Odpowiedz na ten temat

ukryta kamera na nianię

• onawkurwiona 2013.07.23 [14:37]
    Przez przypadek dowiedziałam się że parka która mnie wynajmowała do opieki nad dzieckiem podgladała mnie za pomocą kamerki ukrytej w budziku (coś w tym stylu ale nie dokładnie taka: http://www.spy-shop.pl/mikro-kamera-dcr233-za kamuflowana-budziku-p-840.html ). Sprawa wydała się bo wygadała się babka u której obecnie pracuję - znajoma tamtej parki, podobno pokazywali jej nagranie. Nie ukrywam że trochę się wk*&%!am jak się dowiedziałam, zastanawiam się czy powinnam im wygarnąć.
  • Dek@­ 2013.07.23 [21:16]
    rozbierałaś się? smiech.gif
    WTF? dek@koszmail.pl http://www.youtube.com/user/Media2000Corp
  • gość 2013.07.24 [11:41]
    ja się tam nie dziwię rodzicom, sama bym coś takiego kupiła tylko nie wiedziałam że takie cuda sprzedają. ale z drugiej strony też się tobie nie dziwię, chociaż jak nie robiłaś nic złego to nie masz powodów do obaw.
  • Zawzięty Rudzielec :) 2013.07.24 [11:45]
    ale czemu się dziwisz? jakbyś miała swoje dziecko z kims obcym zostawic to też byś się nad kamerą zastanawiała.
    http://www.suwaczek.pl/cache/649182b2e4.png
  • mama1980 2013.07.26 [14:56]
    Jak nie masz nic do ukrycia to czego się boisz? Masz zamiar paradować na golasa - to zmień pracę. A może jeszcze coś innego czego byś się potem wstydziła?
  • gość 2013.07.28 [17:01]
    Czy ja tez powinnam sobie zainstalować kamerę, np w guziku koszuli? W poprzedniej pracy molestował mnie ojciec dzieciaczków. Kiedy w trybie natychmiastowym odeszłam z pracy, dodatkowo mi groził.
  • gość 2013.07.29 [13:43]
    jak byś miała taką kamerkę w tym guziku to mogła byś tatuśka pozwać o molestowanie, albo go nastraszyć żeby sobie odpuścił macanki oczko.gif i w jedną i drugą stronę taki sprzęt jest czasami przydatny usmiech.gif
  • gość 2013.07.30 [22:44]
    Ja kamerki nie potrzebuję, mam smsy w telefonie.
  • gość 2013.09.13 [23:58]
    dawid sakowski jest wspaniały
  • zuzannaanna 2015.01.29 [17:58]
    Też nie widzę nic złego w nagrywaniu niani. W dzisiejszych czasach nigdy nic nie wiadomo i nie dziwię się rodzicom, że boją się o swoje dzieci. My z mężem chcemy zainstalować w domu kamerę z http://www.kamery.pl/ Niedługo wracam do pracy i nie wyobrażam sobie pozostawienia dziecka pod opieką obcej osoby bez możliwości monitorowania jej.
  • gość 2015.01.29 [18:23]
    Nie zatrudniajcie opiekunek, jeśli nie stać Was na minimum zaufania! Niania to człowiek i ma swoją godność. To wystarczający powód, by się nie godzić na kamerę. Robienie czegokolwiek wstydliwego nie ma z tym związku.
  • gość 2015.01.29 [21:03]
    J.w.
  • gość 2015.02.01 [21:22]
    Ja również zamierzam kupić kamerę do obserwowania mojego dziecka z nianią i ich wzajemnej interakcji. Czy może ktoś polecić konkretny model, który zapewnia ok 8h czas nagrywania?
    p.s. Obie nianie, które jak dotąd do nas przychodziły wyraziły na to zgodę, podkreślając, że to naturalne, więc warto zapytać i nie będzie problemu. Przy pierwszej niani syn drugiego dnia miał mocne zadrapanie na boku głowy, niania nie pamiętała jak to się stało, że sam musiał sobie to zrobić przypadkiem, a wydaje się być osobą bardzo kompetentną, ciepłą i zaangażowaną. Gdyby już wtedy była kamera, być może od razu wszystko by się wyjaśniło.
  • kruszyneczkaxp 2015.03.10 [23:36]
    Ogólnie jeśli opiekunka ni została o tym poinformowana to takie podglądanie jest nielegalne. Aczkolwiek zamontowanie kamery bardzo kusi każdego z rodziców, bo przecież zostawiają swój największy z zupełnie obcą osobą i trudno jest poprostu zaufać. A opinie o opiekunkach krążą różne.
