Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alvinka87

Zarabianie w necie

Polecane posty

Gość alvinka87

hej:) jestem tu nowa i chce wam zaproponować sposób na zarabianie pieniędzy przez internet. Jestem osobą bezrobotną, niestety z brakiem doświadczenia i mam bardzo trudno znaleźc prace, między poszukiwaniem ofert natknęłam się na propozycje pracy w necie, polegającą na klikaniu w reklamy. postanowiłam spróbować i jestem bardzo zadowolona, poświęca się na to bardzo malo czasu, zarobki może też nie są duże, ale czego można chcieć za tak łatwą pracę:) polecam to każdemu jeżeli ktoś jest zainteresowany niech pyta o co chce, np przez meila alvinka87@interia.pl wiem, że strony na których klikam są prawdziwe, ponieważ je sprawdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na klikaniu można zarobić ale tak licho że wg mnie lepiej ten czas poświęcić na programy partnerskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranking
Ranking najlepszych polskich stron w internecie do zarabiania pieniędzy aktualizowany co 10 minut zapraszamy do wzięcia udziału kliknij w link http://zarabianiewnecie.yo24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam taką mini pracę polegającą na czytaniu płatnych maili reklamowych - przychodzi kilka maili dziennie +ankiety - ankiety płatne ok 4 zł.Jest tego dziennie b. niewiele - średnio zarabia się więc dziennie ok 2 zł. Zajmuje to jednak kilka sekund takie - kliknięcie w link pod przeczytanym mailem . Minusem jest to , że możemy wypłacić pieniążki dopiero jak uzbieramy ok 200 zł. Plusem jest , że firma wypłacalna . Miło mieć jednak po tych paru miesiącach dodatkowe 200 zł za praktycznie parę kliknięć dziennie . Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu na maila : joannnka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikanie w reklamy, programy partnerskie. Wszystko ściema. Nie ma co się brać za takie pseudo zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
NIeprawda, że klikanie w reklamy to totalna ściema. Chodzi o to, że kwoty sa małe. Ludzie myślą, że zarobią 2tys i 20zł ich nie satysfakcjonuje a druga sprawa jest taka, że nie mają zaufania do internetowych zarobków traktując je jako oszustów, porównując niepotrzebnie do hazardowych gier z internetu. Jest wiele polskich stron do zarabiania poprzez klikanie w reklamy, wystarczy poszukać dobrych rankingów i zapisać się właśnie do tych firm. Ja jestem w kilku takich i jak w kazdej mam już po ok. 5zł to robi się z tego 30zł, proste. Jedną z najlepszych w rankingach stronek jest świat-reklam: http://swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=malami1983 Sprawdzona przez wielu internautów, polska, zrozumiała i dobra do tego aby zacząć zabawę z zarabianiem w necie. Klikanie w reklamy nie jest ściemą, firmy płacą takim stronkom za klikanie żeby zdobyć odpowiednią reklamę swoich stron. Normalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ściemą. Dostajesz 2-3 gr za jedno kliknięcie, a wypłata dopiero przy 120-150 zł. Tych pieniędzy nigdy nie zobaczysz, bo ilość reklam do kliknięcia z czasem się zmniejsza. Tak więc klikaj dalej naiwniaku, klikaj sobie do usranej śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna niezle zarobic na internetowych kamerkach wystarczy ze wypniesz d**e i bedziesz stękać, nie mówie tego złośliwie:) jak posiedzisz pare godzin i dasz czadu to nawet 200zł dziennie zarobisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
El Camilli, 120-150zł??? widać, że nigdy nie próbowałeś zarejestrować się na takih stronach. Wypłaty są już zazwyczaj od 10zł. Ja jestem zapisana do kilku, tak jak wspomniałam światreklamy, imperium reklamy, zielonymail, a w sejfiku wypłata jest nawet od 3zł! Dla niedowiarków, wejdźcie na te strony i przeczytajcie regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co miałem próbować, skoro od razu widać że to ściema? Wystarczyło przeczytać ten tak zachwalany przez ciebie regulamin a także opinie ludzie, którzy mieli z tym styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ mozna niezle zarobic na internetowych kamerkach wystarczy ze wypniesz d**e i bedziesz stękać, nie mówie tego złośliwieusmiech.gif jak posiedzisz pare godzin i dasz czadu to nawet 200zł dziennie zarobisz. @ @ @ W takim razie bierz kamerę i pokaż nam na co Cię stać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabianie polega na wypełnianiu ankiet , strona jest zagraniczna dobrze wypłacalna sami sprawdźcie nie będę kolorował , ogólnie moim zdaniem najlepszy serwis jeżeli chodzi o płatne ankiety . http://paidviewpoint.com/?r=4rmvad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, jeśli lubisz wypełniać płatne ankiety, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie.pl. Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie.pl, kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 500-2200pkt (0.50-7zł). Panel Opinie.pl nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futurenet
Portal społecznościowy, który NAS WYNAGRADZA za aktywność, podobny do Facebooka z tym małym istotnym szczegółem. Jeśli jesteś aktywny i lubisz dużo czatować, lajkować, publikować posty, dodawać zdjęcia, filmy zapraszać znajomych, przyjaciół, udostępniać pliki Wystarczy że będziesz robił dokładnie to samo co na fb a firma będzie Cię za to wynagradzać $$$!! Posiada wiele ciekawych użytecznych funkcji a jeżeli chciłbyś zarabiać pasywnie daje też taką możliwość. Rejesteracja za free. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto http://lukasz9.futurenet.club/info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie najlepiej opłaca się wypełniać ankiety i zarabiać na 2 portalach, które podaję poniżej. wg mnie najlepsze polskie strony to: 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660 2. ARIADNA –płatne ankiety Nagrody: mnóstwo w katalogu do wyboru - od drobiazgów typu ładny długopis firmowy, który łatwo zdobyć po kosmetyki, artykuły agd i elektroniczne i inne gadżety. http://panelariadna.pl/register?ref=988388196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Refunder jest programem typu cashback, dzięki któremu możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy podczas robienia zakupów online. Jest to jeden z międzynarodowych liderów, działający na terenie kilku krajów. Współpracuje on z licznymi sklepami internetowymi, a przystąpienie do niego jest całkowicie bezpłatne. Podczas robienia zakupów w dostępnych sklepach otrzymamy odpowiedni % zwrotu wydanej tam kwoty. Przy każdym sklepie z listy znajdującej się na stronie Refunder widnieje informacja, ile dokładnie otrzymamy zwrotu na konto. Obecnie możliwe jest kupowanie i otrzymywanie zwrotów w ponad 600 przyłączonych sklepach. Rejestracja https://www.refunder.pl/zapros/5b9e15940d64c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×