Odpowiedz na ten temat

Opiekunka dziecięca kierunek szkoła policealna opinie

• ioska 2015.05.18 [23:42]
    Hej! chciałabym iść od września do szkoły policealnej na kierunek "opiekunka dziecięca". Jestem po studiach, konkretnie po pedagogice. Chciałabym pracować z dzieciakami, mam z nimi świetny kontakt. Nie wiem czy dobrze myślę, ale chyba warto robić sobie takie dodatkowe kursy, szkolenia czy kończyć szkoły?
  • gość 2016.02.03 [15:05]
    Jak najbardziej warto zrobić taki kurs czy nawet szkołę policealną usmiech.gif Zawsze to jest dodatkowy papierek, a takie coś zawsze się przyda. W CV można zawsze wpisać i już lepiej to wygląda usmiech.gif Nic nie zaszkodzi spróbować i zapisać się a potem chodzić do takie szkoły. Wiem, że w szkole Delta jest ten kierunek usmiech.gif
    Może ktoś jeszcze się wypowie ?
  • Paulina434 2016.02.16 [13:59]
    Ja też uważam, że dobrze jest mieć kwalifikacje potwierdzone egzaminem, dlatego można zapisać się do szkoły policealnej. W Sukces Edukacji zajęcia są w weekendy, więc można spokojnie pogodzić pracę z nauką. Zajęcia bezpłatne i można zdobyć stypendium nawet 500 zł!
  • gość 2016.02.24 [10:17]
    Może szkoła Delta ? Zajęcia też odbywają się co 2 tygodnie w sobotę i niedzielę w samym centrum miasta. Z dojazdem jest bardzo łatwo, a dodatkowo sama kadra nauczycieli jest bardzo fajna usmiech.gif
    Jeśli mogę polecić jakąś szkołę, to tylko tą.
    Pozdrawiam
  • gość 2016.08.09 [15:57]
    Moim zdaniem jak najbardziej warto. Ja robiłam kurs policealny w http://www.dental.szczecin.pl/ i dość szybko znalazłam fajną pracę.
  • gość 2016.08.12 [13:04]
    Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 30h kursu na opiekunkę dziecięcą!
    Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
    Miejsce zapisu:
    Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451
  • Lena70 2016.12.30 [12:29]
    Ja po pol roku na bezrobociu zdecydowalam sie isc na taki kurs do szkoly progres. Takie kwalifikacje sa wazne szczegolnie dla rodzicow- w koncu chca opieke nad dzieckiem powierzyc komus, kto sie na tym zna. Ja teraz mam rece pelne roboty wiec warto isc na te kurs.
  • marcia000 2017.01.05 [14:29]
    Ja kończyłam Nova- jestem zadowolona pracuje w zawodzenie. Mam dobre wspomnienia związane z tą szkołą. usmiech.gif
  • edi_bora 2017.01.22 [17:31]
    Ja ostatnio spotkałam opiekunkę która kończyła ten kierunek w Cosinusie i bardzo sobie chwaliła ze względu na ciekawie prowadzone zajęcia i praktyczne porady. Robił ktoś z Was jeszcze opiekunke w tej szkole?
  • Zlosnicazla 2017.01.30 [12:09]
    jak jestes po pedagogice to bez sensu. Lepiej zrób animatora zabaw
  • cosinuss 2017.02.07 [11:47]
    Chcesz zostać opiekunką dziecięcą?
    W szkołach Cosinus nowe kwalifikacje i nowy zawód zrobisz w lata, nie wydając ani grosza !
    ZIMOWA REKRUTACJA TRWA !
    Posiadamy najwyższą zdawalność egzaminów zewnętrznych
    Sprawdź nawww.cosinus.pl/szkola-policealna/opiekunka-dz iecieca
    Aby ułatwić Ci życie, zapraszamy do zapisów internetowych na stroniewww.rejestracja.cosinus.pl , a w ciągu paru dni na pewno oddzwonimy !
  • gość 2017.05.17 [10:12]
    Hej dziewczyny! Chciałabym Was zachęcić do zapisu do Policealnej Szkoły Medycznej ATUT LIDER KSZTAŁCENIA na kierunek Opiekunka dziecięca. Jest to kurs po którym otrzymasz uprawnienia do wykonywania zawodu opiekunka dziecięca. Po jego ukończeniu możesz podjąć pracę w: żłobkach, przedszkolach, sanatoriach, domach dziecka czy szpitalach w Polsce jaki i w krajach UE.
    Ja planuję się tam zapisać, ale Panie w sekretariacie poinformowały mnie, że kurs ruszy jeśli będzie wystarczająca liczba chętnych, dlatego też postanowiłam napisać na forach i poszukać zainteresowanych bo chcę, żeby kierunek ruszył.
    Link: http://atutszkola.pl/oddzialy/krakow/kontakt/ Kontakt
  • gość 2017.05.17 [10:14]
    Hej dziewczyny! Chciałabym Was zachęcić do zapisu do Policealnej Szkoły Medycznej ATUT LIDER KSZTAŁCENIA na kierunek Opiekunka dziecięca. Jest to kurs po którym otrzymasz uprawnienia do wykonywania zawodu opiekunka dziecięca. Po jego ukończeniu możesz podjąć pracę w: żłobkach, przedszkolach, sanatoriach, domach dziecka czy szpitalach w Polsce jaki i w krajach UE.
    Ja planuję się tam zapisać, ale Panie w sekretariacie poinformowały mnie, że kurs ruszy jeśli będzie wystarczająca liczba chętnych, dlatego też postanowiłam napisać na forach i poszukać zainteresowanych bo chcę, żeby kierunek ruszył.
    Link: http://atutszkola.pl/oddzialy/krakow/kontakt/
  • cosinuss 2017.05.18 [07:43]
    Ukończyłeś szkołę średnią i obecnie zdajesz maturę? Zastanawiasz się co dalej?
    W COSINUSIE zawód OPIEKUNKI DZIECIĘCEJ zdobędziesz ZA DARMO !
    Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, a nauka przez cały okres trwania jest całkowicie bezpłatna.
    Zero opłat i brak wpisowego.
    Zajęcia praktyczne już na pierwszym semestrze.
    Darmowe materiały dydaktyczne i naukowe.
    Dowiedz się więcej odwiedzając Nasz sekretariat w ponad 40 miastach w Polsce lub wchodząc na cosinus.pl
    Zapisz się już dziś i zarezerwuje sobie miejsce na stronie rekrutacja.cosinus.pl.
    Zapraszamy!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...