  • ayris 2015.03.22 [10:06]
    Ja się nie dziwię, że ludzie chcą kontrolować nianie. Ostatnio słyszy się tyle złego na ich temat, że naprawdę trzeba uważać. Mimo wszystko każda niania powinna zostać poinformowana o tym, że będzie nagrywana - tego nie można zataić. Sama szukam niani do córek i myślę o zakupie kamery z http://www.lc-security.pl/ Chcę zapewnić dzieciom maksimum bezpieczeństwa a ciężko jest zaufać nowo poznanej osobie i powierzyć własne dzieci...
  • gość 2015.03.22 [10:09]
    oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!!
    333www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44
  • gość 2015.03.22 [10:18]
    To jest przestępstwo, możesz wygrać sprawę w sądzie o spore odszkodowanie. Niewolno nikogo nagrywać bez zgody tej osoby.
    Inaczej każdy by instalował ukryte kamery w łazience czy w domu i podglądał innych, dużo osób by tak chciało.
    Życie to nie k***a serial jak w TVN! Jak sie wyda coś takiego to sie zakłada sprawę w sądzie.
  • gość 2015.09.13 [10:45]
    My mamy z mężem cały system alarmowy i monitoringowy w domuwww.atline.pl/ i nie ukrywam, że gdy zostawiałam dzieci z nowymi nianiami zdarzało mi sie zostawiać włączone kamery, żeby móc zobaczyć jak niania się zachowuje. Nie żałuję, ponieważ jak się okazało jedna z nich kompletnie nie potrafiła zajmować się dzieckiem. Krzyczała na nie, zastraszała, zdarzyło się, że podniosła rękę. Na rocznego malucha... Kto nie chciałby wiedzieć, że niania, której płaci nie potrafi zająć się Twoim dzieckiem?
  • jasia65 2015.12.06 [22:10]
    No nikt nie chce być nagrywany, ale z drugiej strony rodzice chca wiedziec co dzieje sie z ich dzieckiem i jaką ma opiekę. Też korzystlaismy z podobnego urzadzenia z kamerki ale ukrytej w stacji pogodowej:www.spy-center.pl/kamera-w-stacji-pogodowej-t m-10-p-5.html
  • gość 2016.11.07 [22:16]
    A hu....ja prawda, że nie wolno nagrywać. Jeżeli nie udostepnisz publicznie nagrania, to nic nikomu. A dobrze wiedzieć, co się dzieje w domu. Jak bym miała możliwość i dziecko z opiekunką to nawet bym się nie zastanawiała i założyła. I w drugą stronę, jak bym była opiekunką, to nawet nie przeszkadzało by mi to skoro nic na sumieniu się nie ma. A takie głupie gadanie o prywatności to nie rozumiem. Jako opiekunka idziesz do pracy czy spędzić prywatnie czas wolny? W miejscu pracy trzeba umieć się zachować, a nie grzebać w dup....ie. a jak byś sobie w nosie pogrzebala to by nikt nic nie mówił, chyba że zjadasz to potem. To ja bym nie chciała takiego przykładu dla dzieci. Co za naród....
  • Martaa1122 2016.11.13 [13:15]
    Ja zdecydowałam się na oddanie 14 m-c synka na 2-3h 2 razy w tygodniu do żłobka żeby miał kontakt z innymi dziećmi, na stałe raczej bym się jeszcze nie odważyła ale i tak szukałam placówki, gdzie był monitoring i mogę oglądać co tam się dzieje w czasie rzeczywistym... Nie dziwię się rodzicom, którzy decydują się na taki krok, powierzając swoje maluchy obcym osobom a dzieci są na tyle małe, że nie powiedzą rodzicom jeśli będzie coś się działo, sama zdecydowałbym się na taką kamerę
  • Jujkon53 2016.12.26 [21:29]
    To może coś takie jak w ofercie ma JBP HD Camera. Kamerka ukryta jest w zegarku, który możesz postawić w dowolnym miejscu. Zupełnie nie widoczna ale w jakości która pozwoli dokładnie wszystko nagrać na kartę pamięci.
  • Tomasz4343 2017.03.16 [00:13]
    przy niani najlepiej niestety zainstalować kamery i podglądać od czasu do czasu co się dzieje. Nawet jak niania się speszy na początku, to potem się przyzwyczai i zapomni o tych kamerach całkiem. Wydaje mi się, że najlepiej wziąć kamery z dostępem przez neta - coś w stylu https://www.eltrox.pl/monitoring/monitoring-i p/kamery-ip.html - tu mają one swój adres i można bez problemu korzystać nawet przez smartphona - wygodne rozwiązanie, chociaż nie wiem na ile działa w praktyce. Technologia mocno poszła do przodu więc chyba nie powinno być jakiś sporych problemów usmiech.gif
  • Zuza414 2017.04.29 [13:37]
    No to może coś takiego jak kamera przenośna będzie lepsza? http://jbpartner.pl/pl/p/SK61-Kamera-przenosn a-FULL-HD/859 nieduże rozmiary, jakość w Full HD a do tego można rozbudować kartę pamięci aż do 64GB.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...