Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zleceniodawca01

USŁUGI KURIERSKIE K-EX

Polecane posty

Gość zleceniodawca01

szczerze polecam, na 5 razy kiedy zamówiłem usługę, dwa razy kurier nie dojechał odebrać paczki w wyznaczony dzień, tylko na drugi argumentując krótko - bo się nie wyrobiłem... chyba czas wrócić do usłóg poczty polskiej heh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleceniodawca01
jeszcze to: Dbamy o życie rodzinne naszych pracowników, dlatego nasi kurierzy pracują do godziny 15 i ani minuty dłużej. Jesteśmy marką proekologiczną redukującą zużycie paliwa, dlatego nie dowieziemy paczki do Twojej firmy/domu. Naszych klientów darzymy pełnym zaufaniem - nie sprawdzamy tożsamości osoby odbierającej paczkę (nawet w naszym oddziale). Do każdej przesyłki podchodzimy indywidualnie - nawet indywidualnie je wozimy. Podtrzymujemy tradycje - nadal nie potrafimy odpisywać na e-maile. Dotrzymujemy tajemnicy - nie ujawniamy danych z systemu trackingowego. Dbamy o samopoczucie naszych klientów - przygotowaliśmy kolorowe formularze reklamacyjne. http://www.facebook.com/pages/K-EX-Kolporter-Express/111290075609984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się obiema rękami podpisać, niestety krakvet korzysta z ich usług :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są żartownisie
a nie kurierzy, szkoda słów, przyjeżdżają kiedy chcą, dostarczają na kiedy chcą, porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleceniodawca01
trzeci dzień czekam na kuriera z K-EX !!!!! zapłacone, zamówione, przez serwis Allegro i gościa nie ma, a już piątek i jak przyjedzie w poniedziałek, to paczka dotrze we wtorek, czyli osoba, która kupiła ode mnie sprzęt czekać będzie 6 dni zamiast 2 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminn
Jak ci jedna firma nie pasuje to ja po prostu zmień, jak zaczną tracić klientów, to albo zbańczą , albo zaczną poważniej ich traktować, nie mniej o K-Ex'ie mam dokładnie takie samo zdanie, tylko raz ich zamówiłam, mieli być w poniedziałek, w środę zmieniałam kuriera. A od pewnego czasu korzystam z usług brokera www.grupaprzewozowa.pl i nie mam najmniejszych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odbiorca
Chamstwo, skandaliczna obsługa, uszkodzony towar i wymuszanie podpisania oświadczenia o braku zastrzeżeń o stanie przesyłki przed jej sprawdzeniem. Wszytko wbrew oficjalnemu regulaminowi tej firmy i obowiązującemu w Polsce Prawu Przewozowymi. Kiedyś Siódemka była najgorszą firmą kurierską w Polsce. K-ex zdeklasował w tej kategorii wszystkie inne. Chcesz mieć problem? Skorzystaj z K-Ex! Ostrzegam że podpisanie na liście przed sprawdzeniem przesyłki jest równoznaczne ze zrzeczeniem się praw do jakichkolwiek roszczeń! Sprawdzajcie co podpisujecie na liście którą kierowca K-Ex wam podsuwa. Korzystajcie z praw jakie macie: Rozdział 9, punkt 74 Prawa Przewozowego i paragraf 13 regulaminu K-Ex jeśli już macie nieszczęście zetknąć się z tą firmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleczi
Totalna żenada. Jeśli komuś zależy na czasie, to radzę unikać z daleka. Większość firm kurierskich dostarcza przesyłki w czasie jednego dnia. K-EX jest niechlubnym wyjątkiem. Przy prawidłowo wypełnionym i opłaconym zamówieniu, jego realizacja zajmuje 8-9 dni! Gorąco odradzam korzystanie z ich usług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poważnie tak źle?
