Odpowiedz na ten temat

STAWKA SPRZĄTANIA -WARSZAWA

• majowa warszawa 90 2009.03.18 [06:59]
    Drogie panie chce zatrudnić panią do sprzątania domu,jest to znajoma,nie zna stawki ,mówi że ja napewno adekwatnie jej zapłacę.Zgoda ,tylko że ja nie mam zielonego pojęcia ile.Nie chce jej skrzywdzić,dlatego proszę pomóżcie i napiszcie jakie są stawki godzinowe,takie mnie interesują bo panią będę zatrudniać różnie,raz 4 godz. lub na 10 .Dziękuje za propozycje z góry.

• a to pan... 2009.03.18 [16:24]
    stawka w przedziale 10-20 zł za godzinę
    a dokładnie ile to już w ramach indywidualnego ustalenia
  • lopo 2009.03.19 [05:41]
    a czy gorzej pracują od ciebie adcośtam że tylko za talerz zupy?
  • NNNNIIKML 2009.03.26 [13:57]
    WOW JAKI TEMAT?!
  • remake 2009.03.28 [19:55]
    Ile????!!!Chyba komus tu odbilo totalnie?10-20 zl za godzine?Tyle to nawet moj dyrektor nie dostaje.Co sie porobilo....zwykle sprzataczki a zarabiaja jak gwiazdy filmowe.Jeszcze zeby sprzataly porzadnie ale jak sprzataja to ja juz wiem i widze u mnie w biurze-koszmar.
  • kokasakaka 2009.03.28 [22:17]
    To zatrudnij swojego dyrektora, jak nie chcesz sobie pobrudzić własnymi brudami.
  • sprzątaczka w Poznaniu 2009.03.29 [13:03]
    Sprzątam domy.Biorę od powierzchni domu.Nie biorę za godzinę.Sprzątam dokladnie u ludzi których na to stać.Dla nich posiadanie pani do sprzatania to luskus.Dziennie mogę i zarobić 600 zł(trzy domy)Nie pracuję w biurze bo niestać byłoby mnie na kształcenie dzieci.Jestem samotna,mam wyższe wykształcenie ,Zus opłacam sobie sama.Jak czasy się zmienią,firmy będą godziwie płacić wrócę do"normalnej"pracy.Aha,bardzo lubię sprzątaćusmiech.gif
  • mikolanka 2009.03.31 [15:55]
    dziwi mnie oburzenie co niektórych, że sprzątaczka bierze 10 -20 zł za godz . Biorąc do sprzątania taką panią z biura ,banku itd albo nawet pana dyrektora mogę się założyć ,że nie umieli by posprzątać tak jak tego wymagają od swoich sprzątaczek .umieją tylko zapuszczać miesiącami dom lub mieszkanie ,a potem biorą sprzątaczkę i chcą żeby im zrobić błysk w 3 godz najlepiej za możliwość pocałowania państwa w rękę
  • Ona32 2009.04.01 [07:36]
    Też mi się wydaje, że 20 zł to dużo. Nauczyciel za godzinę korepetycji tyle bierze. Co nie znaczy, że pani do sprzątania to nic i jej praca jest lekka- ale 10 zł to chyba optymalna cena.

