Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sex czat

______*************________ SZukam pracy na czacie ______________ ************

Polecane posty

Gość sex czat

jak w temacie ,szukam pracy na sex czacie w krakowie ,koniecznie w mieszkaniu prywatnym lub biurze . Pracy nie mogę wykonywać u siebie w domu. Doskonale wiem o co chodzi w tej pracy ,wiec proszę darować sobie morały ,jeśl ktos ma propozycję proszę napisać ,temat dodaję do ulubionych .Oczywiście za faktyczną pomoc ,oferuję częśc mojej pierwszej wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemas
rekodzieloartystyczne1@wp.pl jesli nadal szukasz czekam na kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemas
Odesłałem ci pozdro na e-meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModelStars
Witam Poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy w charakterze Video Chat Model. Jest to praca we własnym domu przed komputerem. Polega na rozmowach z ludźmi głównie z USA. Dni i godziny pracy ustalasz sobie według uznania i wolnego czasu. Twoim zadaniem jest tak pokierować rozmowę, aby klient wykupił Chat Prywatny z Tobą. Gdzie masz płaconą odpowiednią prowizję. Strony na których pracujesz nie są dostępne dla ludi z Polski, więc nie ma obawy że ktoś Cię zobaczy.Oprócz Polski możesz zablokować inny dowolny kraj. U nas masz nie wiążącą umowę dzięki czemu w każdej chwili możesz zrezygnować. Oferujemy pełną pomoc techniczną. Warunkiem współpracy jest: -znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym -komputer z dostępem do internetu -ukończone 18 lat Oferujemy wysokie zarobki i interesującą pracę. Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz: modelstars.info@gmail.com www.modelstars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IsaBar Studio
Poszukujemy śmialych dziewczyn do pracy na amerykanskich live video chat. Wymagana znajomosc jezyka angielskiego oraz ukonczone 18lat. Oferujemy elastyczne godziny pracy ,wynagrodzenie co 2 tygodnie. Premie dla najbardziej aktywnych.Mozliwosc pracy w studio lub we wlasnym domu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt isabarstudio@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.chatmodels.pl
UWAGA ! PRACA WE WŁASNYM DOMU ! Witamy serdecznie. Szukamy dziewczyn,kobiet,mężczyzn i par do pracy w charakterze "live performer". Jest to praca przed komputerem, polegająca na rozmowach z ludźmi z USA oraz Europy Zachodniej.Połączenia z naszymi konsultantkami NIE są oferowane odbiorcom z Polski. Osoby z którymi piszemy widzą nas, czat jest zbliżony do czatu na Onecie, Wirtualnej Polsce lub Interii, istnieje podział na czat publiczny i czat prywatny. Dni i godziny pracy ustalasz sobie wedle własnego uznania, wolnego czasu, i planu zajęć. Zapewniamy pełną pomoc techniczną oraz dyskrecję - istnieje możliwość zablokowania nie miłych rozmówców. Warunkiem współpracy jest: -ukończone 18 lat -kamera internetowa (oferujemy pomoc w doborze odpowiedniej kamerki w razie braku) -znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym. -komputer z dostępem do Internetu. OFERUJEMY: -elastyczne godziny pracy -wynagrodzenie płatne co 2 tygodnie -wysokie zarobki od 1 do 3$ za MINUTĘ prywatnej konferencji !! -premie za efektywność -ciekawą pracę którą możesz traktować jako stałe źródło dochodu lub pracę dodatkową. Jeśli jest Pan/i zainteresowany/na lub chciałby dowiedzieć się więcej, proszę się z nami skontaktować. Zachęcamy do polecenia naszej oferty znajomym i koleżankom lub ewentualnego zapisania naszego kontaktu w celu podjęcia pracy w przyszłości. Więcej informacji na www.chatmodels.pl Zainteresowane osoby proszę o kontakt: praca@chatmodels.pl lub gg: 24830860

