Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość internautka.........

WIRTUALNE BIURO- korzysta ktoś z takiego biura?

Polecane posty

Gość internautka.........

Mam problem tego typu że nie mogę zarejestrować działalności w mieszkaniu ponieważ posiadam kredyt w programie Rodzina na swoim a od stycznia weszły przepisy zakazujące takiej rejestracji. W związku z tym zastanawiam się nad rozwiązaniem tego problemu poprzez rejestracje w wirtualnym biurze.Zetknął się ktoś z tym? Proszę o poradę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulejuk z Ranczo
Coś nie tak :( A jaka to ma być działalność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internautka.........
sprzedaż w internecie,ale nie sklep internetowy. Dzisiaj dopatrzyłam sie że nie moge jej zarejestrować w domu i szukam innego rozwiązania. Nie bardzo wiem jak by to miało wyglądać...W sumie tylko potrzebuje adresu do rejestracji. Znalazłam firmę która ma w ofercie wirtualne biuro,rachunkowe biuro i kuriera. Nie wiem jak by to wygladało w praktyce...jak by to było w razie ewentualnej kontroli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulejuk z Ranczo
na moje oko coś tu nie gra. Działalność zawsze rejestruje się zgodnie z adresem zamieszkania i ewentualnie wskazuje lokalizację działalności. A skoro ma to być sprzedaż internetowa to w czym problem ? Ale proponuję zapytać u źródeł, czyli w UM lub w UG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internautka.........
W tym problem że rejestrując działalność w mieszkaniu kupionym na kredyt w programie rodzina na swoim strace dofinansowanie rządowe a nawet bank może mi nakazać spłatę kredytu w całości jednorazowo.Taki przepis wszedł od 1 stycznia tego roku i dzisiaj się tego dopatrzyłam:( W związku z tym mam problem:( Jutro skontaktuję się jeszcze z bankiem ale czuję że nic z tego nie będzie i muszę wymyślić coś innego. Pomyślałam o wirtualnym biurze ale nie bardzo wiem jak to ugryźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulejuk z Ranczo
Noo, skrajnie debilne przepisy w tym radosnym kraju mnie już nie dziwią :D Ale w czym problem ? To rejestruj na adres rodziców, teściów, szwagra, brata, ciotki, siostry, itp. Byle ktoś taki nie był kretynem i zrozumiał o co ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internautka.........
a słyszałeś że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu;) rejestracja takiej działalności może się wiązać z podwyżką czynszu,podatku od nieruchomości...w razie jakichkolwiek problemów i kontroli lepiej mieć je we własnym mieszkaniu a nie rodziców/teściów ...o rodzeństwie już nie wspomnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulejuk z Ranczo
no to wynajmujesz jakąś stodołę, oborę, gdzieś na wsi za kilka mamrotów miesięczne, podpisujesz stosowną umowę i po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomieszanie z poplątaniem
zakładając że jest to jednoosobowa działalność prowadzona przez osobę fizyczną nie ma innej możliwości na rejestrację jak ta na dane stałego miejsca zamieszkania. inaczej się nie da musisz się przemeldować jeśli chcesz zarejestrować na inne dane. żadne przepisy rejestracji zabronić nie mogą nie mogą też cofnąc dotacji kredytu bo to prawo nabyte w chwili gdy brałaś kredyt nie było tego przepisu który ogranicza niejako twoje prawo do prowadzenia działalności. podejrzewam że poplątałaś to i wszystko odnosi się do miejsca prowadzenia i tu faktycznie jeśli miejscem prowadzenia będzie mieszkanie w kredycie to stawka wzrasta bo podatek od powierzchni pod dzialalnośc może być wielokrotnie wyższy często jest to maksymalne 15zł za m2. tu też mogą nie dawać dotacji na mieszkanie które mieszkaniem nie jest tylko powierzchnią biurową i dobrze robią. dlaczego podatnicy mają dopłacać do powierzchni na której jest prowadzona działalność zarobkowa czy też ta powierzchnia jest podnajmowana ? działalność zakładasz na adres pod którym mieszkasz a wykonujesz w lokalu który wynajmiesz. tym samym masz dopłatę. oczywistym jest że nie możesz wykonywać działalności pod wirtualnym adresem. za max. 500zł znajdziesz nawet w dużym mieście lokal w którym możesz prowadzić działalność. możesz to też robić w domu a ten lokal będzie tylko formalnie miejscem. możesz też od spółdzielni wynając na ten cel jakąś piwnicę w bloku czy coś czym dysponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internautka.........
dzięki.Chyba najlepiej zrobie jak pójdę do banku i dowiem się tam jak to jest z tą działalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka1982
wynajmij coś np mieszkanie, lokal jaki to problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynajęcie lokalu wychodzi drogo, sama się kiedyś nad tym zastanawiałam. To bardzo dobry pomysł, zwłaszcza dla kogoś kto nie może zarejestrować lub nie chce zarejestrować działalności pod swoim adresem. Koszty są niewielkie a korzyści ogromne, oszczędzam czas i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama kameliowa prim
ja miałam podobny problem, dlatego zdecydowałam się na usługi krakowskiej firmy: http://www.krakowski-adres.pl/wirtualne_biuro.php za samą usługę płaci się niewiele, a w cenie ma się nie tylko prestiżowy adres, ale również np. obsługę korespondencji - bardzo wygodne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obowiazkoweeee
