Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zawieszki hotelowe

Polecane posty

Gość gość

HEJ, szukam jakiejś firmy, która wykona mi wysokiej jakości zawieszki hotelowe, takie na klamkę od drzwi, z różnymi napisami. Wiem, że temat nietypowy, ale może ktos coś poradzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, naprawdę nietypowy ;) Nigdy się nie zastanawiałam nad takimi zawieszkami, one zawsze po prostu były :) Widziałam, że w sklepach papierniczych czasami sprzedają takie z jakimiś śmiesznymi napisami, a z firm do przychodzi mi tylko do głowy wrocławskie studio optimo, bo oni tam robią rożne gadżety i takie drukowane artykuły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie, takie śmieszne itd. to odpadają, ja potrzebuje typowo dedykowane dla mnie, z logo, z przygotowanymi przeze mnie tekstami. Sprawdzę zaraz w internecie to optimo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dedykowane MNIE, nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wyślij sobie mejla z zapytaniem do nich, jak masz projekt też podeslij a jak nie masz to niech ci wycenią zrobienie tego razem z grafiką. Może sie uda! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle, że wysłanie zapytania jest najlepszym rozwiązaniem ;) napisz, zapytaj i tak jak ktoś pisał, prześlął pewnie jakieś propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koperkowania dostałam odpowiedź, czekam na propozycje wykonania od nich, chyba się dogadamy ;) dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś jeszcze pytał to można sprawdzić tu http://www.wisplast.pl/ My nie mamy co prawda zawieszek, ale braliśmy od nich tabliczki hotelowe, breloki, numerki i kółka na klucze i numerki do szatni. Fajne wzory, sporo kolorów do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, że pamiętasz o takich kwestiach, takie szczegóły bardzo wpływają na to, jak goście odbierają hotel. Wydaje mi się, że warto zainwestować w fajne akcesoria hotelowe http://www.prohotelcosmetics.pl/oferta/akcesoria jak choćby kosmetyki, pantofle czy inne takie gadżety. Dla gości jest to już pewien standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×