Odpowiedz na ten temat

Jak spędzać czas z dzieckiem

• Kaludyna34Wawa 2011.09.20 [19:43]
    Jak spędzacie wolny czas z dzieckiem? Co robicie oprócz spacerów, czytania bajek, rysowania? Ja ostatnio próbowałam uczyć swojego synka tworzenia map myśli usmiech.gif zakupiłam duży blok rysunkowy, zakreślacze Mini Eye Stabilo, cienkopisy Pointy w różnych kolorach. Udało nam się wspólnie stworzyć mapę myśli do nauki polskiego - zobaczymy czy sprawdzi się ta metoda nauki na dłuższą metę.
  • srebro 2011.11.08 [15:46]
    majsterkowanie, rękodzieło - czyli wszelkie masy solne i przybijaki, zabawy manualne ćwiczace rękę
    ale, ale, najwazniejsze - zależy od wieku dziecka

Nie szarp się z wakacjami. Niech inni się szarpią! - http://kolonieiobozy.pl
  • Niezawodna niania 2011.11.08 [21:00]
    Odwiedź stronęwww.niezawodnaniania.pl .
    znajdziesz tam wiele ciekawych pomysłów na siebie i swojego maluszka...a może też zostaniesz profesjonalną opiekunka??
  • opiekun do dziecka 2011.11.14 [21:53]
    Jeśli chodzi o rysowanie to podstawa to tzw. wielki format papieru, najlepiej A2. I dobre kredki.
  • Niezawodna niania 2011.11.16 [00:17]
    Przypominam wszystkim zainteresowanym o zbliżającym się terminie szkolenia Niezawodnej Niani w Częstochowie: 19-20.11.2011
    Nadal trwają zapisy !!!

Szczegóły dla przyszłych niań z certyfikatami nawww.niezawodnaniania.pl
  • Poprawna 2012.01.17 [12:40]
    Dajcie spokój z tą Niezawodną Nianią.... dostać kawałek dyplomu wydrukowanego w domu i zapłacić za to grube pieniądze smiech.gif moja opinia jest taka, że szkoda pieniędzy na tego typu wyzyskiwaczy
    czy ktoś z Was poszedłby na takie spotkanie?
  • Damascenka 2012.01.17 [20:35]
    Poprawna - zgadzam się z Tobą całkowicie usmiech.gif