Nie miałem z nimi do czynienia jeszcze. poważnie aż tak tragicznie? dobrze wiedzieć bo miałem zamiar coś kupić na allegro co gość ich wynajmuje do wysyłek towaru. trzeba wybrać pocztę ale oni ostatnio mi tu w ch... grają i awiza po klatce latają nawet jak jestem w domu. trzeba chyba borutę zrobić. co za k... czasy... Katalog kurierów http://kurierzy.kaoso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wstaam o 9.30 rano
Najgorsza zmożliwych firm kurierskich, zresztą każda po czasie coś odwali, korzystałam praktycznie ze wszystkich. K-ex kradnie na potęge, i olewa,jedna paczka dotarła do klientki p uwaga 3,5 meisiacach ! jak postraszyłam procesem sądowym. DPD mi ukradło towaru na 8 tysiecy, a Pani w reklamacji zgubiła dokumenty i rozesmiała się mi w twarz ze i tak z nimi nie wygram , nie wygrałam, 8 tysiecy nie zobaczyłam od dwóch lat. DHL w miare dobry , ale rozstrzaskali mi towar na 179 złotych, po 4,5 miesiacach zwrocili z łaski 49 złotych. Zniszczyli ostatnio sprzet komputerowy na 6,5 tysiaca , minelo 1,5 miesiaca, nie doczekałam sie spisania protokolu szkody , a reklamacja w lesie. GLS mial dzisiaj doistarczyc towar, mial status jest w doreczniu od 6,35 ranoa dostawy nie ma, amba fatima była i nie ma. Jedyna firma na jakiej sie jeszcze nnie zawiodłam to TNT i UPS> . Opek kiedys mi zostawil paczke 2 bloki dalej, chwalic boga ze obca osoba chciala szukac mnie po wynajmownaych mieskzaniach i zadac sobie trudu odnalezienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście preferuje usługi kurierskie firmy Wysyłam Taniej. Jak dla mnie jest to najlepsza firma tego typu w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście korzystam z usług firmy kurierskiej Wysyłam Taniej i muszę przyznać, że jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat uważam, że to dobry kurier. Wysyłam przez nich przesyłki do Czech i są one naprawdę tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle pozytywnych opinii o jednej firmie? Muszę przyznać, że to daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaxer
Ja również wybieram kuriera Wysyłam Taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były kurier
Co Wy k***a wiecie na temat kurierki? Większości Wam się wydaje, ze kurier jedzie tylko do Was z taką paczką, a po drodze ma setki innych. Szczerze z mojego doświadczenia wiem jak to jest bo kiedyś sam narzekałem, ze kuriera ni ma, dzwoniłem do sklepu czy wszystko jest okej itp. Ale. Od kąd zostałem kurierem to wszystko wygląda inaczej. Rano na magazynie zbierasz paczki, planujesz trasę. No i wyjazd, ale masz gwaranty, firmy, które za zwyczaj doręcza się pierwsze później lecisz zgodnie z trasą, masz wielopak z których każda paczka waży ponad 40 kg i dawaj na 6 piętro z tym albo gdzieś już czas leci, siły lecą. Sprawdzanie, protokoły, czekanie na kogoś, albo ktoś kasy nie ma jest tego setki do opisania. I dochodzi godzina 18 gdzie ludzie wracają z pracy. Są tacy kurierzy który doręczą C***aczkę po godzinie 19 jak sobie extra wrócisz z pracy bo dużo przypadków miałem takich, że ktoś sobie paczkę zamówił i akurat jest w pracy, a to jest pobranie czy dokument zwrotny no to kapa i tracisz czas na tym. Większość kurierów ma wyebke na takich ludzi bo jak paczkę zamawiasz to k***a siedź w domu, albo jak pracujesz to załatw to tak, aby ta paczka była doręczona do Twojego miejsca pracy bo jak się raz, drugi trzec***odjedzie a Cię ni ma w domu to kurier na przej****e po mimo tego, że był z wami kontakt. Nie wiem jak w k-ex'ie jest, ale w innych firmach kurierskich jest tak, ze przychodzi sms z informacją, że paczka będzie doręczona. A jak nie ma, a chcesz gdzieś iść dzownisz na infolinię firmy kurierskiej tzw tracing i wam tam wsio powiedzą jeszcze połączą z kurierem. Często zdarzają się awarie samochodów kurier nie dojedzie. Też ważna rzeczą jest to, że kasy w terminalach firm kurierskich są do wyznaczonych godzin, dlatego kurier jak ma dużo pracy musi się wyrobić przed zamknięciem kasy i to się kończy że kurier musi przerwać trase i wracać bo naprawdę ogarnąć to na drugi dzień jest naprawdę ciężko. To, że kurier nie przyjechał z paczką nie jest jego winą bo on za każde doręczenie ma x zł dlatego musi, bo każdy stop jest ważny dla jego portfela, a tak zator powodują ludzie jak wyżej napisałem i koło się zamyka. Kurier to też człowiek, nie maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest najlepsze "....Większość kurierów ma wyebke na takich ludzi bo jak