Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatek_12

Zbieram na wakacje-sprzedaż lalek szmacianych

Polecane posty

Gość kwiatek_12

Czesc ludziska trudno w dziszejszych czasach dorobić pare groszy ja szyje lalki szmaciane dla dzieci żeby zarobić sobie na wakacje i drobne wydatki. Mimo że wśród znajomych cieszą się nie małym powodzeniem bo kosztują tylko 24 zł i są piękne to na allegro sprzedać nie mogę. Trudne czasy jak ktoś byłby zainteresowany to na allegro proszę wpisać w pole szukaj: LALKI SZMACIANE. A może ktoś z was dorabia sobie dzięki allegro czekam na odpowiedzi. Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez obmyslam
Obmyslam plan bo chce sobie uzbierac na nowe rolki - tez myslalam o sprzedazy czegos na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Dzięki za podpowiedź masz racje musze coś popróbować- radze sobie jak moge aktualnie nie mam pracy i tak sobie dorabiam kupuje resztki materiałów i wymyślam barwne lale . Dzięki za pozytywną odpowiedź. pozdrowionka i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Tylko trudno coś wymyśleć w dzisiejszych czasach jest przesyt wszystkiego ale trzeba próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A może ktoś podzieli się pomysłem- jak sobie dorabia pare groszy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Halo Halo ponawiam!!!!!!!!!!!!!!! Czy nie ma osób chętnych do dyskusji na temat przyziemny jakim jest praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttttttttttr
Coś ci te lalki na allegro nie idą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnieee
za duza cena.... 30 zl za lalke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Może i tak ale w tym jest koszt przesłki. Troche też mnie to kosztuje kupić materiał ,farby do namalowania buzi i sporo czasu to zajmuje bo to taka artystyczna robota. Ale mam propozycje jak kupisz za 25 zł z kosztem przesyłki to jest twoja. Pozadrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Ponawiam ludziki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdhf
mi sie one niestety nie podobaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Wiem że 30 zł a 25 zł to mówiłam do uczestnika tej rozmowy bo mówił że za drogie. Każdy ma swój gust jednemu się podobają drugiemu nie jakby wszystkim ludziom podobało sę to samo to nudno by było pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdhf
innym chyba tez nie bardzo sie widza... bo zbyt duzego wziecia nie maja... moze warto pomyslec o czyms bardziej na czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja jestem tradycjonalistką i proponuje tradycyjne przytulanki. Zabawki na allegro tak ogólnie mają słabe wzięcie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika..
a mnie sie podobaja, a na czasie to niby co pokemony albo spiderman? bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Dzięki dominika ciesze się że moje lalki mają zwolenników mnie przerażają lalki z gumową buzią no bo jak do tego się przytulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Papierowe nożyczki: dzięki bardzo szyje te lalki na zamówienie i już kilkanaście sztuk sprzedałam tyle że nie przez allegro ale bezpośrednio osobą. I w zależności od gustu moge zrobić z włosami : blond czrne i rude narazie tylko takim wyborem dysponuje hahahah no i oczywiście każda ma inną sukienke. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Ponawiam czy nie ma więcej osób chętnych zobaczyć moje laleczki i może kupić bądź chcących się podzielić jak zarobić pare goszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Dzień dobry - jest tutaj ktoś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Ponawiam i zachęcam do rozmowy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowiec
Kwiatek, lalki sa ok, wyglądają na starannie wykonane, troszkę takie oldskulowe, ale może w tym tkwi ich urok. Nie zniechęcaj się, może ktos w końcu je zauważy. Probuj też w innych miejscach, może odwiedź lokalne przedszkola prywatne? Moze tam by je kupili w większych ilościach? :) Albo zapytaj dyrektorkę przedszkola, czy nie moglabyś umieścić ogloszenia na tablicy przy wejściu z fotką takich lalek? Wtedy rodzice zauważyliby je i kto wie? :) A z innych sposobów dorabiania proponuję korepetycje. Ja sobie tak kilka lat dorabialam na studiach i w sumie pracy bylo przy tym stosunkowo niewiele, a wychodzila z tego prawie pensja. Pozdrawiam i życzę powodzenia z lalkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny pomysł :) W tym nawale plastikowego badziewia... niestety dzieci podążają za modą, ale może zareklamuj lalki tak, żeby dotarło do rodziców, żebywejść im na ambicję ;) podkreśl jeszcze bardziej bezpieczeństwo, tradycję, jakość przytulanki itp. Poza tym proponuję zrobić wersję \"rasową\" lalki murzynki, chinki, indianki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Bardzo dziękuje za pozytywne wypowiedzi a z tym przedszkolem to świetny pomysł. Od przyszłego tygodnia spuszcze z tonu hahahah i lalki będą po 20 zł może wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Chyba już tak zostanie że muszę zachęcać do rozmowy hahahahah:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Ponawiam i zapraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiowo
Hej Kwiatku, ja też lubię się bawić w takie "prace domowe". Jeśli jeszcze tu wrócisz daj znac, moze sobei pogadamy ? ;-) a lalki są ok. Moja Mama też mi czasem takie szyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Fajnie że są jeszcze ludzie którzy lubią robótki ręczne pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
:-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek1212
Witam cię kwiatku! Nawet nie wiesz ilu ludzi zajmuje się różnego rodzaju robótkami ręcznymi.Są też w necie specjalne fora poświęcone temu tematowi i mają one ogromną popularność.Sama się zdziwiłam ,że aż tyle pań się tym pasjonuję ,no i że w XXI wieku jeszcze im się chce.A są tam rzeczy od których głowa boli z zachwytu.Tak na marginesie dodam,że po długoletniej przerwie sama powróciłam do drutów i szydełka. I nawt udało mi się dorobić przed świętami.Robiłam szydełkowe aniołki,gwiazdki i dzwonki,jedynie bombki niezbyt mi wyszły i tym razem dałam sobie spokój.Teraz powoli myślę już o Wielkanocy i szukam w necie pomusłów.Może znów się uda dorobić ,czego i Tobie życzę.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×