Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkoły dla dorosłych typu TEB, ŻAK, czy warto dla samorozwoju?

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z was był w takiej szkole policealnej, na kursie lub w studium? Czy warto to zrobić dla samego siebie, np. żeby nauczyć się masażu, zabiegów kosmetycznych chociaż nie zamierza się potem w tym kierunku szukać pracy? Zastanawiam się nad pochodzeniem chociaż jeden darmowy semestr na taki kurs, nie potrzebuję nawet papierka na koniec, chcę tylko się pewnej umiejętności nauczyć dla samej siebie. Czy warto poświęcać czas takiej szkole czy zajęcia tam są na niskim poziomie, kryją się za tym różne ukryte opłaty czy godziny zajęć nie są możliwe do pogodzenia z pracą w typowych godzinach? Czy "darmowe" kierunki rzeczywiście są darmowe, a płaci się tylko za egzamin na koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic za darmo pomyśl logicznie przecież ci nauczyciele z tych szkół i sekretariatu też muszą zarobić na życie więc skąd mają wziąć pieniądze ? Od słuchaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoły policealne posiadają uprawnienia szkół publicznych. Dzięki temu otrzymują dotację na każdego ucznia. Są szkoły, które są całkowicie bezpłatne i stosują np.pisemną gwarancję bezplatnosci. Właśnie jestem na pierwszym semestrze Terapeuty zajęciowego w Pro Civitas (www.procivitas.edu.pl). Mam magistra z pedagogiki i dla samorozwoju poszerzam swoje kwalifikacje. Za nic nie płacę. Kadra jest świetna, wszystkie osoby pracują w zawodziezawodzi terapeuty w dużych ośrodkach. Na koniec jest egzamin państwowy, za który też nie płacę. Ja trafiłam dobrze do Pro Civitas, wiem, że są też inne szkoły za darmo, np. Żak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie zaśmiecać tematu reklamami. Nikt się nie wypowie w temacie? Te szkoły mają tylu uczniów i żaden z nich nie siedzi na Kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaJuszczyk
Niech nikt sobie nie myśli że reklamuje czy coś. Ja chodzę do polecić Novej Centrum Edukacyjne w Tarnowie, jestem na technikum rachunkowości i jestem zadowolona, Tylko trzeba chcieć i trochę się przykładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejzPobiedzisk
Oczywiście, że warto! Ja sam mam już swój wiek i chodze w Poznaniu do Progresu do szkoły dla dorosłych i powiem Ci że jestem bardzo zadowolony, ze zrobiłem ten krok. Rozwój z taką kadrą nauczycielską to tylko przyjemność. A że tryb jest zaoczny to moge normalnie pracować i utrzymywać rodzinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

polecam kurs pierwszej pomocy w Żaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×