Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

esy floresy

telemarketer - opinie

Polecane posty

czy ktos z was pracowal moze jako telemarketer? Czy jest to fajna praca?? Piszcie na ten temat wszystko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja pracowałam kiedyś,kiedyś :Ppraca nie jest zła-tylko wiele ludzi wyzywa,albo rzuca słuchawką w połowie ankiety :P jako przejsciowa praca moze byc-ale na stałe raczej nie ;) mi płacili 5zł za ankiete :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlugo pracowalas? bo slysalam ze przewaznie daja umowe zlecenie a nie caly etat ? i jak wygladaja godziny pracy?? Po ile godzin sie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie umowa-zlecenie,ja pracowałam 6godzin dziennie, niedługo bo z 2mieś.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to ja nie chciałam,w trakcie szukałam innej pracy. I jak cos sie znalazłam ulotniłam sie. :P Co do innych hmm-chodzili ogolnie dorywczo-wiekszosc studenci. Czy nadal tam pracują-nie mam pojęcia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapewnimyUbogąStarość
Ja pracowałam prawie rok-umowa o pracę zarobek 724zł na reke +premia. raz miałam 1200, innym razem 900 albo 850. zalezalo od dochodu firmy. Praca przerypana-super na chwilę ale po roku mozna zwymiotować:(Byłam tez kiedys na umowe o dzielo w innej firmie-8zł na godzinę +premia. 2 miechy i dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
mam szanse sie zalapac na telemarketing ale za 600 zl miesiecznie [umowa - zlecenie] od pon do pt - 8 h. Kurde to wyjdzie jakies 3 zł za klepanie jadaczka :/ troche cienko nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez mam okazje, jutro mam ostateczna rozmowe co i jak wiec chcialam sie zorientowac czy wogole warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też.........
Ja pracowałam 1,5 miesiąca jako telemarketer. Więcej nie wytrzymałam. Strasznie nudna praca, ale jako przejściowa może być. Mi płacili 5 zł na ręke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakk
A czy mozecie napisac co blizej o tej pracy? Dzwoni sie do ludzi i pyta o co? pozdarwiam i dzieki z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam rozmowe w sprawie ustalenia tych wszystkich szczegolow. Zobacze co oni mi tam powiedza, jaki dadza zakres obowiazkow i ile bede dostawac za to kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Góra
A jest może ktoś z Zielonej, kto wybiera się na rozmowę w sprawie telemarketingu z UP? Może znacie jakieś szczegóły - czy będzie to umowa o pracę, jaka płaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jestem juz po rozmowie... poszlo mi calkiem okey, warunki jakie mi przedstawili sa dosyc ciekawe... Tylko chleera chyba przegielam, jak zapytali ile by mnie satysfakcjonowalo zeby dostawac wyplaty.. to powiedzialam ze 1000 na reke... chyba przegielam co ?:> moze moglam wogole nic nie mowic eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp
I jjak pracujesz, jezeli tak to jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie udalo sie...... walnelam niepotrzebnie tekst ze chcialabym jeszcze w przyszlosci studiowac, i zamiast zrobic dobre wrazenie to ostro przegielam, bo wystraszyli sie z eim uciekne po 2 miechach Jestem wsciekla sama na siebie bo wszystko mi poszlo dobrze tylko ten tekst mnie zabil.... :( Zaczynam myslec o wyjezdzie zagranice bo juz stracilam nadzieje ze tu cos znajde, nawet na rozmowe nikt mnie nie chce zaprosic. Nie mam szans nawet sie zareklamowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up uppppppppp hop