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminChat
Witam! Jeżeli są dziewczyny chetne do pracy na czatach, w bardzo dogodnych warunkach, na sezon wakacyjny to zapraszam! Zakwaterowanie na okres 2-3 mies w ramach pracy w naszym biurze ! Biuro znajduje się Na Śląsku w Bytomiu. Chcesz pracować na sezon wakacyjny z koleżanką? Nie ma problemu!! Chcesz dowiedzieć się więcej, to śmiało dzwoń i pisz! Yasmin group ola_gmyrek@onet.pl tel. 516 633 620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worktop7
Jeśli jesteś zainteresowaną pracą na czatach zapraszam do kontaktu : email: worktop7@gmail.com lub gg: 39007807 Wysokie zarobki , bez grafiku i limitu godzin , najlepsza opcja wysokiego procentu! Wystarczy uśmiech i miła aparycja ! Napisz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo kolejne studio się reklamuje, ile tego jeszcze wyrośnie.... Jako że każde studio jakie znam żeruje na swoich pracownikach, sama mam uraz, więc apeluje do wszystkich dziewczyn: NIE PODPISUJCIE UMOWY Z ZADNYM STUDIEM VIDEOMODELEK, PRACY NA CZATACH ITP ITD. Oni zarabiają na naszej ciężkiej pracy ! Same możemy tak pracować, ja też w to nie wiezyłam że to możliwe, ale bardzo dobrze znam język i właściwie wszystko jest maksymalnie uproszczone, byłam w szoku że studio zabierało mi ponad połowę mojego zarobku za załozenie kont które trwa 2-3 godziny max i udostępnienie komputera ! Jedyne co potrzebne do pracy to karta payoneer na którą dostajemy pieniądze, to coś takiego jak karta na zakupy w hmie, tylko że ładują ją te portale pieniędzmi które się zarobi i można je wypłacić w każdym bankomacie na świecie - ja używam bankomatu bz wbk i wszystko zawsze jest ok. Oprócz tej karty musimy wysłać skan dokumentu żeby poświadczyć że mamy 18 lat. Potem po 2-3 tygodniach przychodzi nam na dowolny adres karta payoneer i właściwie tylko włączamy szybki komputer z w miarę dobrą kamerką i internetem i już :) no, ja jeszcze wstawiłam zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej żeby mieć więcej klientów (podziałało!) i nagrałam film który im się wyświetla na wejściu na mój profil - bardzo pomaga a roboty dosłownie na 30 minut :) Od 3 miesięcy mam własne konta na WSZYSTKICH portalach jakie były w moim byłym studio, gdzie co chwila mówiono mi że nie mogę założyć nowych kont i takie tam, kłamali jak ze wszystkim... Różnica jest taka że w studio musiałam przepracować AŻ 120 godzin żeby dostać marne 40 % z tego co zarobiłam, teraz pracując sama w domu dostaje calutkie 100% i pracuje kilkanaście godzin tygodniowo.... A i tak zarabiam ponad średnią krajową, bo w domu czuje się o wiele lepiej i chętniej się uśmiecham, a uśmiech to klucz w tej pracy. Do tego w domu mam prywatność której nie uświadczyłam nigdy w studiu ! Mam też jedyną w świecie wolność, bo jestem sama sobie pracodawcą i jeżeli mam ochotę odpocząć - odpoczywam. Oczywiście wymaga to dyscypliny, ale perspektywa oddawania tym zakłamanym ludziom większości swojego zarobku skutecznie mnie mobilizuje do pracy na swoim :) Co do pracy na swoim - serdecznie polecam szczególnie dla dziewczyn pracujących już ok miesiąca w studio- wiemy jak należy przeciągać klientów itp itd, i ja przykładowo potrafiłam siedzieć na 4 czatach na raz i miałam już takie swoje teksty w notatniku które praktycznie zawsze pasowały do sytuacji, no chyba ze trafił się wyjątkowy romantyk - ale z takimi bardzo przyjemnie się gada bo mają szerokie horyzonty więc z radością odpisywałam na długie metafory - warunkiem koniecznym jest angielski na tip top ! Dla dziewczyn dopiero zastanawiających się nad taką pracą, to sama nie