Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mahania

colorphlex na włosy

Polecane posty

Gość mahania

Dziewczyny, widziałam dzisiaj na tvn style program afera fryzjera, gdzie pokazywali zabieg na włosy colorphlex, który regeneruje włosy, szczególnie przy farbowaniu. Efekt super, włosy odżywione i błyszczące aż sama mam ochotę na taki efekt..często farbuje włosy i już jakiś czas myślałam,żeby zrobić taki zabieg w salonie..Co sądzicie? Robiłyście ten zabieg, jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też widziałam to właśnie dzisiaj i się zastanawiam. słyszałam już o nim wcześniej, że niby naturalniejszy od olaplexa, a efekt ma być podobny. ciekawe tylko jak cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam olaplexa i cureplexa, czym to sie rózni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim salonie robią colorphlex. To odpowiednik olaphlexu, chyba tańszy, ale założenie to samo. Mój fryzjer jest niby zadowolony, mówi, że mniej chemii niż w odpowiednikach. Chcę robić przy kolejnej farbie. Dajcie znać, czy warto, jeśli ktoś już to robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry zabieg, ale tylko w rękach tak samo dobrego fryzjera. ColorpHlex nie różni się od Olaplexu jakoś bardzo. Poobserwuj sobie profil Macieja Wróblewskiego albo wejdź na jakieś dobre forum fryzjerskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide na to jutro wlasnie! mam nadzieje ze efekt bedzie super! czy ktos kupowal te elementy do pielęgnacji colorphlex w domu? warto? chce utrzymac efekt jak najdluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtikejt
Też chcę kupić colorphlex do domu! Zabieg super! Ktoś już to kupował? Jakie opinie? Szukam szukam i mało jest w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniasia
ja mam te domowe produkty ,sa super:)) uwielbiam je za zapach jaki zostawiaja na wlosach i za to ,ze wlosy sa taaakie blyszczace jeszcze dlugo po zabiegu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goniasia, a jak pachną, zabieg colorphlex troche jak Elizabeth Arden Green Tea :D Jestem maniaczką pachnących włosów! Uzywam latem mgiełek zapachowych tak ześwirowałam na tym punkcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na targach w poznaniu na ich stoisku w ten weeknd. przynam ze profesjonalne podejscie maja mimo ze nie jestem klientem z salonu. pachna rzeczywiscie przepieknie jak ta herbata o ktorej mowicie. nie wiem tylko ile to ksoztuje, ile za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 100 zł za colorphlex bez farbowania, sama regeneracja. tak u mnie w salonie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furtado87
Caly zabieg pachnie jak ten green tea,bardzo ladny zapach.Moje wlosy sa obciazone i suche jednoczesnie.Trudno jest znalezc zabieg ktory jakos to zbilansuje.Ten wlasciwie to zrobil.Sa puszycste ale lsniace i gladkie jednoczesnie.Minus i to duzy ze zabieg trudno dorwac u fryzjera.Jechalam 2 razy specjalnie do Warszawy. Bez sensu ze nie pomysleli o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskqa
wczoraj mój fryzjer podczas farbowania zaproponował mi colorphlex,wczesniej o tym nie słyszałam ale skusiłam się bo mu ufam :) moje koleżanki miały robione inne plexy ale jakoś mnie to nie przekonywało,ponieważ są mocno chemiczne..:( nie mogę się nacieszyć od wczoraj moimi włosami,nei dość że nowy kolor to jeszcze ta miękkość i połysk <33 bardzo jestem zadowolonA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farell
Niby wszyscy zadowoleni a tak mało się mówi o tym colorphlex 'ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas ściema by kase od bab wyciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakemeplease
no nie wiem czy ściema. to, że jest jeszcze mało znany nie znacz, że zły. wręcz przeciwnie, słyszę same mega dobre opinie o colorphlex :) ja polecam naturalna wersja olaplexa jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinkqaa
uwielbiam moje włosy po tym zabbiegu colorphlex <3 lśniące i gładziutkie, mam nowy kolor i nowy błysk :D naprawdę super,nie drogi zabieg, nie trwa to dłużej niż samo farbowanie po robi się w międzyczasie a efekt zaskakujacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra fryzjerka powiedziala mi szczerze ze olaplex i colorplex to istna ściema. Powiedziala ze prawidłowe wykonanie koloryzacji z odpowiednim zakwaszeniem wlosow nie niszczy wlosow. Dobry fryzjer nie potrzebuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po koloryzacji wlosy zawsze blyszcza :) a gdy kolor bedzie sie splukiwal to zobaczysz ile wart jest colorplex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Colorphlex'a nie stosuje się tylko aby ogrniczyć negatywny wpływ koloryzacji. On także jest świetnych zabiegiem jako sama regeneracja. Zgadzam się neistety z poprzedniczką - nawet po farbie w domu - pierwsze dni włosy są super, dopiero potem robi się mniej ciekawie,jak nie zastosouje się nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaatka
moje włosy po colorphlexie długo po zabiegu były miękkie, odżywione tak jakby 'napite' i lśniące :) nie wiem skąd takie opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirimiri
Laseczki! każdy włos jest inny wiadomo.... ale nie wiem jak cudowne trzeba mieć włosy, żeby nie widzieć po colorphlex żadnej różnicy :O. A Fryzjerzy często nie są chętni do nowości,...ale no skoro mi się efekt utrzymuje od miesiąca, to chyba coś jest na rzeczy, nie może to być tylko efekt powierzchowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanstasmagorie_89
czy ktoś mi może opisac ten zabieg, gdzie go kupić/zrobić. jestem zainteresowana colorphlex,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas_krystynk
colorphlex ma odbudowywać mostki dwusiarczkowe włosa i chronić podczas zabiegów chemicznych, dodajesz do wszystkich technik farbowania i rozjasniania. taka jest informacja na stronie. masz step 1 i step 2, i zestaw do domu. odżywka, spray i szampon. a co do miejsca, gdzie mozna zrobić znam nazwy dwoch salonow w Poznaniu. jeśli ktoś chce mogę podac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dziś robiony ten zabieg, byłam ciekawa czy ktoś o nim coś pisze. NA razie- na plus bardzo. Fryzjer kompetentny, wytłumaczył wszystko, będę zdawać relacje. Włosy mięciutkie i elastyczne, jutro myję, dam znać czy efekt się utrzymuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja__85
Kas_krystynk A mogłabyś podać gdzie w Poznaniu? Podoba mi się ten zabieg, a mój fryzjer robi olaplex, którego nie chce robić... Będę wdzięczna za podpowiedź gdzie w Poznaniu mogę wykonać farbowanie + colorphlex. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu byłam na colorphlex u Wierzbicki Schmidt, polecam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josie90
Colorphlex uratował moje włosy. Rzadko coś chwalę publicznie, ale naprawdę mogę polecić. Ze spalonych rozjaśnianiem, słońcem po pół roku w tajlandii, chciałam się ściąć na 0, tak kiepsko było. JA dla odmiany przyciemniłam z tym zabiegiem i efekt też super :) Ktoś wie gdzie w Wawa kupię do domu ten zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zadowolona z pielęgnacji domowej tego Colorphlex, dostalam w prezencie i szczerze nie mialam pojęcia że to się opiera na jakimś zabiegu hehe ;) Myślałam ze to jakas marka po rpostu Ale to sie moze skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś jest już np 3 miesiące po colorphlex i mogłby zdać opinię? Zastanaiwam się, ale albo nic albo same plusy, liczę na konstruktywną odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×