Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sekretarka

Wzór referencji pilnie potrzebuję

Polecane posty

Gość ja sekretarka

Szef kazał mi napisać dla siebie referencje, które on tylko podpisze. Proszę podajcie mi jakiś wzór, jak to powinno wyglądać, co zawierać. Jestem sekretarką. Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
Pani ............ pracowała dla [(nazwa firmy)_ od ..... do ..... w charakterze ............... (wykonujac prace ............, bedac odpowiedzialnym za .............). Wykonywal swoje obowiazki [tu sobie wymyślasz co tobie wena przyniesie np. sumiennie, odpowiedzialnie, z inicjatywa, w sposob w pelni nas satysfakcjonujacy], a jej (znów do wyboru np. komunikatywnosc, umiejetnosc wspolpracy w grupie, profesjonalizm, entuzjazm itp )] wywarly na nas duze pozytywne wrazenie. Jej (praca, inicjatywa, cenne pomysły itp - do wyboru) przyczynily sie w znaczacym stopniu do sukcesu [firmy. Na końcu załaczasz jeszcze nr kontkatkowy twojego bylego pracodawcy, aby umożliwić przyszłemu pracodawcy weryfikację referencji. Jak chcesz możesz gdzies tam wklepać też te typowe (banalne) zdania, zależy to od ciebie - Zawsze wykonywała z nalezytym zaangazowaniem powierzone mu zadania - Wysmienicie radzi sobie zarowno na samodzielnym stanowisku jak i pracujac w zespole - posiada bogate doswiadczenie w kontaktach z klientami, programowaniu,itd. - jest kolezenska, uczynna, gotowy do realizacji skomplikowanych zadan itd i pamiętaj nie ma jakiegoś wzoru na referencje. Referencje tak samo jak CV powinny być unikatowe a nie tylko powielane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
sory za błędy dopiero teraz zauważyłam jak czytałam jeszcze raz, ale mam nadzieje ze mniej więcej sens zrozumiałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sekretarka
Ślicznie Ci dziękuję :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiorkens
Ten wzór o referencje bardzo fajny a jak już jesteśmy przy tym temacie to może ktoś wie jak napisać podanie o przedłużenie stażu zawodowego w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×