wiem czy wam polecać studio czy nie. Plusy są takie że macie w studio gotowy komputer i założą wam konta. Minusy są takie że gdy wy zarobicie 2000 dolarów za miesiąc to dostajecie z nich maksymalnie 700, więc pozostałe 1300 leci do ich kieszeni (PRAWIE 4 tysiące złotych!) - dla mnie to zwyczajne okradanie i żerowanie, bo za te 4000 zł to możecie wynająć malutkie mieszkanie (specjalnie do tej pracy), kupić sobie w świetny komputer i zapłacić za mega wypasiony szybki internet a i tak wam duuużo jeszcze zostanie na zachcianki :) Poza tym jest to w naszym społeczeństwie temat tabu i im mniej osób o tym wie, tym lepiej :) Ale nowe osoby, jeżeli nie są zdecydowane na prezentowanie siebie nieznanym, często starszym facetom, i jeżeli nie znają angielskiego - nie mają czego szukać w tej pracy - to jest coś dla twardych kobietek, które są zdecydowane i potrafią się z tego śmiać a jednocześnie wycisnąć z każdego klienta ostatnie dolary. Ja czuję się z tym dobrze, połączenie przez czat nie krępuje mnie wcale, kilka lat temu lubiłam z koleżankami posiedzieć na omegle przed kamerką więc praca dla mnie idealna, zwłaszcza że teraz już nikomu nie oddaję większości mojej wypłaty ! Ale uważajcie dziewczyny, bo nie każda z nas ma tak silną psychikę i nie wszyscy klienci są mili, do tego trzeba mieć twardą skorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio w Gdańsku
Zapraszamy do nowo otwartego biura w Gdańsku. Wymagania: -wiek :18-35lat -komunikatywność -przebojowość -piękny uśmiech -mile widziana znajomość języków obcych- niemiecki i angielski- dla osób które słabo je znają mamy gotowe skrypty z pełnymi schematami rozmów. Praca polega na prowadzeniu konwersacji z klientami, na zagranicznych, płatnych portalach internetowych. Wysokie zarobki, miła atmosfera, nienormowany czas pracy.Przez kurs doszkalający dowiesz się jak zauroczyć klienta. Bez rozbierania się można zarobić tyle samo bądź więcej!!! Nikt do niczego nie będzie Cie zmuszał. Zarobki: 0,60zł-1,20zł/min rozmowy. Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art Sigma
Poszukuję dziewczyn z Trójmiasta, ale nie tylko- do pracy na zagranicznych czatach. Oferuję służbowe mieszkanie . Oferta dla kobiet, które znają branże lub dopiero chcąc spróbować swoich sił jako chat performer. Zainteresowane proszę o kontakt. art-sigma@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych pan,ktore nie chca ryzykowac wlasnej tozsamosci na polskim rynku.Praca na cam na stronach globalnych lub prywatne pokazy skype dla klienta globalnego.podstawowy angielski wskazany.Zarobki zalezne od zaangazowania.Wiecej info na skype cam-us-sex-uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj czegoś co jest legalne, zapraszam na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami pracy możesz znaleźć coś co przykuje Twoją uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA VIDEOMODELKI
www.webmodel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcobytuwpisac
Jest takie forum o pracy na kamerkach na własny rachunek http://camchatki.eu Jak chcesz zacząć a nie wiesz jak to miejsce dla Ciebie. wejdz i sprawdz zawsze możesz wymienić się doświadczeniami lub dowiedzieć się czegoś więcej od innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hi, znasz niemeicki i pokazujesz sie z checia przed kamerak to zglso sie na möj adres chani4@freenet.de mam paroletnie doswiadczenie veronica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb4
