Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zygmuntol

Wypożyczalnia samochodów, lawet

Polecane posty

Serdecznie zapraszam na stronę autopaka.com Oferujemy usługę profesjonalnego wypożyczenia przyczep i wypożyczenię lawet samochodowych. Wszystkie przyczepy i lawety produkowane są przez renomowaną firmę RYDWAN. Posiadają odpowiednie europejskie homologacje. Dysponujemy szeroką gamą zróżnicowanych pod względem wymiarów i ładowności przyczep samochodowych jedno oraz dwuosiowych, krytych lub otwartych. Z uwagi na zróżnicowane nośności przyczepkę można także podpiąć pod motocykl oraz quad. Prowadzimy także wypożyczalnię samochodów dostawczych o ładowności do 3.5t oraz osobowych typu VAN. W naszej flocie posiadamy samochody dostawcze FIAT Ducato 3.0 TDI, FIAT Ducato 2.3 TDI, VW Caddy 1.9 TD oraz OPEL Movano 2.5 D. Nasza wypożyczalnia obejmuje przede wszystkim takie tereny jak: Tczew i Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot ale swiadczymy także usługę poza tym obszarem. Prowadzimy wypożyczalnię w systemie godzinowym lub dobowym. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Przy wynajmie na więcej niż kilka dni oferujemy indywidualne uzgodnienia cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj http://www.eucocar.pl jest ciekawa opcja dla tych, którzy mieli wypadek nie ze swojej winy. Warto sobie tam zerknąć. Dają auto zastępcze z oc sprawcy wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka12542
Ja polecam wypożyczalnię aut u www.forcar.com.pl. Wynajmowałam u nich osobówkę, a znajomy samochód dostawczy. Byłam bardzo zadowolony z obsługi, dużego wyboru i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrykoo33
Jeżeli o sam samochód chodzi, bo lawetę masz swoją to wziąłbym coś w Panek - może się to całkiem opłacić. ;) Dobra wypożyczalnia ze sporym zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zaistnieje potrzeba przewiezienia czegoś o dużych gabarytach, to polecam firmę Kangoor, która ma oddziały w całej Polsce i oferuje wynajem vanów, minibusów, brygadówek, , blaszaków, kontenerów, furgonów, plandek, firanek, wind, lawet oraz chłodni. Zawsze uda się coś dopasować. Na stronie http://www.kangoor.pl/ można sobie sprawdzić ich dokładną ofertę wraz z cenami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wypożyczalnię samochodów na Pomorzu – koniecznie polecam skorzystać z oferty www.balticcars.pl – samochody w bardzo dobrym stanie i jasne warunki wynajmu. Bardzo wygodna opcja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś nie jestem przekonana to tych wypożyczalni samochodów. Bałabym się, że coś zarysuję i będę musiała płacić jakieś krocie wtedy. Teraz na szczęście doczekałam się że jest mnie stać na nowy samochód i zdecydowałam się na peugeot 308. Teraz są w ich salonie wyprzedaże rocznika i można naprawdę sporo zaoszczędzić na nowym aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu współpracuję z wypożyczalnią Lucky Rent. Moi handlowcy od czasu do czasu korzystają z luksusowych samochodów, żeby zrobić wrażenie na potencjalnych klientach. Przyznam, że kaucje stosunkowo niskie, a warunki wynajmu bez haczyków prawnych. Nigdy nie ma też problemów z wyglądem samochodu. Nie musisz się poza tym prosić o dodatkowe wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian Rek
Korzystałem z Panek, w ofercie mają zarówno małe jak i nieco większe samochody, również dostawcze. Super obsługa i przede wszystkim rzetelne podejście do każdego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Trójmieście, a na pewno w Gdańsku znam wypożyczalnię http://balticcars.pl - świetny wybór i atrakcyjne ceny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkoo_5
Wypożyczalnia Panek na http://ipanek.pl doskonale się sprawdza. Mają sporo punktów wynajmu na terenie trójmiasta całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Trójmieście sprawdzone miejsce to www.forcar.com.pl. Są niedrodzy, działają szybko, profesjonalne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Koszalinie lub okolicach to mogę wam polecić wypożyczalnię samochodów www.looktrans.pl Sama wypożyczałam od nich samochody osobowe nieraz. Oferują pojazdy w świetnym stanie technicznym i w bardzo korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexterr
Polecałbym korzystanie z Panek - doskonała sprawa dla wymagającego klienta, któremu zależy przede wszystkim na jakości samochodów. To co u nich zobaczyłem było dla mnie nie lada zaskoczeniem w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w okolicach Koszalina to polecam wam zgłosić się do wypożyczalni www.looktrans.pl Od nich możecie wynająć samochody osobowe, busy oraz samochody dostawcze. Polecam wam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modas
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wypożyczyłem kiedyś samochód na weekend z wypożyczalni www.bexclusive.pl. Dokładniej wybrałem Nissana GTR. Bardzo fajny samochód i mogę go szczerze polecić każdemu fanowi motoryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikii

Zacząłem od tamtego roku dość regularnie wynajmować samochody przez stronę https://www.ddpartner.com.pl/, fajna wygodna aplikacja, można sobie wybrać samochód, miejsce odbioru i zdania auta, długość okresu na jaki chce się wziąć auto i też za wszystko od razu internetowo można zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za dobrą wypożyczalnią samochodów na terenie Poznania to zgłoście się do www.rentcarsystem.pl Od nich wynajmiecie samochody w całkiem niezłych cenach. Oferowane przez nich pojazdy są nowe oraz w bardzo dobrym stanie technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aida

 Przyzwoity samochód, bez zbędnych formalności niemal od ręki można wypożyczyć w Poznaniu w firmie www.autoplatforma.pl/. Solidna firma. Za niewielką cenę można wypożyczyć świetne ekonomiczne autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Jeśli ktoś z was szukałby sprawdzonej wypożyczalni aut w Tarnowie to polecam współpracę z www.odotrans.pl. Sprawna obsługa, mało formalności, autka na chodzie. Dodatkowo ceny nie są wygórowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałam auta zastępczego na dojazdy do pracy na kilka dni. Najkorzystniejszą ofertę znalazłam we wspomnianej wyżej wypożyczalni www.autoplatforma.pl. Wynajęłam ekonomiczne autko i świetnie mi się nim jeździło. Wszystko załatwiane jest bez zbędnych formalności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×