Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam pracy no i nic wejdź i zostaw dobrą radę

Polecane posty

Gość gość

Hej, wysyłam cv na wszystkie pojawiające się ogłoszenia z branzy, która mnie interesuje. Wysłałam CV do wszystkich większych firm w mieście w którym szukam pracy...no i lipa. Nikt się nie odzywa. Czy wypada osobiście pojawić się w firmie do której cv próbowało się wysyłać drogą mailową? Jestem po studiach i bez doświadczenia (no oprócz praktyk i paru drobnych kursów), do tego jestem kobietą w męskim zawodzie - chyba pracodawcy nie traktują mnie poważnie :( Wypada telefonicznie kontaktować się z pracodawcą? Nie szukam przez Urząd pracy tylko na własną rękę. Czy mogę się zarejestrować w urzędzie innym niż "mój"? Swoją drogą codzinnie odwiedzam urzędy pracy (storny www) i nie ma tam dla mnie ofert pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz się zarejestrować w innym urzędzie pracy, ale pewnie, jak najbardziej możesz próbować osobiście. Dzwonienie też jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w malutkim miasteczku (adres zameldowania) no i mój urząd pracy...jedna, dwie oferty dziennie i to typu pani do sprzątania, pomocnik budowlany. Z tym dzwonieniem powiem szczerze, że próbowałam tylko raz - w odpowiedzi na ogłoszenie. Trafiłam na jakiegoś gbura, wyśmiał mnie i to mnie trochę zniechęciło. Dzwoniąc do firmy...hmm właśnie - co powiedzieć żeby mnie nie spławili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem szukanie pracy trwa troszkę dłużej, nie frustruj się :) lepiej poczekać dłużej a znaleźc coś na prawdę fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz ze chcesz rozmawiac z osoba decyzyjna. A glupki sa zawsze i wszedzie, wsrod pracodawcow tez. Przygotuj sie, ze niejednego spotkasz. Zrob sobie baze firm w ktorych chcesz pracowac i dzwon tez bezposrednio do szefa pytajac o wakat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pracy nie szuka sie przez urzad pracy, a najlepiej na olx, gumtree, pracuj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadalm już to pytanie - nie wypada iść osobiście do firmy do której wysłało się już cv drogą @ jakiś czas temu? Wysłałam już kilka swoich ofert do pracodawców prosząc o odpowiedź zwrotną - jaka by ona nie była (oczywiście nie ujęłam tego tak) no i nikt nie odpisał nawet głupiego spadaj :D nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urząd pracy odwiedzam ale głownie szukam na innych stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i ja podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detor
Tak, też tak myślałem że praca to podstawa. No i miałem podstawę - równo 1500 zł Dałem sobie w końcu spokój z tą 'podstawą ' obecnie mam 3 tys zł i zarabiam. Bo przestałem szukać pracy a szukałem zarabiania. Umiecie to zrobić i zrozumieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie może jakieś doświadczenie w przedłużaniu włosów, a może powiedzcie mi czy same skorzystałybyście z takiego zabiegu? Znalazłam kursy w beauty for you i zastanawiam się, czy warto zainwestować w siebie i zacząć własny biznes. Podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×