Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

własny blog i zarabianie

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim. ;) jestem mamą dwuletniego synka i dwumiesięcznej dziewczynki. Ze względu na to, że siedzę cały czas z nimi w domu, mam poczucie, że potrzebuję zacząć coś robić. Co myślicie o założeniu bloga o nas, naszym życiu, przygodach, doświadczeniach? Jest może ktoś doświadczony, kto mógłby udzielić kilku rad jak zacząć? Pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że pisanie to moje hobby, więc myślę że moją pasję bym połączyła z czymś pożytecznym. I kto wie, może bym coś na tym zarobiła? K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościka
Ja jakiś czas temu zaczęłam prowadzić bloga podobnie jak Ty zamierzasz. Ogólnie to rewelacji żadnych z tego nie ma. Trzeba naprawdę mieć coś ciekawego do przekazania czego nie ma. Bloga założyłam darmowo na wordpress.com i wszystko ładnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadziłam boga i powiem ci ze kasy na tym wielkiej nie zarobisz aczasu an to poswiecic trzeba bardzo dużo a przy 2 dzieci to już w ogole hardcore. wszyscy chcą się reklamować ale za darmo albo przysla jakiś chlam a wymagania bog wie jakie. NIGDY WIECEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościka podaj adres strony. Obejrzę jak to wygląda. Planuję połączyć bloga o życiu codziennym z modą dziecięcą (handmade) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościka
zobacz sobie zresztą jak gość to robi o dkilku lat : www.zarabianie-na-blogu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadząc własnego bloga warto sprawdzić czy nie dopuściliśmy się plagiatu. Łatwo to sprawdzić wykorzystując narzędzie o nazwie Copyact (http://copyact.com/). W wersji podstawowej sprawdzimy treści i obrazy. W wersji rozszerzonej (płatnej) możemy uchronić się przed kopiowaniem naszych tekstów poprzez systematyczne raportowanie czy też elektroniczny podpis ze znacznikiem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czego zacząć? Jak masz już fajne pomysły o czym mogłabyś pisać to zacznij od wykupienia sobie własnej domeny i hostingu. Szkoda żeby zaczęły wyświetlać Ci się pomiędzy postami o dzieciach np jakieś reklamy dla dorosłych.. albo inne których nie chcesz Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genik
Na sam początek to przyda Ci się hosting i domena żeby na czymś tę stronę postawić. Potem odpowiedni wygląd i przyciągają treść. Z hostingiem pomoże Ci strona http://group5.pl tam za 19 złotych masz hosting bez limitu. O stronach poczytaj na blogach wordpress itp. Początki są ciężkie, ale jak sobie poradzisz to będziesz mieć satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CelinaVV
Jak chcesz prowadzić własny blog i na nim zarabiać to musisz sprawić by był ciekawie prowadzony i dobrze wyglądał. Może stawiaj chociaż dobre zdjęcia. Niedawno dowiedziałam się o takiej darmowej bazie http://kaboompics.com/ zdjęć stockowych. Korzystając z nich na blogu możesz wiele zyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz pisać jak najwięcej a rozwiniesz się pod tym względem, blogowanie to nie jest taka łatwa sprawa ja zapraszam cię do swojego bloga http://taataa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Jednak, aby zarobić na blogu trzeba go dobrze pisać i do tego wytwarzać na nim ruch. Nie raz sami nie jesteśmy w stanie tak zareklamować blog, aby było aż tyle wejść, wtedy warto spróbować wynająć do tego firmę http://traffic-network.pl . Wytworzą dla Ciebie ****** będą lepsze statystyki Google Analytics a blog będzie zarabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluniatka
Podstawą do prowadzenia bloga też może być dobra domena! Słyszałam, że najlepszą ofertę posiadają na https://www.swiatdomen24.pl/ . Warto sprawdzić sobie taką ofertę i porównać z innymi. Ceny za przedłużanie domen są tutaj naprawdę atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nielicznym udaje się dobrze zarobić na blogu. Do tego nie wystarczy sama umiejętność pisania, ale trzeba znać się na marketingu itp. Większość blogów zarabia tak marnie, że w ogóle nie opłaca się ich prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Przecież nie chodzi o to, że w internecie się słabo zarabia, tylko o to, że korzysta się ze złych programów partnerskich. Sprawdźcie sobie sieć afiliacyjną http://mylead.pl/ Tam macie prawie 400 programów do wyboru. Ludzie, którzy z nimi współpracują zarobili już prawie 6 000 000zł. To najlepszy przykład na to, że w takich miejscach zarabia się pieniądze. Jeśli nie bedziecie czegoś wiedzieć, to mają całodobowy support, więc na pewno Wam doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkie panie chcące realnie dorobić do rozpoczęcia współpracy z Faberlic - firmą kosmetyczną działającą na zasadzie sprzedaży bezpośredniej. Niekoniecznie w formie bloga :) Udzielę wszelkich informacji. Oferuję dwie formy współpracy. Bez żadnych inwestycji (no może poza katalogiem :) Proszę odwiedzić moją stronę: faberlicslask(kropka)blogspot.com - tam są dane do kontaktu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futurenet
Portal społecznościowy, który NAS WYNAGRADZA za aktywność, podobny do Facebooka z tym małym istotnym szczegółem. Jeśli jesteś aktywny i lubisz dużo czatować, lajkować, publikować posty, dodawać zdjęcia, filmy zapraszać znajomych, przyjaciół, udostępniać pliki Wystarczy że będziesz robił dokładnie to samo co na fb a firma będzie Cię za to wynagradzać $$$!! Posiada wiele ciekawych użytecznych funkcji a jeżeli chciłbyś zarabiać pasywnie daje też taką możliwość. Rejesteracja za free. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto http://lukasz9.futurenet.club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WowApp to twoja szansa na dodatkowy zarobek! Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji . W ten sposób możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie. W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu Cash Back , czyli zwrotu częśc****eniędzy, jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10% tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE darmowe. Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast. Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal. Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że: Skype ma obecne 74 miliony użytkowników Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników! Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam. Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online! Kliknij w ten link: https://wowapp.com/w/lukasz96 i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość blogów jest informacyjno-rozrywkowych, dobrych do popularyzacji marki sklepu. Idealnie było by, aby płacono za kliki i odwiedziny w sklepach. Ale chcą płacić za skuteczną sprzedaż. Na 3000-6000 osób odwiedzajacych bloga, jedna osoba może coś skutecznie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×