tez jestem ciekawy wiekszej opinii mam oferte pracy telemarketing, nie miałbym sprzedawac produktu typu odkurzacz, telefon, a raczej mam zachęcać do imprez kulturalno oświatowych stawka za 3/4 etatu - 800 zł czy ktoś z was zajmował się czymś takim? w ogóle czy pracowaliście w domu czy w siedzibie firmy? bede wdzięczny za dpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja napisałam
ja napisałam że chcę zarabiać 1500 netto i przeszłam do 2 etapu rekrutacji, więc esy floresy to chyba nie to, może ta szkoła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIULKA31
JEST BARDZO CIEZKO, ZALEZY W JAKIM CALL CENTER, JA WYTRZYMALAM MIESIAC, BUZIA BOLI NIE MA CZASU ZJESC JAK CZLOWIEK, POL MINUTY NIE WYBIERZESZ NUMERU I KRZYCZA, ZLE TRAKTUJA LUDZI, PLACA MALO, DOBRA PRACA NA WAKACJE DLA STUDENTOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś był telemarketerem w Netii? Ja mam jutro 3 dzień szkolenia...mam nadzieję, że to tylko tymczasowo i znajdę w międzyczasie coś lepszego...bo żeby wypłacili pensję to trzeba pracować cały miesiąc, a kiedy odejdzie się np po 2tygodniach, to przepada, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaonaa
ja bylam ale na infolinii przychodzacej a co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UniversalAgent
Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji do UniversalAgent! Poszukujemy obecnie pracowników do działu callcenter. Jesteśmy firmą, którą specjalnością jest masowy kontakt z klientem oraz koordynacja procesów, które się z tym wiążą. Wykorzystujemy w pełni możliwości infrastruktury teleinformatycznej najnowszej generacji, którą dopasowujemy do oczekiwań Klientów. Rekrutacja trwa! www.universalagent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie czeka rozmowa
pracuje ktos może w unicall ? czeka mnie tam rozmowa i nie wiem czego mam się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze ktoś jeszcze halooo
też jestem zainteresowana jak to wygląda bo podobna rozmowa mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdertyui8uhy
hej ja akurat wczesniej, pare lat temu pracowalam w call center ( dobre call center ) na poczatku duzo stresu -nic nie wiesz , ale potem sie wdrozylam i zostalam najlepszym sprzedawca. z powodu przeprowadzki po jakims czasie niedawno ubiegalam sie o prace tez w call center , tez duze miasto , ale szkolenie bylo mega stresujace , duzo nauki i testy , a na koniec piszesz akredytacje. Wszystkie testy zaliczylam i akredytacje tez , bez zadnych poprawek. niektorzy mieli poprawki, inni nie przeszli dalej, przeszlo 3 chlopakow. A pani od szkolenia nie podobalo sie u mnie to jak ja rozmawialmz klientem, co bardzo mnie zaczelo dolowac ... chodzi o te rozmowy , takie scenki z nami robila , nic jej nie pasowalo, np moje "y" , za kazdym razem stresowalam sie aby "y" nie wymowic , w mojej bylej pracy mialo sie norme 2 tyg aby sie wdrażyć , a tu odrazu ?? mam dobra dykcje , jestem zdania ze dalabym rade lepiej niz ten chlopak przede mna mialam jeszcze przyjecha na jedna spotkanie ( w domu przecwiczyc rozmowy) ale zrezygnowalam , bo nie wiedzialam juz co zmienic aby ja zadowolic nie bede podawac nazw firm w poprzedniej pracy mialam super atmosfere , super koordynatora , a tutaj juz czulam mobbing i stres przez wielkie S mimo iz najlepiej zdalam te testy bo bardzo mi na tej pracy zalezalo, ale powiedzialam sobie stop, nie mam juz zdrowia na taki stres, 6 godz. dziennie , a 8 tylko na najlepszych , no ale ja musze sie utrzymac a nie tylko dorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisku telemarketera w Warszawie na Mokotowie, gwarantujemy pracę w dobrej atmosferze jak i godziwe zarobki. Wymagane doświadczenie min. 2 lata pracy na stanowisku telemarketera. Zgłoszenia proszę przesyłać na maila mikolaj@bizplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×