• ralista 2009.04.01 [11:17]
    to niech nauczyciel zmieni pracę jak mu mało....
  • zetana/ 2009.04.02 [06:54]
    święta racja jak komuś mało to niech sobie dorobi albo zmieni pracę tak jak ja.Ja właśnie sprzątam i biorę za godzinę 22 zł,klientów mam ful,wszyscy czekają na swoja kolejke ,nie wstydzę się sprzątać ,niewstydzę się bronić przed matołami .Kiedyś podczas uroczystości rodzinnej mój wujo powiedział :kto by pomyślał ze xxxxx będzie sprzatać?Odpowiedziałam :a kto by pomyślał że ty wujek będziesz pożyczał odemnie pieniądze?temat się urwał,do dzisiaj sprzątam i nie biegam po opiekach i nie płacze że mało zarabiam ,Ktoś napisał że największe brudasy to najbogatsi i to prawda,bo przecież nie ma chyba wypowiedzi że nie bede sprzątał nigdy w życiu kogos kto zarabia 1200 na rękę, a oburzonych stawka dla sprzatających zapraszam do pracy(mogę odstąpić parę mieszkań,jeden warunek bezwzględna uczciwość,znajdę takich?)
  • mikolanka 2009.04.02 [20:21]
    zetana dobrze napisane ,ja też sprzątam i nie biegam po opiekach i innych instytucjach z wyciągniętą ręką mnie zmusza sytuacja (jestem sama)nie mogę liczyć na niczyją pomoc ,a od rodziców nie chcę prosić niech sobie na starość pozwolą na drobne przyjemności,zamiast pakować emeryture we mnie ,ale czesto słysze ,ze sprzątaczka to coś gorszego ,dla mnie gorsze to jak ktoś może sprzątać a woli wysysać od np rodzicow babci i dziadka albo z MOPS
  • srce na dloni 2009.04.03 [10:33]
    A tu nikt nie napisal ze sprzataczka to cos gorszego.Chodzi o to ze uwazam jak pewnie wiekszosc z nas ze zycie jest niesprawiedliwe poniewaz ciagle tlumaczono nam zeby sie uczyc konczyc szkoly kursy itp itd a to zaprocentuje w przyszlosci.I co?Tak zaprocentowalo ze rylam 5 lat studiow niemiecki i hiszpanski w jednym palcu a pracuje za 1450zl na reke...Nie mam nic do sprzataczek zal mam jedynie do ustroju.Sprzatac jednak nie pojde.
  • ja kiedys sprzatalam 2009.04.03 [10:38]
    i wspominam to jako najlepsza moja prace, robie swoje i nikt mi nic nie mowi.

Teraz pracuje w biurze no bo juz jestem po studiach, znam biegle dwa jezyki ale nienawidze tej pracy. Juz wolalam sprzatac.

a sprzataczce nie placi sie 20 zl razy 40 godzin w tygodniu. Sprzataczka pracuje mniej godzin ale duzo bardziej intensywnie.
  • Piegowata-biedronka 2009.04.06 [16:59]
    Pracuje jako opiekunka do dziecka , sprzatam , prasuje i gotuje ....siedze z jednym dzieckiem , a w zasadzie z dwójka poniewaz to starsze jest wciąż chore .Niedostałam podwyzki od dwóch lat smutas.gif , chyba czas zmienic pracodawce , nie lubie byc wykorzystywana.
  • a no 2009.04.07 [12:54]
    to zalezy za jakie pieniadze....zdrugiej strony niezla praca siedziszw domku robisz to co kobiety robia na co dzien sprzataszgotujesz opiekujeszsie dziecmi i jeszcze ci za to placa.uwierz mi moglas gorzej trafic.moja tesciowa zasuwaw piekarni od 5 rano wstaje o 3:30 bo musi dojechac25km wraca do domu po 17 i pada na twarz.a to wszystko za 1300zl nareke....
  • gruszka4 2009.04.07 [22:13]
    Sprzątam od 2 lat.
    Za sprzątanie biorę 1 zł/m2, lub 20 zł/h, do wyboru.
    Za małe mieszkanie ( do 50 m2) biorę nie mniej niż 50 zł. W dużeych mieszkaniach ( pow. 80 m2) i domach m mycie okien gratis.
    Za uprasowanie koszuli biorę 3-4 zł.
    Mieszkam w Wawie.

• Julianaka 2009.04.08 [19:36]
    Drogie Damy i pochodne,
    Era 10 zł/h się skończyła jak wam to nie pasuje to same rękawki podwińcie i do roboty!!!
    To jest bardzo ciężka fizyczna praca!!!!
    Pani do sprzątania to dobro ekskluzywne, nie dla każdego dostępne!!!
    Pozdrawiam bardzo serdecznie
    J.

