Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gag81

szukam osób które wyjechały do pracy do Irlandii

Polecane posty

Gość gag81

witam, szukam w Polsce pracy od kilku miesięcy i nie znalazłam nic. jestem mgr inż. chemii, myślę o wyjeździe do pracy do Irlandii. szukam osób, które albo wyjechały i tam pracują, albo dopiero zamierzają. Chcialam się dowiedzieć co o tym myslą, jakie są perspektywy w tym kraju, kto ma szansę znaleźć pracę inną niż kucharz/kelnerka? co należy przez wyjazdem załatwić w Polsce, a co po przyjeździe do tamtego kraju? i ile kasy wziąć na początek? byłabym wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. zamierzam wyjechać w czerwcu/lipcu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nastepna w kolejce
tez wybieram sie do Irlandii w tym samym czasie mniej wiecej (po sesji...) i tez chcialabym sie czegos wiecej dowiedziec. piszcie piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gag81
czyżby nikt nie wyjechał????? proszę się odezwać! będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
Moja kolezanka w listopadzie wraz z mezem, szwagrem i siostra wyemigrowali do Irlandii. Wszyscy tam pracuja. Ona jako sprzataczka ale bardzo sobie chwali te prace bo mowi iz spokojnie, malo roboty, 7h pracy dziennie a zarabia 1200 euro. Jej maz jest jakims konserwatorem czy czyms i tez niezle sobie radzi. Jedyne na co tam narzekaja to na dlugie dojazdy do pracy. Spytam sie jej czy moge jej gg podac to wtedy bedziesz sobie z nia mogla porozmawiac ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomy wyjeżdza za 2 miesiące, ma juz umowe o prace, bedzie pracować w jednym z portali internetowych wymagana znajomość angielskiego i niemieckiegi w piśmie i mowie. bedzie zarabiać 80000 zł w ciagu roku, nie ma mieszkania, wiec z tego bedzie musiał wynająć. zostanie mu z tego niewiele... jak dla mnie nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gag81
do 4nn4: byłabym wdzięczna. a tak apropo, słyszałam, że mieszkanie tak jest nie takie drogie. ale mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
Jej numer gg to 8650510. Ma na imie Ilona i jest bardzo sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinka81
do gag81: witam! :-) i co? wyjeżdżasz? ja się od jakiegoś czasu zaczynam porządnie nad tym zastanawiać ;-( jak mnie w Polsce nikt nie chce to może spróbuję szczęścia tam? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA_27
mój kumpel z pracy wyjechal z dziewczyna w zeszlym roku do Irlandii, nie zamierzaja zostac tam na stale. On pracuje w supermarkecie (na kasie i przy rozladunku towarow), ona pokojowa w Hotelu. Praca ciezka, ale nie pojechali tam na wypoczynek tylko zarobic na mieszkanie. Nie maja wiekszych problemow. Co do poszukiwania pracy to jest sporo ofert w Hotelach, gastronomii, mozna szybko awansowac na wyzsze stanowisko (manager), ale angielski musi byc perfect. Wybieram sie za tydzien na urlop do Irlandii to bede mogla cos wiecej napisac na ten temat. Jak na razie mam tylko doswiadczenia z pobytu w Anglii i tym moge sie podzielic. Z opinii znajomych mieszkajacych w Irlandii, można stwierdzic, ze sytuacja i warunki zycia sa bardzo zblizone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gag81
dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) do Pinka81: od jakiegoś czasu bardzo się nad tym zastanawiam, dałam sobie czas do czerwca, jak nie znajdę nic to sie pakuję. Na razie cierpliwie czekam i szukam, choć nadziei na znalezienie tyle mam co kot napłakał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×