Odpowiedz na ten temat

Nie do wiary ile spasionych kobiet chodzi z wózkami.

• gość 2016.05.31 [17:25]
    Dlaczego tyle żrecie w ciąży, że po porodzie wyglądacie jak walenie? Chodzicie potem z tymi wózkami i wyglądacie jak jakieś upośledzone. Sadło zewsząd się wylewapechowiec.gif Szczupłych młodych i zadbanych matek na, które przyjemnie się patrzy jest jak na lekarstwo, w większości przeważają grubasy z batonami, lodami i kebsami trzymanymi w tych tłustych łapach. I błagam nie zakładajcie leginsów na te tłuste, płaskie zacellulitowane doopy i ulane trzęsące się udziska, bo na rzyg się zbiera. Biedni ci wasi faceci...
  • gość 2016.05.31 [17:27]
    bo jak cholery żrą no to nie ma co się dziwić
  • gość 2016.05.31 [17:27]
    Zamknij się
    GNOJU
    i
    weź
    za
    porządną
    robotę
  • gość 2016.05.31 [17:32]
    Uspokój sie żarłoku z 17:27. Idź na siłownię albo poskacz z Ewkąlapka.gif
  • gość 2016.05.31 [17:37]
    Widziałam dzisiaj taką jedną- łydka pokryta grubsza niz moje udo i cała pokryta cellulitem. Koorffffaaa, jak mozna się tak zapuścić i nieważne czy to baba czy facet.
  • gość 2016.05.31 [17:44]
    Moja znajoma z pracy po porodzie wyglądała jak monstrum. Teraz po 8 latach jest grubsza o około 20 kg, niż w dniu porodupechowiec.gif i nie uwierzycie, ale ona ciągle mówi, ze to pozostałości po ciąży. Nieraz mam ochotę jej powiedzieć, zeby się zamknęła i przestała wpychac w siebie żarcie na potęgę. Boje się, ze któregos dnia wybuchnę i będzie kwas w robociepechowiec.gif
  • gość 2016.08.25 [07:56]
    Nie wiem gdzie wy widzicie te wszystkie spasione kobiety...w moim miasteczku wszedzie widuje szczuple lub wrecz chude matki. Ja sama jestem w szostym miesiacu ciazy i nikt jeszcze tego nie dostrzega bo mam niewielki brzuszek...moze w takiej Warszawie gdzie na kazdym rogu jest Mac Wymiot to norma,takie objadanie sie.
    Ps. Warto jednak wiedziec ,zamiast bezmyslnego obrazania ,ze w czasie ciazy i po porodzie moga odezwac sie problemy z tarczyca,insulinooporonosc, samo karmienie piersia sprawia,ze woda w organizmie zatrzymuje sie...kazdy organizm jest inny i moze warto zajac sie soba bo nie wydaje mi sie aby ktorakolwiek z was miala dziecko i nie ma pojecia jakim dziwnym stanem jest ciaza, gdy czlowiek czuje wiele sprzecznych uczuc na raz i nie do konca panuje nad wlasnym cialem.
  • gość 2016.08.25 [07:59]
    chciałbym se teraz bzyknąć ciężarną w pupe !
  • gość 2016.08.25 [08:05]
    Nie dość,ze spasione,to jeszcze nie umieją się ubrać i zakładają rzeczy ,kiedy ważyły 20 kg mniej!
  • gość 2016.08.25 [08:09]
    Tez widziałam wczoraj taką-myślę sobie,że jest w ciąży i niezbyt gustownie się ubrała-bluzka koloru ciała opięta do granic możliwości o leginsy,a tu dzidzia już w wózku spacerowym,więc to też pozostałość w formie kaszalota.
  • gość 2016.08.25 [08:18]
    Juz drugi raz widzę ten temat. Mysle, ze zakłada je jakas bezplodna baba, która jest zazdrosna i chociaż tutaj sobie ulzy. Chce się w ten sposób dowsrtosciowac. Ja tam rzadko widzę grube kobiety z wozkami, nie wiem gdzie ta autorka mieszka. Każda z moich znajomych szybko zrzucila zbedne kilogramy, samo karmienie trochę zrzuca. A zajmowanie się dzueckiem tez duzo energii pochlania, wiec kiedy tu czas na obzeranie sie? Owszem są kobiety ktore sie obzeraja ale nieioniecznie są z wozkami tylko np siedza w domu jak juz dzueci chodza do szkoly. Co ty się tak uczepilas tych wozkow???? Wiele kobiet "z wozkami " wyglada lepiej niż inne zakompleksione baby.
  • gość 2016.08.25 [08:21]
    To normalne ze kobietom po porodzie przez pewien czas zostaje brzuch, ale co wy mozecie o tym wiedzieć jak wy nigdy dzieci miec nie będziecie bo nikt was nie chce. A czy potrafią się ubrać to tego nie kwestionuje bo faktycznie, można to zakryc.
  • gość 2017.08.14 [22:24]
    Nie każda kobieta po ciąży jest gruba przez ,,żarcie"
  • gość 2017.08.14 [22:27]
    posty uderzające w jakąkolwiek grupe osób ,czy grubych czy chudych czy bezdzietnych czy matek pisze osoba o obrzydliwym odrzucającym charakterku która tak chce leczyć swoją złość na własne życie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...