Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zzabka

moje wynagrodzenie

Polecane posty

Słuchajcie chce sie opiekowac dzieckiem Przykładowo za 8-9 godzin pracy mam dostac 450zł nie pierwszy raz spotykam sie z taką oferta Wydaje sie ze minimum to 600! Zaczynam watpic czy ktos zaplaci mi normalne pieniadze za nie stane np w sklepie za co dostaje sie sporo wiecej tylko ciagla opieke nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ludzie to wstydu nie mają ... 450 złoty - śmiechy sobie robią ! Taka odpowiedzialność i wogóle ... Zgadzam się z Tobą 600 zł to minimum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
450zł?Żartowała chyba?Przyjaciółka mamy pracuje jako opiekunka i dostaje 800zł,a to wcale nie jest Warszawa! Myślę,że znajdziesz coś lepiej płatnego.Duży pań szuka opiekunek i często nei wymagają 9 godzin dziennie tylko 4 za tą właśnie (800zł) kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przedszkolaka
Ja opiekunce mojego synka płaciłam 1500 zł miesiecznie. Była to duża część mojej pensji ale zależało mi na dobrej opiece dla dziecka i na utrzymaniu pracy. Dodam ze opiekunka zajmowała sie dzieckiem a nie domem. Nie gotowała i nie sprzątała. Teraz jest już lepiej finansowo - mogę sobie wreszcie coś kupić:-) bo maluch poszedł do przedszkola a opiekunce znalazłam nową pracę bo była naprawdę super!!! PS. Jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny gwizdek...
to ja na państwowej posadzie, z umową na stałe nie zarabiam nawet 1000... a opiekunka dostawala 1500 świat się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×