Phi.
  • Pan Marod 2012.03.07 [22:54]
    Jeżeli dziecko jest już trochę starsze (np. 5 lat), to może by tak zacząć uczyć go grać w szachy? to świetnie rozwija umysł!
  • Pan MR 2012.03.07 [23:16]
    W Warszawie poleciłbym zajęcia chemiczne dla dzieci: ciekawe proste a efektowne doświadczenia wszystko w formie zabawywww.omnibus.waw.pl
  • gość 2013.07.27 [09:58]
    Ja przy ładnej pogodzie nacisk na świeże powietrze, latem rowerki, place zabaw, zimą spacerki. Natomiast przy złej pogodzie zabawy w domku jakieś gry, puzzle, ale ostatnio na tapecie Sylvanian Families mamamartas.pl Piękne zwierzątka, cudowne historyjki, polecamusmiech.gif
  • Majeczka78 2013.11.16 [14:28]
    Też się chętnie dowiem. Chciałabym jakoś urozmaicić dziecku, szczególnie przedświąteczny okres. Niby jest jeszcze trochę czasu, ale warto byłoby już teraz pomyśleć. macie jakieś pomysły?
  • Verbia5 2013.11.19 [18:15]
    Ja na pewno wybiorę się na Christmas Show w teatrze Polskim w Warszawie. Atrakcji nie powinno zabraknąć dla dziecka, bo i żywe zwierzęta w szopce, i kolędy śpiewane przez operowych solistów, i przedstawienie oparte na klasycznych utworach, jak Opowieść wigilijna. Powinno być wartościowe widowisko.
  • Halka77 2013.12.02 [17:57]
    Oprócz "Opowieści wigilijnej" także "Dziadek do orzechów" i "Zaczarowana Kraina Królowej Śniegu". Piękna oprawa się szykuje - to pewne. Spóźnialskim radzę się pośpieszyć, bo jak widziałam, miejsc coraz mniej, a warto, bo takie widowisko jak Christmas Show łączy atrakcyjną formę z wartościową treścią.
  • hmara 2013.12.08 [18:01]
    Wszystko zależy od wieku dziecka. Malowanie, wyklejanie, lepienie z plasteliny lub masy solnej.
  • gość 2014.04.07 [12:08]
    Staram się łączyć przyjemne z pożytecznym, grunt to edukować poprzez zabawę. Moje dziecko ma 5 lat, więc mi dużo łatwiej znaleźć zajęcia, które możemy wykonywać razem. Łatwiej też jest znaleźć miejsca do których można iść.
    Ostatnio odkryłyśmy Miasteczko Zabaw w jednej z kawiarni w Lublinie.
    Fajne miejsce, córka pobawiła się z dziećmi, a ja wypiłam dobrą kawę.
  • gość 2014.04.09 [13:46]
    Można też wybrać się do Teatru Małego Widza w Warszawie, to jest teatr dla dzieci już od 1 r.ż
  • ææ gość 2014.04.09 [17:23]
    najlepiej kreatywnie oczko.gif
  • Trenerka 2014.04.25 [13:55]
    Polecam SZKOLENIA podnoszące kwalifikacje zawodowe opiekunek/niań.
    Szkolenia skierowane są również do przyszłych oraz obecnych rodziców małych dzieci.
    SZKOLENIA są organizowane online przez firmę szkoleniową JulaMedia z siedzibą w Rzeszowie.
    SZKOLENIA przygotowane przez certyfikowanych trenerów szkoleń miękkich i specjalistycznych.
    OFERTA NAJNOWSZYCH SZKOLEŃ
    Tytuł szkolenia: Komunikacja dziecka z otoczeniem poprzez zabawę, rysunki oraz jego zachowanie.
    Szkolenie praktyczne. Kategoria: Szkolenia dla Rodziców, Niań oraz Opiekunów
    PAKIET ZAWIERA:
    Szkolenie multimedialne: 39 zł brutto/ os.+ ponad 60 nieszablonowych ćwiczeń warsztatowych!
    Ćwiczenia dla dzieci i rodziców.
    Materiał szkoleniowy (w formie pdf 87 str A4): cena stała 14,90 zł brutto Zaświadczenie wersja papierowa + wysyłka pocztą: cena stała 12 zł brutto
    Typ szkolenia: E-learning, multimedialne www.julamedia.pl Szkolenia dla niań, opiekunów, rodziców
    Tytuł szkolenia: „Wybuchy” dziecka. System kar i nagród. Szkolenie praktyczne.
    Kategoria: Szkolenia dla Rodziców, Niań oraz Opiekunów
    PAKIET ZAWIERA: Szkolenie multimedialne: 39 zł brutto/ os.+ ponad 40 nieszablonowych ćwiczeń warsztatowych!
    Materiał szkoleniowy (w formie pdf 47 str A4): cena stała 14,90 zł brutto Zaświadczenie wersja papierowa + wysyłka pocztą: cena stała 12 zł bruttowww.julamedia.pl Szkolenia dla niań,opiekunów,rodziców
    WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ
    http://julamedia.pl/kategoria-produktu/szkole nia/szkolenia-dla-rodzicow/
    Serdecznie polecam.Warto!
  • gość 2014.05.06 [14:07]
    powstają gdzieniegdzie fajne kluby dla dzieci i rodziców npwww.babyclubcafe.pl/ tam przyjemnie mogą spędzić dzieci i ich opiekunowie, pomysł jak dla mnie świetny
  • gość 2014.05.29 [22:13]
    znalazlam to na innym temacie i wzielo mnie na wspomnienia .... fajna zabawa oczko.gif
    Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD
    1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.
    2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?
    3. Pierwsza litera twojego imienia?
    4. Miesiąc urodzenia?
    5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?
    6. Imię osoby tej samej płci.
