Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktosiek24

Urzad Skarbowy

Polecane posty

Gość Ktosiek24

Czy ktos pracuje w Urzedzie Skarbowym i moglby dowiedziec sie dla mnie jednej rzeczy: ile wynosi kara, jesli Urzad Skarbowy dowie sie o tym,ze daje korepetycje na czarno i od dochodow nie place podatkow? I druga sprawa: czy slyszeliscie o takim przypadku,ze nauczyciel daje korepetycje i Urzad Skarbowy sie o tym dowiaduje? Ja wiem,ze wszyscy nauczyciele udzielaja korepetycji,ale troche sie boje,ze Urzad Skarbowy sie do mnie dopieprzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy sie nie przyznawaj
korepetycji możesz udzielać za darmo lub coś za coś ty uczysz a uczeń w rewanżu myje Ci okna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj sie
jak nie dajesz rachunków itd to oni mogliby najwyzej dac Ci ostrzezenie bo przecież dowodów nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek24
No a jezeli jakis moj uczen potwierdzi,ze dawalam korepetycje? To wtedy juz bedzie dowod,prawda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj sie
no ale skąd urząd mialby wiedziec, że wlasnie temu uczniowi dawalas korki? a poza tym to co z tego ze jedna osoba potwierdzi? inna moze zaprzeczyc i czemu mają wierzyc wlasnie temu uczniowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy sie nie przyznawaj
groził Ci ktoś? Może jakiś "życzliwy":P donosik spłodził? Małoletnich US nie przesłuchuje :) Jest jeszcze kwota wolna od podatku, którą możesz zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola29
W przypadku korepetycji płaci się ryczałt - ok 200 zł miesięcznie. Były takie sytuacje że osoba z Urządu Skarbowego umawiała się z ogłoszenia w gazecie jako chętna na korepetycje i wtedy nie było już jak się wyprzeć albo twierdzić że uczysz za darmo. Dobra rada - nie dawać ogłoszeń i uczyć osoby znajome lub polecone przez znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek24
ola29 no wlasnie takiego czegos sie boje- takiego podstepu ze strony US. Do tej pory faktycznie ucze tylko znajomych,ale to troche kiepskie,bo po pierwsze glupio mi od nich brac duzo kasy,a po drugie tych znajomych znowu nie ma zbyt wielu. A powiedzicie,jaka wysoka jest ta kwota wolna od podatku? I o cho chodzi z tym ryczaltem 200 zl? Bo tego szczerze mowiac nie zrozumialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo haloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek24
Wielkie dzieki za linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×