Odpowiedz na ten temat

Kursy dla opiekunek dziecięcych, niań ..

• zainteresowana takim kursem 2007.08.05 [20:41]
    Czy są w ogóle takie organizowane? Jesli tak, to czy Ktoś może się podzielić doświadczeniami z takiego kursu, warto czy nie, cena, czas trwania, tego typu informacje mnie interesują.
    Jestem ze Szczecina, ale informacje jak jest w innych miastach też mnie interesują.
    Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
  • kaycik 2007.08.13 [10:41]
    Witam, nie wiem jak w Szczecinie, ale w Warszawie taki kurs organizuje Centrum Opiekunek "Słonecznik". trdno mi oceniać sposób prowadzenia zajęć i prezentowane treści, bo wspólnie z koleżanką te warsztaty prowadzę usmiech.gif jednak informacje zwrotne od uczestników szkoleń są pozytywne usmiech.gif

kolejny cykl szkoleń będzie się odbywał we wrześniu lub październiku b.r. informacji proszę szukać na stroniach Centrum:www.opiekunki.slonecznik.com

osoby kończące szkolenia są polecane w pierwszej kolejności do rodzin szukających niani za naszym pośrednictwem.

osoby zainteresowane kursami i pracą w charakterze niani (na terenie Warszawy i okolic) zapraszam do współpracy