Hm, a slyszalas o czymś takim, ze prawo nie działa wstecz? Jeśli dobrze zinterpretowalas przepisy, a udział w programie Rodzina Na Swoim podpisalas przed 1 stycznia czyli przed wejściem przepisu o jednorazowym spłaceniu kary, to problem nie powinien Ciebie dotyczyć. Sprawdź dokladnie w internecie, ale myślę że mam rację - przynajmniej jeszcze niedawno tak było - nie sądzę, by coś się zmieniło... Ale dla pewności polecam wujka Google. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prowadze sprzedaz przez internet, glownie na allegro i korzystam z adresu wirtualnego biura. Rozwiazanie jest swietne, bo biuro w centrum Warszawy i jakby co to klienci odnosza mi tam towar do reklamacji a ja przyjezdzam raz na pol tygodnia do wirtualnego biura po ten towar i po poczte, to jest http://www.biurowirtualnewarszawa.pl/ jak dla mnie to super sprawa, swiety spokoj mam w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytllka
Dla mnie biuro wirtualne było doskonałym wyjściem. Płacę 100 zł w Co&Work i mam pocztę - odbiór i przekierowanie, skany dokumentów, obsługę telefoniczną recepcji. Jak potrzebuję się spotkać z klientami to wynajmuję salkę za 25 zł za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniakowa34
Ja korzystam z wirtualnej księgowości tzn z księgowości on line jaką jest strona szybkafaktura , bardzo przydatne narzędzie dla osób prowadzących firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy korzystał z wirtualnego biura. Nie pamiętam nazwy, firma w Warszawie. Niezłe stawki mieli i wg niego opłacało mu się to także można spróbować. Jest troszkę takich firm... --- Optymalizacja kosztów prowadzenia działalności... http://optymalni.kaoso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita_09
Ja wynajmuję właśnie biurko w CO&WORK za jedyne 400 zł miesięcznie. Moje koszty zmniejszyły się ponda czterokrotnie od momentu gdy sama wynajmowałam cały lokal. W CO&WORK panuje fajna atmosfera,a do tego dojazd jest bardzo łatwy i blisko Centrum na ul. Bema 65 w Warszawie. Można znaleźć ich na facebooku https://www.facebook.com/coandwork.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to można u nich wykupić miesięczny abonament na biurko w niższej, niż dla zwykłego klienta cenie, poza tym co ważne CO&WORK przystąpiło do II Edycji Akcji Biurko dla Mamy, więc firma otwiera swoje progi dla wszystkich Mam szukających swojego własnego miejsca do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja świadczę usługi prawne i ostatnio znalazłam chyba najlepsze rozwiązanie dla mnie jakie mogłam sobie wyobrazić... płacę za biuro 49 zł miesięcznie, mam adres firmy przy ul. Chmielnej w Warszawie, mogę z biura fizycznie korzystać przez kilka godzin w miesiącu, więc "wirtualne jest tylko z nazwy" a dodatkowo obsługują mi korespondencję... Jedynym mankamentem jest klatka schodowa- trochę obdrapana, ale z tego co wiem ma się to niedługo zmienić Reasumując mogę szczerze polecić usługi www.chmielna2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabbit Office wirtualne z Wro
Witam, można zarejestrować firmę w innej miejscowości niż miejsce zamieszkania czy zameldowania. Wskazujemy siedzibę firmy. Lokalizacja jest ważna np. ze względu na możliwości pozyskania dofinansowania czy udziału w różnych projektach. We Wrocławiu można zarejestrować firmę już za 100 zł miesięcznie (prestiżowy adres, obsługa biurowa, obsługa korespondencji - informacja, skany, wysyłka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroteaaaa1
Ja korzystam i jestem niezmiernie z usług jego zadowolona www.biurowirtualnewarszawa.pl/. Jest tanio i dobrze, naprawdę mogę być zadowolona również i z oszczędności, bo nie zatrudniam dzięki temu pracowników, ponieważ biuro wszystko dla mnie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.chmielna2.pl, dobra lokalizacja, ceny bardzo niskie, miła obsługa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stać mnie na wynajem lokalu w centrum Warszawy, dlatego wybrałam opcję wirtualnego biura w Warszawie - korzystam z Nova Office - www.nova-office.pl :) .. Bardzo sobie chwalę taką współpracę, ponieważ odbierają korespondencję i zawsze dostaję informację jaka danego dnia przyszła poczta :).. Chcę to jadę i odbieram pocztę osobiście, a jak nie mam czasu to mi ją wysyłają na mój adres. Rewelacja! Te 100zł miesięcznie jest naprawdę dobrze wydane :).. Bardzo polecam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susanada
Ja mieszkam w Warszawie, ale nie chciałam rejestrować firmy pod adresem domowym, a na wynajem nie jest mnie po prostu stać. Zdecydowałam się skorzystać z oferty http://wirtualnebiurawarszawa.pl i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualne biuro to ciekawe rozwiązanie. Omijasz procedurę wydzielenia części na działalność gospodarczą i dodatkowy podatek. Poza tym Twój dom pozostaje domem :) Mi się to rozwiązanie bardzo podoba i polecam tą firmę z Warszawy. http://akcjakowork.pl/wirtualny-adres/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×