Poszukuje atrakcyjnych kobiet do pracy na czatach niemieckich, dobre wynagrodzenie, praca online z domu, zainteresowane kobiety prosze o kontakt emailowy, dziekuje I pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camgirl/ seks kamerka - praca w Gdańsku Praca w biurze Bardzo duże wynagrodzenia od 4 500 zł Kontakt: Osoby poważnie zainteresowane pracą prosimy o wysyłanie CV na adres email: gdansk@greyagency.com W temacie proszę podać nr oferty: GdaSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza firma poszukuje Cam Girl do jednego z biur w Gdańsku Oferujemy: - elastyczny grafik - wysokie zarobki - stałą współprace - szkolenie wprowadzające  - świetny zespół - miłą atmosferę w pracy - wsparcie menadżera CV proszę przesyłać na adres email : kasia.kowalskagdn@onet.pl W wiadomości proszę dodać : GdaCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webcamlover
Nie pakujcie się do żadnej pracy na seks czacie. Nie wierzcie w anonimowość na takich czatach, choćby były "z drugiego końca świata". NAGRAĆ obraz z seks czatu, OBOJĘTNIE JAKIEGO, to ŻADEN PROBLEM, a ktoś niezaznajomiony z komputerami może nagrać to nawet zwykłą kamerą. Są tacy co tylko tym się zajmują, a potem sprzedają wasze filmiki na swoich stronach. W sieci jest pełno takich filmików i pozostaną tam (ogólnodostępne dla wszystkich - także waszych najbliższych) już chyba dotąd, dokąd internet będzie istniał, albo i dłużej (czyli - NA ZAWSZE, bo nie da się ich całkowicie usunąć). Jeśli już nie macie wyjścia, albo jest wam obojętne to że każdy będzie mógł was zobaczyć i zidentyfikować, to zróbcie własne rozeznanie jakie strony są dostępne i zarejestrujcie się SAMODZIELNIE na tych jakie wam najbardziej pasują i wydają się wiarygodne. W żadnym wypadku nie pracujcie dla żadnego studia ani innego pośrednika (wiele ze stron to właśnie pośrednicy), oni zabiorą wam większość tego co zarobicie i jeszcze potem zrobią z was prostytutkę, bo będą mieć wasze wszystkie dane i prawa do wszystkich nagrań z waszych "sesji" i zdjęć umieszczonych na takich czatach (czym mogą was szantażować do końca życia). Poza tym, nie jest to łatwy kawałek chleba. Na początku może znajdziecie zainteresowanie, ale z czasem jak już nagrania z wami zaczną krążyć po internecie, to niewielu będzie wam chciało płacić. Chyba, że macie ogromną umiejętność przekonywania. To praca tylko dla ekshibicjonistów, aaa i chłopaki raczej niewiele zarobią jeśli w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerka22017
Poszukujemy młodych, energicznych i wygadanych dziewczyn na stanowisko modelki alternatywnej. Nowy serwis z transmisjami online szuka ładnych dziewczyn do pracy w charakterze webcam model. Serwis ma charakter erotyczne, ale nagość nie będzie wymagana w umowie, tak więc nie trzeba się rozbierać. Bez elementarnej jednak tolerancji dla branży erot. proszę się nie zgłaszać. Wymagania: -Osoby z nienagannym wyglądem, sympatyczne, otwarte, odważne, z poczuciem humoru i pewne siebie!!! -Język angielski w stopniu komunikatywnym -Ukończone 18 lat Oferujemy: -Wysokie zarobki -Praca stała w biurze w centrum Krakowa od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w weekendy) -Praca w miłej atmosferze i młodym zespole -Elastyczny czas pracy Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem kamerka2017@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam pracy zdalnej na seks kamerce lub czatach. Młody 22 letni przeciętny chłopak. Jeśli jest możliwość założenia maski mogę zacząć od jutra. Mój email i tylko kontakt tam z prostego powodu mało wchodzę na forum edek7278@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez studia nie warto się zatrudniać bo mało placą, ja mam super stawkę na https://camcolt.com/ mają najwyższą na świecie, 75% od żetonów nikt inny nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×