Odpowiedz na ten temat

Ambercare24 zaczynam pracę

• karinos83 2016.11.02 [08:31]
    Dziewczyny, zdecydowałam się na wyjazd do Niemiec z charakterze opiekunki do osób starszych. Moja koleżanka tak pracuje przez agencję AMBERCARE24 - http://www.ambercare24.pl/ i chwali to sobie więc i ja się zdecyduję prawdopodobnie. Czy któraś z Was pracowała w ten sposób? Macie jakieś doświadczenia w temacie?
  • sonia41 2016.11.03 [08:18]
    Ja wyjeżdżałam z Ambercare kilka razy do Niemiec. I powiem Ci to co Twoja koleżanka - warto z nimi jechać. Nigdy nie miałam problemów, że na miejscu nie było pracy albo że nie dostałam czegoś, co mi obiecali. Wszystko było ok więc ja też mogę Ci akurat wyjazdy z nimi polecić.
  • walerka27 2016.11.07 [09:03]
    Ja niestety zaczęłam współpracę z inną firmą i średnio na tym wyszłam. Dopiero później koleżanki podrzuciły mi namiary na Ambercare. Na razie wiąże mnie stara umowa, ale jak się skończy to zapewne zdecyduję się na współpracę z Ambercare. Kogo nie spotkam w branży to wypowiada się o nich w samych superlatywach.
  • Oriana39 2016.11.07 [09:24]
    Ja mogę z doświadczenia powiedzieć co nieco o tej firmie usmiech.gif Kilka razy z nimi wyjeżdżałam do Niemiec. Nigdy nie miałam żadnych problemów - ani z samą pracą, ani z wynagrodzeniem czy też innymi warunkami współpracy. Firma rzetelna i jeśli ktoś szuka pracy w charakterze opiekunki to z nimi warto nawiązać współpracę.
  • Kalina75 2016.11.10 [08:22]
    Ja sporo dobrego o nich słyszałam. A szukałam informacji o agencjach, bo sama byłam zainteresowana taką pracą. Zresztą nadal jestem - myślę, że po nowym roku coś będę w temacie działała. I najprawdopodobniej właśnie na współpracę z Ambercare24 się zdecyduję.
  • kejti_09 2016.12.21 [12:54]
    Wlasnie wrocilam z Niemiec na swieta- wyjechalam z Ambercare- i polecam. To dopiero pierwszy taki moj wyjazd, wiec nie jestem w stanie porownac sobie jak to wyglada z innymi takimi posrednikami, ale podoba mi sie. Pewna praca, masa porad odnosnie tego jak wspolpraca ma przebiegac. Dostalam umowę i EKUZ. Nie mam na co narzekać.
  • sylagajos 2016.12.22 [21:29]
    hej, ja z kolei wyjezdzam w styczniu, zaraz po przerwie swiatecznej, ale szczegoly juz dograne z ambercare. fajnie to wszystko wyglada, z poczatku troche panikowalam, ale rekrutacja szybko zostala przeprowadzona, wytlumaczyli mi wszystko krok po kroku i mysle ze dam rade. chociaz jezyka nie umiem jakos super, ale bedzie ok usmiech.gif
  • darusiaa 2017.01.15 [16:31]
    ja wlasnie wrocilam z pierwszego wyjazdu z ambercare24 i jestem mega zadowolona. balam sie troche, ale raz kozie smierc- wyjechalm na 2 meisiace i w sumie to juz mysle o kolejnej pracy,b o pieniazki bardzo fajne mozna zarobic, jezyka sie troche nauczylam a w polsce to bym musiala kilka miesiecy pracowac na takie wynagrodzenie
  • gość 2017.02.10 [15:14]
    Ja polecam pracę przez agencję Opieka Inter Job. Pracowałam jako opieka starszych osób w Niemczech. Jestem zadowolona z wyjazdu, dobre pieniądze oraz warunki. Polecam usmiech.gif
  • josiawik 2017.03.09 [22:34]
    I jak, zdecydowalas sie na prace z ambercare? Ja wlasnie niedlugo z nimi wyjeżdzam, ale w ogole sie nie stresuje, bo dokladnie mi objasnili jak to wszystko bedzie wygladalo, umowe przeczytalam punkt po punkcie i warunki sa bardzo korzystne wedlug mnie no i nie ma zadnych haczykow.
  • gość 2017.03.18 [22:08]
    jedna z lepszych agencji, z jakimi dotychczas mialam do czynienia! wszystko czarno na bialym wskazane- jaka pensja, jakie obowiazki usmiech.gif bez mydlenia oczu usmiech.gif na pewno bedziecie zadowolone z wyjazdow z ambercare usmiech.gif
  • calineczkamalineczka 2017.06.26 [15:08]
    Kurczę o tej firmie nie słyszałam, a trochę się już narozglądałam za pracą. Ogólnie to o pracy jako opiekunce w Niemczech moge powiedziec tylko wszytsko co dobre, nei wiem czy to dzięki agnecji interjob z którą jeżdżę, czy dlatego że mam szczęśćie i trafiam na przemiłych ludzi usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...