Odpowiedz na ten temat

Nowa niania?

• amelia113 2017.04.16 [18:07]
    mam problem, przez kilka tygodni mój starszy syn twierdził, że nie lubi niani która do tej pory uwielbiał, myśleliśmy, że to tylko taki wiek i że nic wielkiego się nie dzieje, ale okazało się, że niania swoje domowe frustracje wyżywała na młodszym dziecku (które niestety nie mogło nam o tym opowiedziec, bo ma zaledwie 8 miesięcy), niania oczywiście nie dopuściła się rękoczynów - to bym zauważyła, ale z relacji starszego dziecka wynika, że krzyczała na malucha, nie reagowała jak płakał, etc. Niestety jesteśmy obydwoje aktywnymi zawodowo rodzicami, i nie chcemy z tego rezygnować przez jedną niedyarzoną nianię.. tamta była moją znajomą, nigdy wcześniej nie szukałam niani, na czym powinnam się skupić? o co zapytac? jak zadbac o bezpieczeństwo dziecka? Z góry dziękuję za pomoc usmiech.gif
  • gość 2017.04.16 [18:24]
    ja przede wszystkim zostawalam z niania przez kilka dni w domu, krecilam sie, ale nie dotykalam do dzieci, wychodzilam na kilka godzin, nie mowilam kiedy wroce. w kilku przypadkach prosilam sasiadke zeby popatrzyla jak niania sie bawi z dzieckiem na placu zabaw. no i na przyklad informowalam na wyrywki ze w domu jest monitoring niektore po takiej informacji uciekaly gdzie pieprz rosnie i przesiew sie robil sam
  • gość 2017.04.16 [18:27]
    To bardzo trudny wybór.Może uda się znależć nową nianię z polecenia innej mamy-koleżanki.
  • gość 2017.04.16 [18:57]
    owszem, znalezienie dobrej niani to prawie jak cud, u mnie na szczescie mauska sie podjęła opieki nad wnukiem, tylko moja mama wczesniej na emeryturze wyladowała, w sile wieku, no i dużo nie krzyknęła za godzinę, a zawsze miałam poprane, posprzątane, ugotowane i uprasowane w domu, no ale nie kazda babcia się podejmie opieki i wcale sie nie dziwie, bo na przyklad nie kazda tesciowa sie podejmie i wcale się nie dziwie ze nie chcą
  • gość 2017.04.16 [19:25]
    masz zlota mame, moja doraznie i to tylko jak jest koniecznosc bo mowi, ze ona juz wychowala, teraz czas na moja pokutę ;P
  • gość 2017.04.17 [16:53]
    przy pierwszym spotkaniu z dzieciem to na pewno bądź w domu, a jak będziesz musiała wyskoczyć to rzucasz cos takiego na stół http://www.spyshop.pl/miniaturowy-rejestrator -audio-video-esonic-cam-u7-z-dlugim-czasem-pracy-700.html to wylgada jak pendrive i wiesz wszystko, ja tak zrezygnowałam z usług 3 pań wystarczyło im zaledwie 45 minut jednej.... żeby mnie od siebie skutecznie odstraszyć
  • gość 2017.04.18 [18:43]
    musisz spróbować, wyczujesz ktora z kandydatek jest odpowiednia

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...