Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luusskaa

bezprzewodowa lampa LED 9w? manicure hybrydowy

Polecane posty

Gość luusskaa

do dziewczyn które robią paznokcie :) zastanawiam sie nad zakupem nowej lampy bezprzewodowej z neonail. jest to lampa led o mocy 9W, widzialam ją u RLM ma taka i chwaliła. wczoraj na stronei była cena 169zł a dzisiaj 116zł i chciałabym kupuc zanim wroci do poprzedniej ceny.. doradzcie prosze, co myslicie, bedzie ok? chce tylko do uzytku domowego, do hybryd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wimima
Serio bezprzewodowa?! Tego mi trzeba było!!! :D :D Idę obczaić co i jak i zaczynam odkładać oszczędności i planować zakupy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem po co kobiety same sobie szkodza i to wydajac tyle kasy? :( raz,ze manicure hybrydowy niszczy, oslabia paznokcie, aceton do sciagania to tez cos strasznego i tyle kasy wydawac.. nawet jak sie samemu robi :( ceny lakierow+baza+top to jakis kosmos! Zdecydowanie wole kupic sobie lakier za kilka zlotych i malowac co 3-4 dni nie szkodzac paznokciom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna Blue
Ja też kupiłam lampę z NeoNail - moja kosmetyczka ma od nich sprzęt, więc zaufałam specjalistce:) Poza tym uwielbiam ich lakiery - ogromny wybór kolorów. Teraz u mnie nr 1 są lakiery termiczne http://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/termo/termo-6-ml/, dzięki którym mam efekt ombre-istna magia:) @Vegas123 U mnie zwykły lakier trzyma się 1-2 dni, więc hybrydy są dla mnie zbawieniem. Czasem robię sobie kilka dni przerwy i wzmacniam je odżywką, ale generalnie nie są mocno zniszczone. No i mam malowanie z głowy na 2-3 tygodnie - za to uwielbiam hybrydy i już nigdy z nich nie zrezygnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie tylko lampa jest ważna, zeby manicure wyszedł idealnie! Paniętajcie dziewczyny o dobrej jakości lakierach! Na przykład MareAr. Ja niby lampę miałam naprawdę z wyższej półki, to lakiery i tak mi odpryskiwały. Teraz mam kilka lakierów hybrydowych od nich i jestem zadowolona z efektu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda45
Dla mnie taki z wyższej półki to już jest semilac, póki co mam zwykła lampę ale przymierzam się do zakupu takiej porządnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglota
A taka lampa z semilaca dobra jest? ma ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwella
Mam taką z semilaca kupiłam sobie w zestawie startowym. Póki co działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mocniejszą lampę, 36W, a także mostek z claresy 9W. I 9W nie z każdym lakierem sobie radzi. Np. nowe lakiery z nn z kolekcji warming memories nie utwardzały mi się w 9W... Dlatego cieszę się, że zainwestowałam w mocniejszą lampę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda78
Ja mam tę lampę z neonail czarną 9 ledową bo kupiłam cały zestaw w cenie promocyjnej. Ta lampa to jakiś koszmar...ciężką nią utwardzić paznokcie :/ na you tubie widziałam pełno filmików jak dziewczyny 1 warstwę hybryd utwardzały po 60 s :/ W moim przypadku nawet jak utwardzam 1 warstwę po 6 razy to i tak widzę, że nie jest do końca utwardzona :( Żeby zrobić sobie paznokcie muszę siedzieć nad nimi ok godziny, bo właśnie utwardzanie zajmuje mi tyle czasu :( na początku pomyślałam, że to może z moimi paznokciami jest coś nie tak więc zaprosiłam 4 koleżanki do testu i wszystkie miałyśmy takie same problemy :( nie polecam tej lampy! to była strata pieniędzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn które mają tę bezprzewodówke neonail. Jak jest u was- czy lampka po naladowaniu na full gaśnie i czy możecie pracować na niej na kablu. Ja nie mogę- dopiero jak się podladuje, bo mimo że jest na kablu zachowuje się jak wyczerpana. Lampka mi nie gaśnie i nie wiem kiedy jest naładowana. Nie wiem czy ona tak ma czy mam reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposob zachowuje sie jak nienaladowana? Ja mam tez z nia problem i nie wiem czy reklamowac... jak chce ja wlaczyc to sie nie wlacza tylko dioda miga na niebiesko, za ktoryms razem w koncu sie wlacza ale potem znow ten sam problem z wlaczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, u mnie już jest ok. Za krótko ladowalam. Jak sie naladuje na full to lampka jednak gaśnie. A jak jest totalnie rozładowana i mruga na niebiesko to muszę chwilę odczekac na kablu aż sie podladuje. I mogę pracować na kablu. Ale najlepiej naladowac na full i pracować bezprzewodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×