• dzowa 2009.04.24 [22:40]
    Witamusmiech.gif Chciałam się dowiedzieć,którzy nauczyciele biorą 20 zl ? Ona32 powiedz proszę,bo ja place studentom od 30 zł.w gore.
    Pozdrawiam.
  • genia 2009.06.24 [06:45]
    godzinka-22 zł,nie wazne jak duży jest bałagan,sprzątanie sprzątaniu nie równe dlatego ja cenie się za godzinę

• śmiech mnie ogarnia 2009.06.24 [16:28]
    ak czytam,że ktoś sprzata 3 domy dziennie i robi to dokładnie hahahahahaha no chyba,że są to domki letniskowe 5/5 m ...bez jaj...Ja sprzątam dom 240 m i schodzi mi ok 8 godz ,żeby było czyściutenko smiech.gif
  • Anka Anka Anka 2009.06.24 [18:14]
    Ja biore 5 zl za godzine - mysle, ze to uczciwa cena - obiad dostaje gratis
  • chyba nie za sprzątanie 2009.06.24 [19:03]

• Pani Sprzątająca 2012.05.13 [16:03]
    Do użytkownika: MAJOWA WARSZAWA 90

Myślę że 15zł. nie skrzywdzi znajomej. tylko że współpraca ze znajomymi często wychodzi "bokiem", wiem z doświadczenia.

• Do wyzyskiwaczy 2012.05.13 [16:25]
    do użytkownika REMAKE

Właśnie u takiej osoby jak Pan/Pani nie podjęłabym pracy i nikomu nie radzę. Nie ze względu na niską stawkę, lecz za brak szacunku do drugiego człowieka.
    Stawki za sprzątanie wahają się od 10 do 20zł/h,(są tacy co płacą więcej w zależności na ile kogo stać i jak jest posprzątane) a jak kogoś nie stać to sprząta sobie sam.
    A prawda jest taka,że jak ktoś ma dwie lewe rączki to nie sprząta a co za tym idzie nie wie jaka to ciężka praca fizyczna no i najlepiej chciałby aby wpadła ekipa sprzątająca i zrobiła błysk w mieszkanku w jak najkrótszym czasie i najlepiej za darmo!
    Niestety nie każdemu Bozia dała firmy i wysokie stanowiska, Żadna praca nie hańbi a jeść coś w końcu trzeba i na szczęście są jeszcze sprawiedliwi ludzi potrafiący docenić drugiego człowieka i jego pracę.
    Jeszcze jedna cenna uwaga, jaki stosunek zleceniodawcy do sprzątaczki, tak sprzątaczka posprząta. Proszę więc się zastanowić dlaczego ma Pan/Pani tak a nie inaczej posprzątane biuro ...
  • ja bym się bała 2012.06.30 [22:19]
    że jak ktos jest bałaganiarzem to zgubi coś i mnie oskarży o kradzierz.

• ja bym się bała 2012.06.30 [22:20]
    Ja mam swoje remiosło w ręku i póki co nie musze sprzątać
    Ale mam ochootę się rozwijać a to kosztuje i przydałaby sie kasa dodatkowa.
  • gość 2015.01.28 [15:03]
    Sprawa sprzątania zawsze zalega do kwestii indywidualnych ja wynajmując http://www.eps.gdansk.pl/ w Gdańsku dogadywałem się w cenie powierzchni i zakresu prac, więc myślę, że przedział od 10 - 20 zł będzie ok
  • Wawrzyszczak 2015.02.02 [12:39]
    Ze znajomymi to różnie bywa, tak samo z osobami zatrudnionymi 'na czarno'. Szczególnie kłopotliwe są sprawy związane z kradzieżą, a takie właśnie mnie spotkały kilkakrotnie. Dlatego ja postanowiłam skorzystać z oferty https://domowyasystent.pl/ - mają kompleksową ofertę i fajne ceny. Dzięki temu mam więcej czasu dla rodzinki usmiech.gif
  • gość 2015.03.25 [15:09]
    Purezza tanio sobie liczy zamawialam kiedys i nie policzyli mnie drogo nie pamietam dokladnie ile ale mialam sprzatanie domu z myciem okien
    tu mozna zapytac http://www.purezza.pl/
  • karbonik 2015.03.25 [15:20]
    To zależy u kogo, przez https://pozamiatane.pl/ zamawiałem za 30 zł. I tak jest dużo lepiej, bo to oni rekrutują pracowników, babki są sprawdzone, nie odwalają kaszany, sprawdzam to dosyć dokładnie. Starają się bo w sumie od tego zależy to, czy będą miały co robić.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...