Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stecyn23

Szukam firmy ochroniarskiej

Polecane posty

Witam poszukuję firmy która będzie pełniła rolę ochrony na moim obiekcie. Możecie polecić jakąś prywatną agencję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz coś więcej.. Skąd jesteś wiadomo że nikt nie będzie jechał na drugi koniec Polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy wjeździe do firmy jest szlaban obok jest budka. Tam potrzebuje kogoś posadzić kto będzie otwierał i wpuszczał Ciężarówki z odpowiednią przepustką, a na placu potrzebuje około dwóch ludzi co będą robić obchód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto byłoby skontaktować się z firmami takim jak Juwentus albo Solid ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam złe doświadczenia z nimi po monitoringu mojego domu dlatego szukam kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, w takim razie może firma Dussmann ? Oni świadczą kompleksowe usługi dla firm różnego rodzaju i są z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rekrutacyjnarewolucja.pl! strona stworzona z myślą o was, znajdziesz tam na prawdę wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel3x
Witam, zapraszam do kontaktu solidna oferta i rzetelny personel 512 479 186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eriter
Chyba najlepiej do juwentusu jednak, zwlaszcza, ze na gowork.pl/opinie_czytaj,103 bardzo polecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nadal szukacie Państwo firmy ochroniarskiej z rejonu Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie jesli szukają Państwo solidnej Agencji Ochrony to polecam firmę z okolic Warszawy Protektiv kontakt to 500-377-506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry artykuł o konwojowaniu gotówki k2gps. pl/blog/75,masz-firme-sprawdz-czy-musisz-konwojowac-gotowke.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest teraz sporo firm ochroniarskich, ale nie wszystkie oferują usługi na wysokim poziomie, ja na szczęście trafiłam dobrze na http://www.gabor-security.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma ochroniarska to jedno ale czy posiadasz na terenie firmy telewizję przemysłową (http://www.miwiurmet.pl/) ? Dzięki temu masz stały monitoring tego co się dzieje na terenie firmy, to zawsze jakieś dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh te reklamy u góry... Ja osobiście w swojej firmie korzystam z usług Konsalnetu i nie żałuje, ale jest parę firm z których warto korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek1974
Polecam Konsalnet - to firma założone przez byłych funkcjonariuszy Służb Bezpieczeństwa, ochroniarze są dobrze wyszkoleni i prawidłowo wywiązują się ze swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holdtight
Polecam Konstalnet. obsługują kompleksowo chyba wszystkie możliwe funkcje ochroniarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVajda
W większych miastach polecam Konsalnet. Sprawdzona marka, wielokrotnie widzialem ich w akcji. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łasztownia
Raz brałem udział w takiej interwencji. Było jakieś włamanie czy coś, ja akurat byłem obok. Panowie z Konsalnetu, rosłe chłopaki, zachowali się bardzo zdecydowanie, ale byli zaskakująco kulturalni w stosunku do mnie. Miłe zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszymusz
Jasne, że Konsalnet. Są w pełni profesjonalni, oferta jest przygotowywana indywidualnie pod klienta. Z resztą sami możecie obie przeczytać na ich stronie - https://www.konsalnet.pl/. Ani razu się nie zawiodłem na tej firmie ochroniarskiej, więc szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonyan
Ja korzystam z monitoringu gps Konsalnet w swojej firmie. Nie są drodzy, co z resztą można sprawdzić sobie za pomocą ich kalkulatora gps na https://gps.konsalnet.pl/www_gps/#!kalkulator-flotowy, a w pełni profesjonalnie wywiązują się ze swoich obowiązków. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosmak
Ja korzystam z usług tej formy http://yax-ochrona.pl/. Są na prawdę bardzo dobrą i rzetelną firmą. Więc jeśli ktoś z Legnicy lub okolic szuka firmy ochroniarskiej to według mnie powinien wybrać właśnie ich bo u mnie spisują się wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedstawicielka Anna
Proszę o kontakt. Przedstawicielka firmy ochroniarskiej Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×