Odpowiedz na ten temat

Farby do salonu i sypialni

• malenska45 2017.04.26 [12:49]
    Witamusmiech.gif
    Poszukuję farb do salonu i do sypialni. Jeśli chodzi o salon myślałam o szarościach - ciemniejsze i jaśniejsze połączenie. Jeśli chodzi o sypialnie myślałam o kolorze "powabna fuksja", ale nie wiem jaki kolor z tą fuksją połączyć usmiech.gif help please!
  • Ekspert_Dekoral_ 2017.04.26 [18:15]
    Witaj,
    Szarości do salonu i mocniejszy, amarantowy akcent do sypialni to świetny pomysł. usmiech.gif Jeśli chodzi o powabną fuksję - zależy od tego, jaki efekt chciałabyś uzyskać. Połączenie powabnej fuksji z jasną szarością da nam dynamiczny, nowoczesny efekt. Zestawienie jej natomiast z delikatnym beżem - np. z kwitnącą magnolią, letnim świtem czy ecru ociepli całość aranżacji. Można również pokusić się o połączenie powabnej fuksji z bardzo delikatnym, porcelanowym różem. Dzięki temu zyskamy subtelne, kobiece wnętrze. Niezależnie od preferencji, w mniejszych przestrzeniach ciemniejsze kolory warto łączyć z jasnymi odcieniami, które odbijają światło - dzięki temu barwy we wnętrzu nie będą przytłaczające. Jeśli chodzi o szarości - wszystkie odcienie można znaleźć na stronie: http://www.dekoral.pl/kolory/b%C5%82%C4%99kit y-i-szaro%C5%9Bci
    W przypadku połączenia mocnej szarości z delikatniejszym odcieniem proponuję intuicję oraz popielaty zefir. usmiech.gif
    Farby z kolekcji Clean and Color można zakupić w formie testera już od 1,5 zł.
    https://clean-and-color.pl/
    Pozdrawiam kolorowo,
    Ekspert Dekoral
  • gość 2017.05.10 [12:12]
    a jakies farby satynowe?
  • azaliamag 2017.05.24 [19:48]
    Fantastyczne inspiracje co do wykończenia wnętrz salonu i sypialni widziałam w sklepach Flugger. Farby ich mają trwałe kolory, idealnie kryją i szybką schną. Używam, to sprawdziłam. Na miejscu w sklepie wybarwią każdy kolor i odcień na jakim Ci zależy. Sypialnia w kolorze fuksji może całkiem ciekawie wyglądać, do tego jedna ściana w tapecie. Moja teściowa tak zrobiła w salonie i to świetnie wygląda, bardziej elegancko niż wcześniej.
    Mają świetny duży wybór tapet o różnorodnym wzornictwie jak ostatnio modny motyw cegieł czy pasy po klasyczne motywy kwiatowe lub bardziej odważne geometryczne wzornictwo. Jak pójdziecie do sklepu Flugger to pracownik pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie. Udanego tworzenia ""nowych"" wnętrz.
    edytowano 2017.05.31 [12:21]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...