Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bezpracyyyy

szkola policealna po studiach- czy jest sens?

Polecane posty

Gość bezpracyyyy

powiedzcie mi czy jest sens isc do szkoly policealnej jesli sie ma juz skonczone studia???? jestem po studiach pedagogicznych ale obecnie nie mam pracy a w mojej miejscowosci jesr szkola Cosinus w ktorej moge zrobic technika za darmo. waham sie miedzy technikiem ekonomista a technikiem rachunkowosci. wiem ze jest to uwiazanie na 2 lata ale z 2 strony skoro nic za to nie place to moze warto sprobowac zajecia sa co 2 weekend wiec nawet jak w miedzyczasie uda mi sie znalesc prace to nie powinno to kolidowac ze szkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że jest sens :) ja mam skończone studia a mimo to zrobiłam policealną turystykę - dyplom technika organizacji ruchu turystycznego i w razie kryzysu mam dodatkowy zawód w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyyyy
ja mysle o rachunkowosci. a trudno jest potem zdac ten panstwowy egzamin? robilas w uczelni panstwowej czy prywatnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie lepiej zrobić studia
podyplomowe. chyba, że nie ma studiów podyplomowych z danego kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyyyy
wiesz ja juz po 30- stce jestem i mam pewne obawy tzn uczyc sie lubie tylko czy nie bede najstarsza w grupie z jakimis mlodzikami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnej, ale normalnie była obrona, pisaliśmy prace dyplomowe i egzamin przy komisji, ale szczerze powiedziawszy miało się to nijak do poziomu studiów i nie trzeba się za bardzo przykładać by mieć papierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyyyy
a dla mnie studia podyplomowe np z rachunkowosci kiedy ja jestem po pedagogice to wyrzucenie pieniedzy w bloto. technik to cos konkretniejszego konczy sie egzamniem panstwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyyyy
aha bo ja widzialam gdzies w necie akies dane nie pamietam z ktorego roku ale w miare swieze ile osob przystepowalo do egzaminu na poszczegolnych technikow np informatyki, administracji i tp to np z informatyki tylko 40% otrzymalo dyplom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź sobie na stronkę szkoły: Profesja Centrum Kształcenia Kadr ja tam byłam, mało się płaci, co 2 weekend, wszyscy zdają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyyyy
no ja mysle o cosinusie bo mam bliziutko a profesje mam jakies 80 km od mojego miasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyyyy
ale Ty zdawalas egzamin panstwowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyyyy
tak daleko same dojazdy by mnie sporo kosztowaly. a cosinus teraz ma jakas promocje ze za darmo wszystkie 4 semestry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ta szkoła ma certyfikaty panstwowe, jakiestam zezwolenia MEN i miałam egzamin państwowy i dyplom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyyyy
no ten cosiunus niby tez to wszystko ma tylko ciekawi mnie dlaczego jest za darmo? jakoni sie utrzymuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyyyy
no nie wiem tzn wiem ze licea chyba sa platne ze za powtorki egzaminow tez sie placi ale to i takjest malo biorac pod uwage ze w niektorych szkolach polcealnych placi sie co miesiac np 2 stowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie była stówka miesiecznie ale to już kilka lat wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyyyy
ale z 2 strony w alej polsce sa juz 32 szkoly wiec chyba nie moze byc mowy o jakims oszustwie glosno sie reklamuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyyyy
pierwsza szkola powstla chyba w 1998 roku wiec 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej by było jakbys pogadała z kimś kto tę szkołe kończył i przeczytaj dokładnie umowę zanim podpiszesz lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tę szkołę, ale kierunek: obsługa ruchu turystycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainspirujcie mnie proszę
dziękuję :) i jesteś zadowolona? masz wrażenie, że czegoś się nauczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalika
ja znam te szkole cosinus,chodzilam tam na informatyke 3 lata temu...poziom nie jest za wysoki i nie ma zadnych problemow tam z zaliczeniami,ludzie w roznym wieku-u mnie byly kobiety kolo 50 najstarsze...i jakos zle mi sie kojarzy bo zazwyczj ida tam wszyscy zeby miec papierek do wku...ja zrezygnowalam po okolo roku...ale jak masz wolny czas to zawsze jakies zajecie doszkalajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim miescie robilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chce się czegoś nauczyć to się wszędzie nauczy. fakt jest faktem - nie wymagają za wiele, jednak co chciałam to się nauczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×