    7. Ulubiony numer?
    8. Wolisz jezioro czy morze?
    9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).
    Skończone ? zobacz poniżej:
    Odpowiedzi
    1. Kochasz tę osobę.
    2. Jeżeli wybrałaś /eś:
    Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
    Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
    Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
    Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
    Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.
    3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:
    A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.
    L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.
    S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.
    4. Jeśli urodziłaś /eś się w:
    Styczeń ? Marzec
    Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.
    Kwiecień - czerwiec
    Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.
    Lipiec- wrzesień
    Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.
    Październik ? grudzień
    Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.
    5. Jeśli wybrałaś /eś
    Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.
    Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.
    6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.
    7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.
    8. Jeśli wybrałaś /eś:
    Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.
    Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.
    9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami
  • gość 2014.08.22 [11:45]
    Teatr! Ostatnio wybrałam się z dzieckiem do Teatru Małego Widza http://teatrmalegowidza.pl/ na spektakl dla maluchów. Dobra zabawa usmiech.gif
  • gość 2014.09.29 [21:51]
    ja ze swoim maluchem ostatnio odwiedziałm kawiarnie family cafe, słyszłąm o niej od innych mam, a że mój synek własnie rozpoczła chodzenie do szkoly postanowiłma go zapisac tam na warsztaty z angielskiego. Na razie mus ie bardzo podoba.
    Chodzimy tez tam, żeby mógł się pobawić w miasteczku zabaw.
  • Mama_33 2014.12.01 [18:58]
    Drogie mamy! Popiera wszystkie formy spędzania czasu z dzieckiem usmiech.gif Ale przyznam, że niedawno odwiedziłam wspomniany tutaj http://www.teatrmalegowidza.pl . Córeczka była zachwycona spektaklem! usmiech.gif
  • ala0236 2015.01.11 [14:38]
    Moja córcia uwielbia oglądać animowane bajki i zawsze jakąś jej pobiorę z filefox.pl i tak dwa razy w tygodniu ogląda, a poza tym to razem malujemy i czytamy książki. A i dodam, że ma 8 lat oczko.gif
  • tienacendown1985mhzne 2015.01.21 [12:52]
    Staram się łączyć przyjemne z pożytecznym, grunt to edukować poprzez zabawę. Moje dziecko ma 5 lat, więc mi dużo łatwiej znaleźć zajęcia, które możemy wykonywać razem. Łatwiej też jest znaleźć miejsca do których można iść.
    Ostatnio odkryłyśmy Miasteczko Zabaw w jednej z kawiarni w Lublinie.
    Fajne miejsce, córka pobawiła się z dziećmi, a ja wypiłam dobrą kawę.
    Jasne http://56.vc/20
  • gość 2015.01.21 [13:06]
    a czy masz jakies hobby bo to wazne jest w zyciu
    333www.youtube.com/watch?v=nlPRhdwZtxQ
  • hansremandmic1988ffzqj 2015.01.23 [23:59]
    powstają gdzieniegdzie fajne kluby dla dzieci i rodziców npwww.babyclubcafe.pl/ tam przyjemnie mogą spędzić dzieci i ich opiekunowie, pomysł jak dla mnie świetny
    Jasne http://hib.to/k
  • thebuldever1984zpdlk 2015.01.24 [18:27]
    majsterkowanie, rękodzieło - czyli wszelkie masy solne i przybijaki, zabawy manualne ćwiczace rękę
    ale, ale, najwazniejsze - zależy od wieku dziecka
    Nie szarp się z wakacjami. Niech inni się szarpią! - http://kolonieiobozy.pl
    Jasne http://sza.bi/fTXz
  • globtiosmitves1985ixqau 2015.01.28 [02:54]
    Też się chętnie dowiem. Chciałabym jakoś urozmaicić dziecku, szczególnie przedświąteczny okres. Niby jest jeszcze trochę czasu, ale warto byłoby już teraz pomyśleć. macie jakieś pomysły?
    Jasne http://schad.es/y
  • MagdalenaZgosc 2015.02.20 [11:51]
    Polecam popołudnia z klockami lego. Super pomysł na zabawe jak i kreatywnosci u dziecka. Nieraz juz korzystałam ze strony http://zakupydladziecka.pl/uczen/rozwoj-i-edu kacja/193-czas-wolny-z-dzieckiem -Bardzo duzy wybór i szybka dostawa.
  • gość Bożena 2015.03.06 [12:09]
    Jesli klocki LEGO to tylko z PLANETY KLOCKóW! Juz wielokrotnie korzystałam ze strony i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobre ceny i szybki czas realizacji. Polecam! https://www.planetaklockow.pl/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...