Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AnnaBanaczkowska

Szukasz pracy za granicą?

Polecane posty

Gość AnnaBanaczkowska

www.praca.polskieinfo.eu zapraszam was dziewczyny na portal z darmowymi ogłoszeniami o pracę. Jest dużo prac dla kobiet. Pozdrawiam. Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zikoo
Na gratka praca jest ogłoszenie do pracy w Wielkiej Brytani. Potrzebują mechanika sprzętu rolniczego http://praca.gratka.pl/oferta/mechanik-sprzetu-rolniczego-od-zaraz-3071147.html Nie znam choć trochę języka angielskiego ale gdybym znał to był wyjechał zagranicę. Zostawię Wam to ogłoszenie, może ktoś skorzysta z oferty a ja szukam czegoś innego bez znajomości języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian44
Nie szukam, to praca szuka mnie :) Dzięki temu, że zgłosiłem się do dobrej agencji pośrednictwa. Wiecie jak to jest - szukając samemu ma się mniejsze możliwości i istnieje ryzyko, że zostanie się oszukanym, a przy rzetelnej agencji i formalności załatwią i na lepsze warunki ma się szansę. Zdecydowanie polecam. W szczególności, jeśli ktoś nie dysponuje zbyt dużą ilością czasu. Jestem z Krakowa, zgłosiłem się do agencji JobsPlus.pl bo wiem że mają dobrą opinię. Każdemu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyjezdzalam do Niemiec jako opiekunka i bylam bardzo zadowolona. ciezko trafic na zaufana i rzetelna firme, ale ja na szczecie trafilam na EJ JOB (www.ejjob.pl). wyplaty w terminie, w kazdej chwili mozna sie z koordynatorem skontaktowac, takze wszystko super. jakby ktos chcial wyjechac do pracy to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamykowa100
Ja szukałam, ale już znalazłam pracę na stronie agencji pośrednictwa VPU Polska i styczniu wyjeżdżam do Holandii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda43784
Ja szukam i chyba już znalazłam. Jeszcze muszę tylko pozytywnie przejść sprawdzenie znajomości językowej. Na tej stronie Avanti Medic https://avanti-medic.eu/ znalazłam ofertę pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Oferują umowę na czas nieokreślony, gdybym tak popracowała na niemieckiej umowie to emerytura niemiecka przysługiwałaby mi już dostać po 5 przepracowanych latach w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skorzystałam z pomocy http://ewiko.net/ - to pośrednictwo pracy w Niemczech, bez problemu mozna się z nimi dogadać i pomagają wszelkie formalności załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam pracy zazwyczaj na portalach typu www.praca-niemcy.com, www.pracabelgia.com albo www.pracaholandia.com. W internecie ofert jest najwięcej, wszystkie agencje również się tam ogłaszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniovita
Jeśli szukasz pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych zapraszam serdecznie do kontaktu: 222660196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujemy Opiekunek osób starszych gotowych podjąć pracę na terenie Holandii. Wymagana dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego bądź komunikatywna holenderskiego Oferujemy: • Legalne zatrudnienie (odprowadzanie składek na ubezpieczenie społeczne) • Wynagrodzenie od 1350 euro (wynagrodzenie wypłacane w PLN lub EUR) • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, formularz A-1 • Dodatkowy pakiet ubezpieczeń wyjazdów zagranicznych • Zwrot kosztów dojazdu • Opiekę koordynatora Wymagamy: • Doświadczenia w pracy związane z opieką nad osobami starszymi • Pogodnego usposobienia, cierpliwości i życzliwości • Dobrego stanu zdrowia • Chęci do podjęcia opieki nad starszą osobą • Mile widziane prawo jazdy Zainteresowała Cię nasza oferta? Zgłoś się do nas! Więcej szczegółów uzyskasz pod adresem sylwia.zareba@hrigroup.pl lub pod numerem telefonu 71 338 55 85, 71 363 45 14, 71 735 13 93 Agencja Pośrednictwa Pracy HR Investment Sp. z o.o. ul. Stalowa 9 41-214 Sosnowiec Adres korespondencyjny: ul. Wagonowa 5-7 53-609 Wrocław Tel.71 338 55 85 Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej job, bardzo dobra agencja, jeżeli ktoś szuka pracy jako opiekunka dla starszych osób w Niemczech, to zdecydowanie mogę polecić :) dobrze pnącą, na czas, i ogólnie nic mnie nie zaskoczyło negatywnie, nic nie ukrywają itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej job też polecam! to był mój pierwszy wyjazd za granicę! Strach straszny! Ale okazało się, ze nie miałąm czego sie bać! Wszystko było naprawdę super zorganizowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja szwagierka wyjechała z nimi i sobie teraz bardzo chwali. Dobre pieniadze, nic ja tam na miejscu nie zaskoczyło, po prostu dobra firma która dba o osoby, które zatrudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś pracuje może we Francji za pośrednictwem agencji https://www.aterima.pl/? Dostałem od nich propozycję wyjazdu, warunki dobre, wynagrodzenie również. Jednak należę do takich osób które przed podjęciem decyzji muszę dokładnie wiedzieć wszystko o danej firmie. Ktoś może coś podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francja to zdecydowanie nie mój kierunek ;) Ja jeżdżę do Niemiec, łatwiej mi też było na początku, bo znałam nieco język. Jak ktoś szuka czegoś w tę stronę to polecam Opiekunkę w Niemczech: http://opiekunkawniemczech.eu/ Dobre warunki, bez komplikacji, pieniądze na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo ogłoszeń jest na takich portalach www.praca-niemcy.com, www.pracabelgia.com, www.pracaholandia.com albo www.pracanorwegia.pl, wystarczy poszukać w internecie i wpisać w wyszukiwarkę, dla chcącego nic trudnego w obecnych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak najbardziej polecam taka agencję pracy jak ej job. dzięki nim mamy tak naprawdę wszystko już załatwione, tylko jechać i pracować. A płaca naprawdę super, to chyba najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pojechałam do pracy, opiekować się starszymi osobami, z agencją ej job. i mogę polecić! dobrze płąca, zero problemów. Taki wyjazd do Niemiec jest obecnie naprawdę bardzo dobra opcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Ja od 2 lat pracuję zagranicą a konkretnie w Niemczech. Zdecydowałam się nad zawód opiekunki osób starszych i nie narzekam. Wyjeżdzam z agencją Dolce Vita i śmiało ich polecam. Pensje wypłacane na czas, można też liczyć na dodatkowe premie np przed świętami. Dbaja o bezpieczeństwo swoich pracowników a to też jest mega ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współpraca z davi-seniorenhilfe to w moim przypadku strzał w 10! 🙂 Szczerze polecam 🙂 Pomagają rozwinąć skrzydała i z ich pomocą znajdziesz odpowiednią rodzinę dla siebie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×