Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helaagencja

opiekunki

Polecane posty

Gość helaagencja

Witam! Nazywam się Monika Szczepańska. Sama jestem mamą dwójki maluchów w wieku 2 i 5 lat. Wiem jak trudno jest podjąć mamie decyzję o pozostawieniu dzieci z obcą osobą i powrocie do pracy, jak ciężko jest znaleźć odpowiednią opiekunkę. Mnie się to udało. Dlatego chciałabym zaproponować skorzystanie z mojego doświadczenia i przygotowania zawodowego. Prowadze Agencje Pośrednictwa Pracy Dla Opiekunek i Gosposi. Osoby zainteresowane, proszę przesłać e-maila na mój adres: agencja-wsparcie@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka jest
prowizja? bo rozumiem, że to posrednictwo nie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pomoge za darmo
:P nie chodzcie ludzie do zadnych agencji! bo to tylko strata pieniedzy, kazda rodzina jest inna i kazda matka calkiem inaczej podchodzi i do swoich dzieci, i do opiekunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triple-five
no to mi znajdźcie prace. mam 17 lat, umiem zajać się dziećmi, ale wiem, ze raczej tak młodej osobie nikt nie powierzy maluchów, ale chętnie zajełabym się sprzątaniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
może za rok jak skończysz 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
wiesz twoje wyobrażenie o agencji jest bardzo mylne ja nie pobieram prowizji za to że szukam pracy dla niani prowizje pobieram tylko od pracodawców i tylko wtedy jeżeli z proponowanych prze zemnie osób wybiorą nianie. podpowiadam też mamom jak rozmawiać z opiekunką jak sprawdzić czy ma ona podabne podejście do światai dzieci jak mama bo to jest bardzo ważne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×