Odpowiedz na ten temat

ILE ZA GODZINE PLACI SIE POMOCY DOMOWEJ ?

• gość bogna 2016.02.02 [15:57]
    Witam wszystkie PD.
    Zaczynam w tym fachu dopiero i mam mnóstwo pytań. Proszę WAS o pomoc. Jestem z Gniezna, jest tutaj duże bezrobocie. Dotychczas pracowałam w Warszawie z zamieszkaniem i tam byłam zadowolona z pensji. Niestety musiałam wrócić do domu i Teraz chciałabym u siebie pracować jako PD. Możecie podać mi stawki i jak się rozliczacie? Przeczytałam, że za czyszczenie okien jest osobno płacone, a co z czyszczeniem-praniem dywanów i czy macie swoje środki czyszczące i odkurzacze? Czy do mycia okien jest też pranie firanek?
    Pozdrawiam serdecznie,
    Bogna G.
  • gość 2016.02.03 [14:05]
    Kobitki, patrzcie co mam. Bratowa mi poleciła. Testowanie za darmo, właśnie dostałam emaila o tym, że załapałam się na kampanię testowania jogurtów, przyjdzie do mnie cały karton, nie wiem kto to zje smiech.gif Ale dietetyczne jest jezyk.gif Też możecie spróbować:
    https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/ share-registration/672057f7976a889f87b90709c4cde7ae
    Wystarczy się zarejestrować. Zapodam wam zdjęcie jak przyjdą te Activie, mają być w ciągu 2 tygodni. Ale są też kampanie proszków do prania, słodkości, szamponów, kremów itd. Dostaje się całe pudełka, potem tylko trzeba wystawić opinię. A ponoć na starcie każdy się łapie na jakąś kampanię, no tak jak ja teraz.
  • gość 2016.12.19 [20:38]
    Mam pytanie do wszystkich pań ktore sa pomocą domowa. Nie wiem jaka stawka byłaby odpowiednia. Pracuje od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 - 16:00 Praca wyglada tak, ze gdy przychodzę na 9:00 godzinę bawię sie z dzieckiem i zawożę go do przedszkola. Od około 11, po powrocie zaczynam sprZatac w domu. Zazwyczaj prasuje, komplety pościeli, ubranka dzieci ... Po za tym, myje podłogę, odkurzam, sprzątam pokój dziecka, sypialnie, kuchnie, salon, jadalnie, czasami łazienkę. Po za tym czasami pomagam w kuchni np. Obrać ziemniaki czy pokroić jakieś warzywa. Około 14:00 jade po dziecko do przedszkola gdy wrócimy bawię sie z nim jeszcze około godzinę. Jaka stawka byłaby odpowiednia ?
  • gość 2016.12.19 [20:53]
    Mam pytanie do wszystkich pań ktore sa pomocą domowa. Nie wiem jaka stawka byłaby odpowiednia. Pracuje od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 - 16:00 Praca wyglada tak, ze gdy przychodzę na 9:00 godzinę bawię sie z dzieckiem i zawożę go do przedszkola. Od około 11, po powrocie zaczynam sprZatac w domu. Zazwyczaj prasuje, komplety pościeli, ubranka dzieci ... Po za tym, myje podłogę, odkurzam, sprzątam pokój dziecka, sypialnie, kuchnie, czasami łazienkę. Po za tym czasami pomagam w kuchni np. Obrać ziemniaki czy pokroić jakieś warzywa. Około 14:00 jade po dziecko do przedszkola gdy wrócimy bawię sie z nim jeszcze około godzinę. Jaka stawka byłaby odpowiednia ?
  • aurelia_ 2017.06.12 [10:17]
    A co sądzicie o takiej opcji jak usługi prania i prasowania z dowozem? Szukałam pralnia Kraków i trafiłam na taką stronę http://prasologia.pl/ . W obrębie Krakowa sami przyjeżdżają po ubrania, zajmują się nimi i odwożą wyprane/wyprasowane. To chyba spora oszczędność czasu. Korzystaliście z takiej możliwości?
  • Margowwa 2017.06.12 [22:50]
    Ja brałam Panią do sprzątania mieszkania stąd https://eclear.pl/
    35 zł za godzinę- po 6h mój dom błyszczał! usmiech.gif Jak bym mogła korzystała bym 2 razy w tygodniu! Polecam!
  • gość 2017.06.15 [00:22]
    Pewnie pracowałaś u Janusza Tracza... ;D
  • Paulina Baran 2017.06.25 [23:27]
    Wszystko zależy na jakich warunkach się dogadasz. Moja znajoma korzysta z usług http://www.sparkcleaning.pl/ to płaci jakoś sto parę złotych, to chyba nie jest dużo. Każdy wie jak ciężką pracą jest sprzątanie, którego nikt nie lubi.
  • gość 2017.08.11 [16:25]
    Czy 100 zł za sprzątanie 150 m2 wystarczy?
    Obowiązki pani sprzątającej to zamiatanie, mycie podłóg, wszystko w łazienkach, kurze.
  • gość 2017.08.13 [08:58]
    ja place 140 zlotych za sprzatniecie trzech pokoi, dwoch lazienek i kuchni, przychodza dwie panie na dwie godziny i wszystko zdaza zrobic, tylko bez okien, bez prania, prasowania etc, nie mamy tez dywanow, w ogole malo balaganu robimy. wychodzi 35 zlotych/h dla kazdej z pan. nie przynosza wlasnych srodkow czystosci.
  • gość 2017.08.20 [13:16]
    Zajmuje się sprzataniem dorywczo ponad 10 lat.
    Ale dostałam od swoich pracodawców(jestem u nich 8 lat)zlecenie na czas ich nieobecnosci.:
    -mycie 24 otworów okiennych (w tym jedno balkonowe,inne mocno niezabrudzone,z żaluzjami
    zdjęcie i powieszenie firan i zasłon w 7 pokojach (okna ok 3x 3.
    odczyszcenie kominka i szyb mocno zapuszczonych zaschnieta sadzą
    -dwie duze łazienki z kabiną i wanną bidetem i wc,dwie umywalnki
    -oczysczenie piekarnika
    -schody korytarzowe(30 stopni gresu)umyc
    -zmiana poscieli w 3 sypialniach.
    -ułozenie zabawek w pok. dziecka
    -ułozenie wymaglowanego prania w 3 półkach
    upranie (pralka ) i załozenia 6 fotelówek na krzesła
    odkurzenie i mycie podłóg w 6 pokojach i kuchnia.-w kuchni przetarnie szafek(niezapuszczone")
    umycie balkonu
    Zdębiałam !Zrobiłam to dokładnie ,przez 40 godzin.
    Zupełnie nie wiem ile moge za to zażyczyc sobie???
    Bardzo proszę--pomózcie..
    Moi pracodawcy są dobrze zarabiający i grzeczni wobec mnie.
    czekam,,bo jutro przyjezdżają..

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...