Odpowiedz na ten temat

Wypożyczalnia samochodów

 • witoldmalina 2016.11.27 [18:20]
  Zapraszam do patirental.pl
  Wypożyczalnia samochodów PatiRental proponuje wynajem aut osobowych i dostawczych na terenie województwa Pomorskiego. Nasi klienci mogą korzystać z naszych usług w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Tczewie, Pruszczu Gdańskim oraz innych miastach województwa Pomorskiego. Zapewniamy także wynajem samochodów z lotniska Gdańsk Rębiechowo. Wszystkie auta można odbierać z naszej siedziby w Tczewie lub na życzenie podstawiamy też samochody pod wskazane miejsce. Klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.
  Nasza wypożyczalnia samochodów świadczy usługi wynajmu krótkoterminowego - do 3 dni i długoterminowego - ponad 30 dni. Przy wynajmie na okres dłuższy niż 30 dni stawki za wynajem samochodu ustalane są indywidualnie.
  Nasza flota samochodowa to przede wszystkim auta osobowe, z dobrym wyposażeniem podstawowym i w idealnym stanie technicznym. Nasi klienci mogą skorzystać z opcji dodatkowych i wynająć nawigację GPS czy fotelik dziecięcy.
  Wszystkie samochody wypożyczalni samochodów PatiRental mają pełen pakiet ubezpieczeniowy w zakresie OC, AC i NW. Auta są w doskonałym stanie technicznym ponieważ posiadamy własny warsztat samochodowy, który na bieżąco dokonuje przeglądów po każdorazowym wypożyczeniu i dba o sprawność techniczną naszych samochodów a co za tym idzie bezpieczeństwo naszych klientów. Gwarantujemy pełną mobilność naszej floty.
  Nasze auta są dostępne dla klientów 24h godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować usługę do jego preferencji i życzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno przez osoby prywatne jak również firmy i instytucje.
 • basina381 2017.05.18 [20:53]
  W Redzie jest ciekawa wypożyczalnia luksusowych aut. Warto sobie zerknąć tutaj http://www.unique-car-rentals.com i sprawdzić jakie samochody mają w ofercie. Jeśli lubicie ekskluzywne auta, to naprawdę jest to idealna oferta. Dostarczają wybrany pojazd na wskazany adres oczywiście bezpłatnie. Dla mnie rewelacja!
 • tynia87 wczoraj [10:58]
  zastanawiam się nad wypożyczeniem samochodu na wycieczkę . Co sądzicie o tej firmie http://fatcar.pl/? Mają korzystne ceny , więc mnie to skusiło. Znacie ją?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...