Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joaska1

Szukam solidnych osob do sprzatania na terenie Sosnowca

Polecane posty

Zakladam firme sprzatajaca w Sosnowcu,co prawda narazie w powijakach,ale mysle ze to kwestia gora 3-4 tygodni. Prosze osboby zainteresowane o kontakt ( na razie na forum tutaj). Osboby mile widziane;dokladne,rzetelne no i z praktyka w tym zawodzie. Wem,ze to smiesznie brzmi,ze z praktyka,ale okazuje sie ,ze nawet sprzatac tez trzeba umiec. Po 12 kwietnia podam nr.telefonu kontaktowego. Pozdrawiam zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile joasia
płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
co będzie "miejscem pracy"? biura, domy prywatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge dac na poczatek anizeli ,srednia krajowa,wez pod uwage,ze to poczatki a ja nie wymagam jak reszta firm grupy o stopniu niepelnosprawnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge dac na poczatek anizeli ,srednia krajowa,wez pod uwage,ze to poczatki a ja nie wymagam jak reszta firm grupy o stopniu niepelnosprawnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory,klikleko mi sie dwa razy. narazie nie ma pracy na zewnatrz i powiem szczerze,ze ne bede przyjmowala takich zlecen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada12
ja jestem zainteresowana:) sprzątałam na umowe zlecenia biuro ok 80 metrw , hale magazynowe w tej chwili dorabiam przy sprzątaniu prywatnych mieszkań.Jestem z czeladzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem zainteresowana
więc podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może dobrze by było wykorzystywać w tej sytuacji z serwisu pomocedomowe.pl. Tam można znaleźć wiele osób, które mają doświadczenie w prowadzaniu domu. Każda z osób wypełnia ankietę, która odpowiada na te podstawowe pytania. jak doświadczenie, lata pracy etc. Moim zdaniem to jest jedna z lepszych baz informacyjnych, jeśli chodzi o znalezienie dobrej gosposi, czy pani do sprzątania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracowałam
7 lat jako sprzątaczka i dobrze się wywiązywałam z obowiązkow. Jestem zainteresowana. Podaje meila smacznego87@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×