Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawagumixD

Szkoła policealna w Krakowie(kurs asystentka stomatologiczna)

Polecane posty

Gość ciekawagumixD

W tym rzecz. Jaka jest najlepsza szkoła policealna w Krakowie, prowadząca kurs asystentki stomatologicznej. Dowiedziałam się, że są trzy szkoły. Dwie płatne i jedna bezpłatna, ale trzeba w niej zdać egzamin potwierdzający predyspozycje zawodowe. Tak więc napiszcie co wiecie na temat tych szkół: 1.Krakowska Medyczna Szkoła Policealna im. Stanisławy Leszczyńskiej Kraków-Podgórze, ul. Zamojskiego 58 2.Policealna Szkoła Ochrony Zdrowia ,,Promed-Omega os. Szkolne 18 (budynek Zespołu Szkół Budowlanych nr 2) Kraków 3.TEB Edukacja - szkoły policealne ul. Szpitalna 38/5 III piętro Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka004
Ja napisze tylko-asystentek jest juz mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawagumixD
Mi to nie przeszkadza, nie szukam pracy w Polsce. Są mi tu potrzebne tylko praktyki, a potem wyjazd za granicę, gdzie praca jest zawsze i wszędzie :) Wracając do pytania zna ktoś te szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliakiszka
Hej, Wiem że TEB i AP Edukacja prowadzą taki kierunek.Reszta to chyba jakieś mało znane szkółki. Osobiście zastanawiał się we wrześniu, którą z tych szkół wybrać i zdecydowałam się na na ta która jest blisko centrum i ma tam zajęcia, ma przystępną cenę ok 240zł. Nie jest to cena a ni za mała a ni za duża, więc spodziewałam się, ze zajęcia będą na przyzwoitym poziomie. Wykładowca rewelacyjny! Ten od pracowni oczywiście :) Pojawia się czasem problem z Planem zajęć ale wszystko da się naprawić. Dyrekcja szkoły jest zawsze otwarta na nasze sugestie, więc nawet jak coś się im sypnie, to i tak można z nimi dojść do porozumienia. Czytałam, na różnych forach, że nie wszędzie tak jest. JA piszę akurat o AP Edukacja na Szewskiej. Z Teb zrezygnowałam, bo na formach miał średnie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamdajtjmj1
dziewczyny czy idac do takiej szkoly trzeba miea mature z biologii? Sa wymagand minima z matur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliakiszka
NIE musisz mieć nawet matury. Dla mnie to rewelacja, bo takowej nawet nie mam. Za mamy dużo praktyki, a to ważne, ponieważ musimy wykonywać polecenia lekarza. W sumie dobrze, że nie dostałam się na stomatologię, bo nie będę musiała wykonywać "czarnej pracy" a tylko - jak to mówię znajomym- dbać o estetyczny wygląd ząbków innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiusaksk
Ooo nie masz matury a zadwalas na stomatologie ??dziwne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evy33
Ale przecież, jeśli to jest szkoła policealna to nie musisz mieć matury, tylko ukończone liceum albo technikum. Do matury nie musisz przecież podchodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zęby
AMELIASZKA czy Ty zapisałaś się na kurs który rozpoczyna się od 19 marca? POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zęby
AMELIAKISZKA :) pogubiłam litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaKRK
Ja mam pytanie bo właśnie zastanawiam się nad szkołą Medyczną na zamoyskiego w Krk albo nad szkoła Teb i wiem że ta jedna jest publiczna i trzeba zdawać egzaminy wstępne ponieważ akurat ja nie zdawałam matury ani z biologi ani z chemi.Może ktoś wie czy te egzaminy są ciężkie do zdania i czy wogule jest sens żebym szła do takiej szkoły policealnej żebym potem na lodzie nie została i bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evy33
Hej PaulaKrak. Słuchaj na temat tych wymienionych przez Ciebie szkół akurat nic nie wiem ale od tego semestru moja siostra poszła do policealnej szkoły medycznej do AP Edukacji w Krakowie. Ona też nie zdawała matury ani z chemii ani z biologii a mimo to przyjęli ją bez żadnego egzaminu wstępnego (podobno tam przyjmują każdego). Jedyny egzamin z tego co wiem to egzamin zawodowy na koniec szkoły i po niej dostaje się papierek, który uprawnia do wykonywania zawodu. Siostra twierdzi że taka szkoła to nawet lepsza niż studia, bo po pierwsze krótsza, a po drugie od razu po zdaniu egzaminu masz kwalifikacje do zatrudnienia. Zorientuj się na stronce AP Edukacji Oddział krakowski albo wybierz do nich do sekretariatu na Szewską 14 (jeśli dobrze pamiętam numer). Jakbyś jeszcze potrzebowała jakichś info to pytaj - będę molestować siostrę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusy zawodu bo
znam asystentki 7h pracy ustawowej to plus ale naczęsciej praca dla mlodych atrakycjnych dziewczyn,praca jest ohydna,pomyscie o tym,bo to sprzatanie spluwaczek,po ciągnącej się ślinie ,krwi,etc pełno zagrożen typu żółtaczka-na co warto się zaszczepic ,i chocby hiv,trzeba bardzo uwazac,często pacjęci wymiotują-to wasz obowiązek szybko posprzątać,wyjace bachory-trzeba uspokoić i przygotowac do wizyty wymagania są coraz większe od asyst,to ze ukonczysz kurs nic nie znaczy,masz zapindalac kolo lekarza i wszystko miec w jednym palcu,wszystkie leki,materiały etc ..obsluga komputera,obróbka zdjęc rtg-to juz jest w większosci gabinetów,sporo pisania,teraz każdy zabieg to dokładny opis,wiec ten zawód to nie jest przysłowiowa bułka z masłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaKRK
Dziękuje za tak szybko odpowiedz.Właśnie teraz będe patrzyła na tą szkołe z tym że właśnie szukam jakiejś szkoły gdzie nie będe płaciła bo już zrezygnowałam z jednym studiów i w tym momencie to już jest moja ostatnia szansa żeby zdobyć jakieś wykształcenie.A wydaje mi się że jak będe mieć tytuł technika farmaceutycznego bądż asystentkę stomatologiczną to będe mieć zawód i znajde prace i ją bede miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evy33
To zapytaj tam gdzie Ci poleciłam -wiem że maja teraz jakieś upusty i promocje, ale z tego co wiem to na pewno ta szkoła płatna jest. Powodzenia Ci życzę i trzymam za Ciebie PS. Każda praca ma plusy i minusy, mało jest takich zawodów, których wykonywanie to przysłowiowa "bułka z masłem" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laaura
Hej. ja własnie zapisałam się do szkoły TEB EDUKACJA, NA SZPITALNEJ, ALE TEŻ ZOSTAWIAM SOBIE ALTERNATYWĘ NA SZKOŁE NA ZAMOJSKIEGO, PONIEWAŻ JEDNAK TAM OPŁACA SIĘ TYSIĄCKROĆ. W TEB-ie nauka miesięczna wychodzi 250 zł. Ja wybrałam zawód higienistki ponieważ co prawda jest 2 lata nauki, ale potem możesz oprócz asystowania dentyście jak jest u asystentki, możesz robić różne zabiegi profilaktyczno- kosmetyczne, więc kasa na pewno będzie lepsza. Jednak jeśli nie zdam tego egzaminu, to poprostu pójdę do płatnej na szpitalna, no trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.S.krk
A wiecie coś może o jakichś innych szkołach policealnych? Wiem że GoWork ma otworzyć swój oddział krakowski w tym roku, i oni mają w ofercie kształcenie na asystentkę stomatologiczną... w ogóle jak wyglądają zajęcia w takiej szkole przy wyborze trybu dziennego? Zajęcia od rana do wieczora? Dałoby się połączyć naukę w trybie dziennym z pracą czy lepiej iść na wieczorowe/zaoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę o gowork, a tez szukam informacji o szkole policealnej w Krakowie... jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoWork
Witam. Serdecznie zapraszamy do rekrutacji do Szkoły Policealnej GoWork.pl w Krakowie, najpopularniejsze kierunki to technik informatyk, specjalista ds. manicure i pedicure, masażysta, asystentka stomatologiczna. Rekrutacja nadal trwa!!! Możesz nauczyć się wielu ważnych rzeczy, stawiamy na PRAKTYKĘ a nie na teorię! Zapraszamy na stronę http://szkola.gowork.pl/kontakt/krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja sie zapisalam do gowork w krakowie na kierunek fryzjerstwo, jak juz wczesniej pisalam ;p wejdz sobie na ich strone i sprawdz,bo z tego co wiem, tam tez maja kierunek asystentka stomatologiczna chyba za 149zł :) i maja tez jakies bezplatne kierunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nie wybierajcie AP!!! Na kursie w Teb poznałam kilka osób, które muszą powtarzać kurs, ponieważ po AP nie mają uprawnień - nie zdawały egzaminu państwowego. Nie wiem, czy to jednorazowa sytuacja, czy nagminna praktyka, ale lepiej wybrać coś sprawdzonego. Z typowych szkół policealnych chyba tylko Teb i Omega dają "prawdziwy" papier. Zawsze przy wyborze szkoły sprawdzajcie uprawnienia, żeby się nie okazało, że wyrzuciłyście kasę w błoto. Zwłaszcza, że teraz namnożyło się mnóstwo kursów na asystentkę, gdzie większość szkół bazuje na naszej niewiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę zaproponować również wcześniej wspomniany gowork, po skończeniu kursu dostałam tytuł asystentki stomatologicznej i już mam zawód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kursy w gowork podobno tez maja fajne ale w szkole sie nauczysz wiecej ;p i wydaje mi sie ze bedziesz miec wiedze bardziej praktyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja tez szukam jakiejś szkoły policealnej, ale interesują mnie kierunki: tech. masażysta albo wizaż i stylizacja mogłybyście mi polecić jakąś dobrą bezpłatną lub mało płatną szkołę? a teraz tak całkowicie z innej beczki jestem po kosmetologii, pracuję aktualnie w salonie kosmetycznym i gdyby któraś z Was z Krakowa chciała manicure zwykły/hybrydowy lub japoński za przystępną cenę to zostawiam telefon kontaktowy 782 072 138 Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do annlub Czy znalazłaś pracę po tym kursie w Go work, bo ja się nad nim zastanawiam, proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka18
jezeli chodzi o kierunek asystentki stomatologicznej to jest ten kierunek darmowy w szkole policealnej GoWork. maja oddziały w całej Polsce. zdobywasz wiedze i praktyke potrzebną do wykonywania zawodu w przyszłosci. wejdz na stronke i sprawdz http://www.szkola.gowork.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaaaa65
polecam kierunki na Novej- bardzo dobra szkoła w tamtym roku ją ukończyłam i w porównaniu do innych nie mieliśmy problemów ze zdaniem egzaminów państwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaromiirro
Dzisiaj byłem sprawdzić ofertę Novej i jest na prawde ok. Miła obsługa i w dodatku wysoki poziom nauki. Chyba sie tam zapisze bo chce juz zakonczyc etap nauczania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam o BLUE, że to fajna szkoła (moja siostra tam chodzi na kosmetyke i sobie bardzo chwali), podobno jest też dużo kierunków do wyboru...ja się właśnie zastanawiam nad masażem, albo opiekunką w DPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×