paczkę zamawiasz to k***a siedź w domu...." . K-ex mi już dostracza przesyłkę 4-dzień, rozumiem, że jak mam dostać przesyłkę z K-ex to mam brać urlop przynajmniej tygodniowy. OK, następnym razem tak zrobię, ale w razie czego wezmę od razu na dwa tygodnie, i zrobię odpowiedni zapas żywności żeby na te dwa tygodnie wystarczyło, bo a nuż wyjdę na 5 minut do sklepu a tu akurat K(l)- ex nadjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście preferuje kuriera Wysyłam Taniej. Nie mam z nim żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również wybieram kuriera Wysyłam Taniej. Jest dobry i rzetelny. Dlatego warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam przesyłki do paczkomatu kurierzy strasznie się zepsuli, zamawiam średnio w tyg 3,4 przesyłki i co mam siedzieć cały tydzień bo kurier ma przyjechać? Mimo tego, że zawsze podaje numer telefonu to kurier dzwoni raz na tydzień?! Jeśli sprzedawca czy sklep ma możliwy odbiór w paczkomacie to zawsze z tej opcji korzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zaufanie do Wysyłam Taniej. To naprawdę dobry kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uważam, że jeżeli chodzi o kuriera to Wysyłam Taniej to świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ildona
Ja nie korzystam z usług żadnych kurierów. Dla mnie to ogromna strata pieniędzy. Zdecydowanie wolę korzystać z z usług mojego pośrednika kurierskiego wysylamtaniejPL bo jak z resztą sama nazwa brzmi mają bardzo tanio i szybko docierają przesyłki na miejsce w stanie idealnym. Dodatkowo mają dla mnie jako sprzedawcy w sklepie internetowym szereg narzędzi i rozwiązań IT przeznaczonych dla sklepów internetowych i sprzedawców portalu allegro.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja koszystam tylko z quriers http://www.quriers.pl/ i nigdy nie mialam podobnych problemow. Zawsze kurier jest na czas, paczki dostarczane w calosci, bez uszkodzen. Do tego stawki tez atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam firmy K-EX. To najgorsza firma kurierska jaką znam. Pomimo wielokrotnych próśb o kontakt, w tym sms, kurier nie oddzwonił, żeby ustalić dzień odbioru paczki (nie godziny). Potem okazało się, że na paczce miał wpisany zły numer, więc w ogóle nie dzwonił. Oddał paczkę do magazynu. W siedzibie też nie można było się umówić. Jedyna informacja w siedzibie to taka, że "kurier rozwozi paczki i nie wie, kiedy będzie". Na drugi dzień nie odbierano telefonu ode mnie, gdy dzwoniłam na komórkę, a stacjonarny był non stop zajęty. Przesyłka kosztowała mnie 90 zł, a w tym nie było żadnej obsługi klienta, brak możliwości ustalenia terminu odbioru - po prostu żenada. Mam porównanie z innymi firmami kurierskimi. Z takim brakiem profesjonalizmu w żadnej innej się nie spotkałam, dlatego nie skorzystam więcej z ich usług. Ten kurier może pasować tylko osobom, które mają kogoś, kto cały czas siedzi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz korzystałam i powiem że całkiem okej. Natomiast do moich faworytów należą z firmy taksówkarskiej http://www.ztp.pl/pl/. Mają solidne ceny i działają bardzo sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu z przyczyn zdrowotnych nie bardzo mogę się gdziekolwiek ruszyć z domu, więc żeby cokolwiek kupic jestem zmuszona korzystać z wielu firm kurierskich (zależy z jakiej akurat korzysta firma/osoba sprzedająca) czytam opinie i zastanawiam się czy na prawdę wpisują je TYLKO osoby niezadowolone? Wiadomo,że wiele zależy od człowieka - a w końcu kurierzy to też ludzie ;) Może wynika to z tego,że mieszkam blisko centrum Warszawy, więc dojazd jest łatwiejszy a i odbiorców więcej,może z tego,że kiedy tylko mogę wybieram formę "za pobraniem" (wole dopłacić a w zamian za to mieć gwarancje że kurierowi będzie zależało na dostarczenie paczki mi a nie komus kto odbiór podpisze) ale jak na razie tylko firma "siódemka" zasłużyła na moją kiepska opinię... i nie ze względu na czas dostarczenia przesyłki a raczej jej stan- wygladała jak by przeszedł po niej oddział wojska.... Właśnie odebrałam paczkę dostarczoną przez k-ex. Kurier zadzwonił 15 minut wcześniej z pytaniem czy zastanie mnie teraz w domu, poczekał aż sprawdzę zawartość paczki, był miły i uśmiechnięty... mimo tego upału,który wszystkim daje się we znaki, a juz na pewno osobie która cały dzień jeździ po mieście i biega z przesyłkami... Dlatego wystawiam baaardzo pozytywna opinie i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×