ci co mają mieć to mają a reszta robi za pół darmo. W Shellu zawsze byli CM lepiej traktowani i gorzej. Jednym się zabiera innym się daje. A TM-owie zamiast pomagać to szkodzą. Jak wam idą magiczne chwile. Co w tym roku? W zeszłym organizowanie koncertu, to w tym chyba zrobili już paradę równości. Stacje stały się cyrkiem. Czasem się zastanawiam czy na Bitwy to nie mają zawodów kto głupszą promocję firmy wymyśli. Ktoś w zeszłym roku za Bałwana miał być przebrany w maju? To w tym roku za kogo się przebrał? Orkę? Dlaczego tak daleko odeszliśmy od standardów, od potencjału. Stacje nasze wyglądają tragicznie, stare, zniszczone. Chyba u konkurencji nasi mocodawcy nie bywają.
  • gość wczoraj [15:05]
    U nas same jabłka.
  • gość wczoraj [19:41]
    U nas gruszki
  • gość wczoraj [21:14]
    A w Warszawie dziś podziękowali jednemu CM.Jak myślicie kogo wzięli na zastępstwo ? Nikogo .Po prostu dołożyli stacji pozostałym CM . W Warszawie wiele osób z biura podostawało nowe BMW .
    A na podwyżki dla roboli nie ma usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...