Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość * Nowicjuszka *

Co to znaczy że żel UV do paznokci jest 1- lub 2- fazowy?

Polecane posty

Gość * Nowicjuszka *

Jest jeszcze określenie żel budujący. I ponad to czy gęstośc żelu jest ważna? Czytałam o rzadkim, średnio gęstym i gęstym żelu. Niestety nie mam się kogo fachowo doradzic, więc jeśli któraś z doświadczonych koleżanek mogłaby poświęcic mi parę linijek wyjasnieńbyłabym bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modelując żelem uv paznokcie zawsze kładziemy trzy warstwy żelu: cieńka podkładową, grubą budujacą i cieńką wykańczajacą. Dlatego te trzy warstwy możemy wykonać żelem uv jednofazowym zazwyczaj o średniogestej konsystencji lub każda za pomocą specjalnego żelu podkładowegotzw. Bonder(o średnio gęstej konsystencji), budujacą tzw. Builder (zazwyczaj jest to gesty żel, którym nadajemy kształt podwójnej krzywej C) oraz wykańczajacą tzw. g Gloss(bardzo żadki nabłyszczajacy żel). Sąteż żele dwufazowe podkładowy i budujacy w jednym żelu o sredniogęstej konsystencji i grugi rzadki wykańczajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * Nowicjuszka *
_Chadziach_ bardzo Ci dziękuję za pomoc. Sprawdz czy dobrze myślę - mogę nałożyc 3 warstwy jedym żelem jednofazowym, albo każda z tych warstw odpowiednio osobnym żelem? Natomiast dwuazowy to inaczej podkładowy+budujący i muszę go nałozyc dwa razy jako pierwsząi drugą warstwę a na trzecią wykańczający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:D widać że szybko pojmujesz:D tak trzymaj.. jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz jeśli będę umiała na nie odpowiedzieć to ci pomogę:D Najlepszy jest żel jednofazowy, bo wydajesz pieniądze na jeden żel a jeśli trzyfazowy to wydajesz trzy razy wiecej bo kupujesz trzy żele:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Jednofazowym żelem można również nakładać tylko jedną warstwę. Pozdro :) Jakieś pytania? - piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada511
Cześć. Przeczytałam ostatnio na stronce pewnej firmy że żel jednofazowy musi być utwardzany pod lampą która ma minimum 36W. Chciałabym się dowiedzieć czy to prawda? Ponieważ mam lampę która posiada 15W czy to ma jakieś znaczenie? Proszę o o dowidź . Pozdrawiam ADA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA-BISHOP
ada51 to nieprawda co przeczytalas tak pisza naciagacze zel w takiej lampie utwardzi sie ale po dluzszym czasie okolo 3-4 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: ada51 Potwierdzam wypowiedź \"MANIA-BISHOP\". Istnieją różnego rodzaju lampy, o różnym natężeniu, co powoduję, że lampa nr 1 utwardzi w 2min., a lampa nr 2 od 3-4 minut. Czy w lampie, którą posiadasz jest automatyczny wyłącznik pracy lampy - czyli, że klientka z nałożonym żelem wkłada dłoń do lampy, włączasz ją, a lampa po określonym czasie sama gaśnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada511
Dzięki za rade. Niestety moja lampa nie ma tego automatycznego wyłącznika. Ja mam lampe Briliant. Czyli moge sobie kupić jednofazowy żel i robić normalnie tipsy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Oczywiście. Możesz kupić jednofazowy żel i zakładać żelki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada511
Ok :) W takim razie dzieki za rade pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * Nowicjuszka *
Wróciłam choc dlugo mnie nie było, bo bylam zajeta kupowaniem a później wypróbowywaniem swojego sprzeciku tzn. zakupiłam lampę z wszystlimi akcesoriami i musze przyznac ze wykonalam już około 8 rodzaju pazórkó i zbieram pochlebne opinie, co mnie mobilizuje do dalszego dzialania. I po czasie zaczynam czuc ze kurcza mi sie pewne akcesoria typu CLEANER i PŁYN DO CZYSZCZENIA PĘDZELKA. Stąd moje kolejne pytanie do mądrzejszych ode mnie koleżanek :) Czy zwykły cleaner to spirytus, a co za tym idzie czy mogę zamiast cleanera używac spirytusu? A po drugie czy ten płyn do czyszczenia pędzelka to np. zwykły zmywacz czy jednak nie? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begin
czesc chciałabym utwardzić paznokcie żelem. czy mogłabym użyć żelu bez lampy? i wtedy jakiego żelu powinnam użyć? prosze o odp.. z góry dzięki za wasze wysiłki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILI111111111
czesc dziewczynki :) Jesli uzywam zelu jednofazowego to czy za kazdym razem musze kzda warstwe utwardzic w lampie?? i kazda warstwe zelu zmatowic?? i przy ktorej warstwie nakladam np na koncowkę biały zel jesli chce zrobic french?? na 2 warstwę czy na 1?? czekam na odpowiedz ;] dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdac4
CZY MOżNA POłOżYć żEL NA PAZNOKCIE BEZ UżYCIA LAMPY UV. CZY żEL WYSCHNIE I STWARDNIEJE BEZ LAMPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiajula
Witam dziewczyny jestem tu nowa i mam pytanie co jaki czas sobie uzupelnicie zel? kupilasobi bialy zel do french jak go uzyc ?czy trzeba miec jakies papierki do naklejania zeby to nie splynelo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animeczka2212
dziewczyny jestescie wielkie...dzieki za pomoc...po przeczytaniu tego co tu jest wiem juz prawie wsio powiedzcie mi tylko jakim pilnikiemnajlepiej matowic plytke paznokcia i tipsa przed nalozeniem zelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiajula
te 'papierki' to tzw. szablony do paznokci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioplcia259
Na początku tego tematu ktoś zapytał co to znaczy ze żel jest 1 lub 2 fazowy. Przeczytałam to wszystko i dalej niwiem o co chodzi. Pomóżcie proszę bo mam wielki zapał do tego biznesu (;p) A niewiem o co chodzi z tymi żelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja2906
czy możecie mi powiedzieć jakie żele są dobre-chodzi mi o firme, takie żeby nie odpadały po kilku dniach, jest tego troche na rynku i nie wiem jakie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Mam pytanie, robie pazurki od niedawna. Kupiłam lampe razem z \\\"zestawem zeli\\\" ogolnie beeeeznadziejne! Od razu zaznacze ze kupilam to wyszto z mysla o robieniu pazurkow dla siebie samej, mojej mamie i ewentualnie najblizszym kolezankom. Nigdy nie bylam na zadnym kursie zwiazanym z robieniem pazurkow, wiec polegam tylko na ulotce ktora dostalam od sprzedawcy razem z zestawem a takze na wlasnych obserwacjach i doswiadczeniach jakie zyskalam od prawdziwych kosmetyczek u ktorych robilam zawsze sobie żele. Pierwszy efekt na tych żelach co dostalam do lampy byl spoko az do 3 dnia. Paznokcie zaczely podchodzic powietrzem i odpadac. Postanowilam wiec kupic lepsze żele i zamowilam zele z firmy sun flower. Zamowilam zel BB dwa w jednym zel + bonder, zel jednofazowy mleczny roz, zel kruszony lod 1fazowy dodatkowo kupilam primer i klej z tej firmy. Teraz wiec mam pytanie. Jak uzyc tego primera? Nalozyc go na plytke przed przyklejeniem tipsa czy juz po przyklejeniu tipsa nalozyc go i na tipsa i na czesc plytki paznokcia czy tylko na ta czesc poaznokcia co pozostaje przy przyklejeniu tipsa? Nastepnie powinien pojsc na to bondre a wiec jesli mam zel z bonderem to nakladam ten zel i dopiero na to moge nalozyc zel mleczny ? czy nie musze uzywac tego zely z bonderem jesli chce uzyc zel mleczny? Blagam napiszcie mi pokolei co robicie? jak wyglada u was zalozenie tipsow PROSZE WAS DZIEWCZETA! Z gory dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia259
Cały proces masz napisany w wątku "instrukcja jak zakładać żel i akryl" czy coś takiego;p Naprawde dobrze wytłumaczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia83
moja siostra też kiedyś kupiła zestaw do robienia żeli wraz z żelami i tipsami. Dokładnie jak tobie żele odpadały płatami a tipsy pękały ale już na następny dzień po zrobieniu :) masakra. Również kupiłyśmy lepszy żel firmy Sun flower ale jednofazowy który jest uniwersalny. Można nim od podstaw zrobić paznokcie. Żel jest rewelacyjny!!! Paznokcie trzymają się fantastycznie, można robić w nich dosłownie wszystko :) ostatnio miałam je na paznokciach 4 tygodnie ale musiałam zrobić bo odrosty. Polecam również tipsy z firmy Sun Flower bo te z zestawu są beznadziejne i pękają.My z siostrą jesteśmy bardzo zadowolone i ty na pewno też będziesz. Życzę powodzenia!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA555
JA TEŻ ZACZYNAM ROBIC PAZURKI I NIE WIEM NA JAKĄ FIRMĘ SIĘ ZDECYDOWAC POMUSZCIE DZIEWCZĘTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamała
jestem tu pierwsz raz, prosze powiedzcie mi co sądzicie o firmie EM-NAIL-DESIGN? Czy ktoś pracuje na produktach tej firmy? kupiłam cały zestaw do robienia paznokci i nie jestem do końca zadowolona z trwałości.Może jeszcze coś żlerobie albo te żele są nic nie warte? Czy można łączyć żeleróżnych firm? Nie mam już żelu budującego a inne mi zostały??? prosze odpiszcie coś .pozdrawiam wszystkich maniaków paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matowienie
23:42 przede wszystkim "pilnik służy do PIŁOWANIA!!! do matowienia jest BLOCZEK!!!!!!!! " Jezeli jest jeszcze niedoswiadczona to lepiej jak bedzie matowila blokiem, ale matowic mozna rowniez pilnikiem o delikatnej gradacji (180)!!! Nawet Tom Holcomb matuje paznokcie tylko pilnikiem (180 )🖐️ http://www.eurofashion.com.pl/pokazyef/08-08-ef/index.html http://www.efexclusive.com/index.php?menu=relacja2&language=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja nie mogeee
jakie wy tu bzdury wypisujecie to az mi wlosy na glowie jeza:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja nie mogeee
jakie wy tu bzdury wypisujecie to az mi sie wlosy na glowie jeza:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×