Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natka131313

System do faktur co i jak?

Polecane posty

Gość Natka131313

Siemka, od niedawna prowadzę firmę online no i słyszałam o różnych systemach, które pomagają w jej prowadzeniu. Szczególnie zależy mi na czymś rzetelnym do wystawiania i rozliczania faktur. I gdzie będę mogła kontrolować wszystkie wydatki itd. Macie w tym temacie jakieś doświadczenie? Albo może coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartolino
ja korzystam z BizIn.pl i jestem zadowolony. zawsze mam wszystko aktualne, cenie sobie to, że jako firma która ma klientow za granicą mogą wystawic obcojęzyczne faktury (no i w innej walucie). do biura rachunkowe przesyłam wszystko online, bo mamy polączenie przez ten system. mam wszystko w jednym miejscu i bardzo mi to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz09
BIZIN to dobry system, dość intuicyjne dużo czasu można oszczędzić, a jak ktoś ma firmę to wie, że na takie bzdury jak fakturowanie szkoda czasu. A tu jest szybko no i sporo kosztów księgowości się ogranicza, więc dla mnie idealny system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.taxly.pl - super działa, szybki i bardzo intuicyjny. no i śmiga elegancko na smarphonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek29
Siema, ja korzystałem z obu systemów, które tutaj podaliście ale zostałem przy bizin bo jak dla mnie to kompleksowe narzędzie do prowadzenia firmy online. Samemu można wystawić szybko fakturę no i kontrolować magazyny. Spora oszczędność czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka676
hej, też go używam, a przede wszystkim dlatego,,ze jest prosty w obsludze - i taki intuicyjny a dla mnie takie rzeczy mają znaczenie, bo ja sie czasem w 'moim komputerze' gubię :) a tutaj po prostu uzupełniam i mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy program do faktur jakiego używałam to Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT - są tam wszystkie rodzaje faktur w kilku językach i Jednolity Plik Kontrolny. A największym plusem jest łatwość obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chciałam skomplikowanego programu do fakturowania, ponieważ nie było mi to potrzebne, dlatego już od pół roku korzystam z aplikacji udostępnionej na platformie internetowej mojksiegowy24.pl. Pozytywne jest to, że obsługa jest mega prosta, a co najważniejsze nie droga, ponieważ płacę 5,90 zł miesięcznie! :) Na prawdę polecam każdemu, kto nie chce za dużo wydawać na program do fakturowania i tym samym potrzebuje czegoś łatwego w obsłudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz programu do wystawiania faktur to polecam skorzystać z Pakietu Przedsiębiorcy Faktura VAT. Program jest mega intuicyjny, przyjazdy i szybki w obsłudze. Współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, jak też drukarkami fiskalnymi. Można pobrać za darmo pełną wersję ze strony producenta: https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patro7
W małej firmie świetnie sprawdza się: https://afaktura.pl. Masz tam wszystkie potrzebne funkcje, dostęp z dowolnego miejsca. Obsługa jest prosta i intuicyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty i intuicyjny program do faktur, gdzie możesz kontrolować płatności od kontrahentów to Faktura VAT z Pakietu Przedsiębiorcy. Ja kilka programów miałam wcześniej, ale ten zdecydowanie najlepszy. https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×