Odpowiedz na ten temat

Dziecko na podwórku

• VIGVAM 2017.06.27 [16:09]
    Mieliśmy ostatnio bardzo problematyczną sytuację kiedy synek się zgubił nieopodal domu. Wychodził wielokrotnie samodzielnie, bezpieczna okolica, znajomi wokół. A mimo to dziecko było od rana jakieś zmęczone i rozkojarzone, kiedy popołudniem wyszedł przed bramę (nie zawsze jest to zabronione - są określone zasady) tego własie feralnego dnia spanikował i jakby nie wiedział gdzie jest. Sąsiedzi pomogli szybko ale chciałabym się dowiedzieć czy jest jakaś możliwość (tel nie wchodzi w grę) żeby on sam mógł czuć się pewnie nie musząc liczyć na kogoś z zewnątrz. Jakiś sprzęt czy coś, stosujecie takie metody?
  • gość 2017.06.27 [16:23]
    zegarki z telefonem i GPS- em
  • gość 2017.07.03 [22:58]
    dobry pomysł ale takie sprzęty jamesa bonda chyba majątek kosztują. coś bardziej realnego by się przydało
  • Walcząca o wolność 2017.07.05 [10:32]
    Mamy XXI wiek a gadżety bonda to pikuś przy dzisiejszych możliwościach oczko.gif takie zegarki jak najbardziej już są w sprzedaży i wcale nie są aż tak drogie. Uważam, że na pewno lepiej zainwestować w taki sprzęt a nie stracić dziecko lub narazić je na niebezpieczeństwo. Bo później żal do siebie nie ustaje.
  • gość 2017.07.06 [11:14]
    Nawet taka full opcja czyli i gps i komunikacja do rodzica i od rodzica, możliwość robienia zdjęć i przycisk sos to nie jest aż tak drogo. A ten http://www.spyshop.pl/zegarek-gps-w4-dla-dzie cka-z-dwustronna-komunikacja-glosowa-1220.html ma coś takiego jak bezpieczną strefę, wg mnie mega pomysł - czyli coś ma precyzyjny gps i jak wykryje że dziecko wyszło poza bezpieczny teren to samo daje znać alarmem że się oddala.
  • gość 2017.07.09 [18:07]
    Ja w spy shopie ale stacjonarnie kamery do firmy kupowałam, a że nie bardzo się na temacie znam to byłam bardzo bardzo wdzięczna za pomoc pana stojącego za ladą - bardzo profesjonalna obsługa i ceny przyzwoite.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...