Kasia A.
  • Trenerka 2014.04.25 [10:39]
    Polecam SZKOLENIA podnoszące kwalifikacje zawodowe opiekunek/niań.
    SZKOLENIA są organizowane online przez firmę szkoleniową JulaMedia z siedzibą w Rzeszowie.
    SZKOLENIA przygotowane przez certyfikowanych trenerów szkoleń miękkich i specjalistycznych.
    OFERTA NAJNOWSZYCH SZKOLEŃ
    Tytuł szkolenia: Komunikacja dziecka z otoczeniem poprzez zabawę, rysunki oraz jego zachowanie. Szkolenie praktyczne.
    Kategoria: Szkolenia dla Rodziców, Niań oraz Opiekunów
    PAKIET ZAWIERA:
    Szkolenie multimedialne: 39 zł brutto/ os.+ ponad 60 nieszablonowych ćwiczeń warsztatowych!
    Materiał szkoleniowy (w formie pdf 87 str A4): cena stała 14,90 zł brutto
    Zaświadczenie wersja papierowa + wysyłka pocztą: cena stała 12 zł brutto
    Typ szkolenia: E-learning, multimedialnewww.julamedia.pl Szkolenia dla niań
    Tytuł szkolenia: „Wybuchy” dziecka. System kar i nagród. Szkolenie praktyczne.
    Kategoria: Szkolenia dla Rodziców, Niań oraz Opiekunów
    PAKIET ZAWIERA:
    Szkolenie multimedialne: 39 zł brutto/ os.+ ponad 40 nieszablonowych ćwiczeń warsztatowych!
    Materiał szkoleniowy (w formie pdf 47 str A4): cena stała 14,90 zł brutto
    Zaświadczenie wersja papierowa + wysyłka pocztą: cena stała 12 zł bruttowww.julamedia.pl Szkolenia dla niań
    Serdecznie polecam.Warto!
  • Kaskaniania 2014.05.08 [15:45]
    skorzystałam z Pani szkolenia i jestem zadowolona i nawet je poleciłam moim koleżankom z branży opiekunek dziecięcychoczko.gif . na pracodawcy zrobiło wrażenie,że podnoszę ciągle kwalifikacje! cieszy mnie ,że organizujecie i tworzycie takie szkolenia.
  • tenandrzej27 2014.05.23 [11:42]
    Nie lepiej zamiast zdobywania certyfikatów : przeczytaćkilka książek i pokazać co się potrafi?
  • gość 2014.05.24 [10:31]
    nie! bo teraz papier jest najważniejszy!
  • Centrum TERAZ 2014.06.16 [21:57]
    KURS DLA NIAŃ I OPIEKUNEK PRZEDSZKOLNYCH W GDAŃSKU.
    Kurs dla osób, które lubią dzieci i chcą zdobyć wiedzę, umiejętności i kwalifikacje do pracy jako Opiekunki (Pomoc Nauczyciela) w przedszkolach, punktach przedszkolnych, klubach malucha lub jako Nianie, Prywatne Opiekunki.
    Celem kursu jest udoskonalenie warsztatu pracy z dzieckiem.
    Uczestnicy kursu dowiedzą się między innymi:
    - jak radzić sobie z sytuacjami trudnymi, gdy dziecko się nie słucha,
    - jak skutecznie motywować dzieci do współpracy i wykonywania poleceń,
    - jak mądrze nagradzać a jak karać dziecko,
    - jak budować wzajemne zaufanie,
    - jak skutecznie komunikować się z każdym dzieckiem,
    - jak wprowadzić zdrową i dobrą dyscyplinę.
    Dodatkowo kurs wzbogacony jest o podstawową wiedzę z zakresu rozwoju psychicznego dzieci.
    Zajęcia wzbogacone są modułem zabawowym, podczas którego uczestniczki poznają szereg atrakcyjnych gier i zabaw stymulujących rozwój poznawczy i emocjonalny dzieci.
    Czym się różni nasz kurs od innych dostępnych na rynku szkoleń?
    - nie uczymy opieki nad dzieckiem,
    - nie skupiamy się na czynnościach pielęgnacyjnych,
    - nie kształcimy osób, które tylko pilnują dzieci,
    ale uczymy jak mądrze WYCHOWYWAĆ i ROZWIJAĆ dzieci.
    Kurs obejmuje aż 20 godzin szkoleniowych.
    Uczestnictwo w kursie potwierdzone jest wzrostem kompetencji oraz certyfikatem.
    Inwestycja: 400zł.
    Wystawiamy rachunki i faktury.
    Kurs intensywny- weekendowy .
    Trwają zapisy na kolejną edycję!
    TERMIN: 19-20. 07. 2014
    Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: gabinet@centrumteraz.p l
    Liczba miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń!
  • gość 2014.08.02 [21:20]
    Polecam szkolenie a raczej 2 szkolenia nawww.julamedia.pl zakładka chyba szkolenia pedagogiczne.Po opłaceniu nalezności dostałam w ten sam dzień dostep do niego na 2 tygodnie, cena przystepna. Materiały konkeretne, najbardziej pochwalam ćwiczenia i warsztaty.No i oczywiście jest też Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Na moim pracodawcy zrobiło wrażenie, że podnosze kwalifikacje.
  • Krakowska Szkoła Innowacji 2014.08.27 [12:16]
    Krakowska Szkoła Innowacji serdecznie zaprasza na nowy bezpłatny kierunek: OPIEKUNKA DZIECIĘCA. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://www.ksiszkola.pl/products/policealna-s zko%C5%82a-zawodowa-opiekunka-dzieci%C4%99ca/
  • gość 2014.11.07 [10:23]
    Baby&Care z kolei zaprasza na Szkolenie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Pediatrycznej.
    Zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest najważniejsze! usmiech.gif
    Zapraszamy do zgłoszeń na adres: kursy@babyandcare.pl
  • gość 2017.01.12 [13:34]
    Nie wiem, jak w Szczecinie, ale ja ostatnio skończyłam kurs dla niań w Diamond Education w Warszawie. Bardzo polecam. Pani Wykładowczyni rewelacyjna, kompetentna i sympatyczna - świetnie przekazana wiedza, super zajęcia praktyczne.
  • CPWidnokrąg 2017.08.23 [13:08]
    Szanowne Opiekunki i Opiekunowie - prowadzimy nabór na bezpłatne szkolenie dla osób zainteresowanych opieką nad dziećmi w wieku 1-3 lata w 27 punktach dziennej opieki funkcjonujących na terenie Warszawy.
    Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV i prośby o kartę zgłoszeniową na adres:
    centrum@cpwidnokrag.pl< /a>
    Czekamy na Państwa zgłoszenia !

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...