Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka w-wa

cryo royal

Polecane posty

Gość majka w-wa

Cześć polecam wszystkim cryo royal. To nowość na rynku. Dzięki tej maszynie już po dwóch zabiegach straciłam 8 cm w udach i pośladkach. Zabieg sam w sobie jest bardzo przyjemny, bezbolesny składający się z kilku etapów trwa ok godziny. To zamrażanie tkanki tłuszczowej, ultradźwięki, rf i vacum masaż.Uważam jednak, że cena zabiegu jest trochę za wysoka jednak skuteczność gwarantowana. Zastanawiam się nad kolejnymi dwoma. Czy ktoś jeszcze z niego korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatominka
hej, zastanawiam się właśnie nad tymi zabiegami, słyszałam ze ta głowica cryo czyni cuda. Jestem z Rzeszowa i tak się składa że właśnie tutaj mają takie urządzenie jutro wybieram się na pierwszy zabieg. napiszę jakie mam postępy albo nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1010
Dzięki cryo mogę założyć ulubione jeansy. Miałam załamanie nerwowe i przytyłam 8 kilo w dwa miesiące. Koleżanka namówiła mnie na ten zabieg i nie żałuje. Zrobiłam serie 6 zabiegów na brzuch i uda i po tłuszczyku ani śladu. Polecam również trochę ruchu między zabiegami wtedy efekt jest szybszy. Na początku myślałam że na mnie nie zadziałało ale po 3 tygodniach nie mogłam uwierzyć jak zmierzyłam się w pasie. straciłam 7 cm. Wiem, że może zabiegi nie są tanie ale są super skuteczne- polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatominka
Cześć dziewczyny, obiecałam że napisze. Zabieg jest prawie bezbolesny:) końcowy etap troszkę boli ale wszystko do przeżycia. Z czystym sumieniem polecam 4 zabiegi i 8 cm mniej e talii. Przy tym trochę ćwiczyłam. Za jakiś czas powtórzę serię będę pisać na bieżąco. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markusia w-wa
Do zabiegów na cryo royal podeszłam bez wielkiego entuzjazmu, poneważ robiłam już możliwie szystko co tylko pojawiło się na rynku. Zaczynałam od lipo, efekty były minimalne ale teraz jestem w pełni usatysfakcjonowana. Zaczynałam od brzucha potem poszły w ruch uda, plecy i ręce. Jestem obecnie po 16 zabiegach i mam 28 cm mniej w obwodach. Na wagę przelicza się to jakieś 5-7 kilo ale to nie o to chodzi. uwierzcie dziewczyny ta maszyna robi cuda, potrzeba tylko jakiś dwóch miesięcy ale naprawdę będziecie zadowolone. I jeszcze jedno cellulit znikł całkowicie a skóra na moim burzuchu i udach jest jędrna i gładka. Wiem, żeby teraz utrzymać efekty muszę się ruszać, dlatego zapisałam się na siłownie i mam zamiar raz w miesiącu korzystać z cryo royal polecam wszystkim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aag
A ja jestem po 1 zabiegu. Podeszłam do tego z duza rezerwa. Jesli chodzi o sam zabieg do przezycua, Najgorsze dla mnie zasysanie ciała w ostatnim etapie ale do przezycia. Nie wiem czy to moja sujestia i poswiadowomsc ale wydaje mi sie ze to działa. W e wtorek ide na nastepny zabieg. Zalecili mi nie czesciej jak co 5 dni. Nie wiem jak inne tu pisza ale na raz sie nie robi kilku parti ciała tylko po kolei aby były efekty. Ja zaczełam od brzucha - oponka pociazowa została. Potem zamierzam posladki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaganieszka
nie polecam. Crya royal to jakaś marna podróba poważnych sprzętów na których zabiegi są na prawdę skuteczne. Po 3.miesiącach cryo royal w ogóle nie zadziałało,a byłam kilka razy, trzymam dietę i dużo ćwiczę. Koleżanka po jednym zabiegu na Zeltiq od razy straciła 4.cm w pasie. Byłam w Ambasadzie Kobiet w Krakowie na ul Dobrego Pasterza 8. Dzwoniłam tam nawet spytać o skuteczność tego zabiegu, ale dopiero po tym jak kupiłam na niego karnet niestety. I usłyszałam, że o skuteczności tego sprzętu żebym sobie poszukała w internecie, jeżeli chcę się dowiedzieć. Ponadto było masę problemów z ustalaniem terminów u nich, ale to już inna sprawa, jakby poboczna. Czytałam na forum dealbroker.pl, że Ambasada Kobiet ma podróbę sprzętu do endermologii- masażu wyszczuplającego, dziewczyny piszą, żeby nie dać się nabrać na usługi tego salonu. No ale mogłam wcześniej sprawdzić, więc mogę mieć pretensje tylko do siebie. Człowiek uczy się na błędach. Pozdrawiam wszystkie internautki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoMarquew
Do Jaganieszka: No to może byłaś na podróbie Cryo royal , bo ja skorzystałam z tego zabiegu i jestem na tak. Spadło mi 7 cm z brzucha, teraz zbieram kasę na uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również byłam na zabiegu cryo royal w rzeszowie,początkowo podeszłam do zabiegów z dużą rezerwą, wysoka cena mnie odstraszała, jednak zadzwoniłam do gabinetu i pani zaoferowała mi pakiet 5 zabiegów w promocyjnej cenie 999zl co było dla mnie sporym zaskoczeniem więc stwierdziłam ze spróbuje , Z zabiegów jestem bardzo zadowolona, Wzięłam 5 zabiegów na brzuch i straciłam 4 cm bez większego wysiłku nie robiłam nic dodatkowo a słyszałam ze połączenie tego z dieta ma jeszcze większe efekty, teraz zbieram pieniążki na nogi i juz się nie moge doczekać na zabiegi. polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathya
zdecydowanie potwierdzam ze w Ambasiedzie Kobiet nie potrafią robić endermologi. Na dodatek sam zabieg trwa 30 minut podczas gdy w innych miejscach 50-60 min. szkoda pieniędzy, lepiej wydać je gdzieś indziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkakulla
czy ktoś z Was miał robiony zabieg LipoCryo??? Jak efekty??? Ja wybieram się na niego i jestem ciekawa jakie będą efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DopisekJeden
Jestem świeżo po serii 10 zabiegów Cryo Royal. U mnie efekt jest całkiem zadowalający pas 8cm mniej , biodra 4 cm. Nie liczyłam na zbyt wiele ponieważ mam mocno zbitą , twardą tkankę .Korzystałam z wielu zabiegów ale nie zadziałały na mnie. Np. endermologia zupełnie nic mi nie dała, a moja przyjaciółka jest z niego zadowolona.Każdy musi znaleźć swój sposób na lepszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupon
i ja postanowiłam dołaczyć się do topiku. Wczoraj byłam z gupona na kriolipolizie. Mi nic nie zasysało. Pani do brzucha przyłożyła mi kwadratową blache po której faktycznie w środku zrobiło mi się bardzo zimno. Zabieg trwał 1min tzn 15 min leżałam z tym zimnym plackiem plachy na brzuchu. Ważna rzecz o której nigdzie nie wyczytałam a powiedziała mi Pani kosmetyczka. PIĆ DUŻO WODY PRZED 24H PO ZABIEGU. Przede mną jeszcze dwa zabiegi. sama ciekawa jestem rezultatów, dużo do stracenia nie mam w obwodzie mam 80cm także nawet 3 cm to byłoby dozo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaas
Witam ja kupiłam 2 zabiegi na groupon w rzeszowie, pozniej wykupilam jeszcze 5 w salonie w promocji, pani kazala duzo pić wody i byc aktywnym fizycznie, efekty po zabiegach to 4-5cm w brzuszku, minelo 2 miesiace zmierzylam sie i jeszcze centymetr uciekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaww
Czesc dziewczyny korzystałam z tego urządzenia, jestem zadowolona z efektow, tak jak poprzedniczka napisala, nie wystarczy pojsc na zabieg, on sam wszystkiego nie zrobi, przy minimalnej aktywosci fizycznej efektym naprawde są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiawarzol
Ja zakupiłam to urządzenie do swojego salonu. Co ono ma wspólnego z zeltiqueim? najpierw poczytaj a potem pisz. zupełnie inna technologia działania. Zamiast robić czarny PR poczytaj a nie piszesz głupoty. Mam również dokumenty, które dostałam wraz z zakupem i miejsce produkcji grubo się nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Cryo Royal
Co ma wspólnego ? Cytuję polskiego importera " Cryo Royal, które łączy kriolipolizę z kawitacją .." Chińczycy korzystają z popularności i skuteczności kriolipolizy (prawdziwej) jaką zapewnia Zeltiq i wciskają ludziom kit. Żeby było fajniej dodali na wszelki wypadek kawitację i RF'a :) Co do produkcji w Chinach to sprawa jest jasna i pewna ! Może kliknij sobie na link producenta który jest zamieszczony w poprzednim poście. Z faktami się nie dyskutuje. I nie jest to żaden "czarny PR" tylko czysta żywa prawda, którą importer (podobnie jak w wypadku focusa, najchętniej by przemilczał) :) Maszynka w Chinach kosztuje jakieś 4-5 tys USD i absolutnie nie różni się poza obudową, od setek podobnych kombajnów ... wiem że to boli :) Ciekawe jakież to "papiery" wcisnął Ci importer :) .. chyba bardzo chcesz wierzyć w bajki. Dla ciekawych "LIPO ROYAL II" też pochodzi od tego samego Chińczyka :) http://prebeauty.en.alibaba.com/product/501166744-212201161/cavitation_RF_Tummy_Fat_and_Cellulite_Removal_machine.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuje Tobie
nie mam z ta branza nic wspólnego ,ale zioniesz jadem człowieku.Jesteś typowum "polaczkiem"zamiast wykorzystać swoje umiejetności i wiedze do robienia swojego biznesu to patrzysz jak zaszkodzić innym. Zycze Tobie wszystkiego dobrego I jeszcze stara anegdota o takim jak Ty. Kowalski modli się do Boga; Boże mój sąsiad ma taka piekną krowe i ta krowa daje tak duzo mleka. Bóg odpowiada-i co Ty tez byś chciał miec taką krowe?? Nie Boze chciałbym aby jemu ta krowa zdechła:( Wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdety
Ten wątek dotyczy Cryo Royal a nie personalnych wycieczek na temat "polaczków" ! Aż przykro czytać takie bzdety. Wg mnie to dobrze jeśli klient i potencjalny posiadacz tego urządzenia będzie w pełni poinformowany o jego pochodzeniu. Nie widzę w tym nic dziwnego! Wyraźnie widać, że importer stara się "przemilczeć" fakt pochodzenia z Chin. Dlaczego ? Najwyraźniej ma powody :) Tak jak wcześniej napisano, wymyślanie nazw i import z Chin nie są zabronione. Każdy ma swój "model biznesowy", ale uczciwość nakazywałby pisać o tym wprost. Jeśli stara się to "przemilczeć" bywa to dwuznaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a i jescze jedno
mimo tego ,ze nie jestem zainteresowany kupnem tego typu urządzeń zadzwoniłem do importera i z tego co usłyszłem nikt tam nie ukrywa pochodzenia towaru a cena jest tak niska ,że według tego co piszesz to nie opłaca sie kupować u producdenta .POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martasa
99 % urządzen w salonach kosmetycznych są z chin i nikt tu ameryki nie odkrył, ale chinczyk chinczykowi nierówny, wiem co mówię, produkcje europejskie często niczym się nie róznia jesli chodzi o efekty zabiegów a kosztują bagatela nawet 5 razy więcej. Tak kazdy moze sobie sprowadzić urzadzenie z chin ale czy to się opłaca ? Robił ktoś interesy na odległość ? Polecam spróbować i potem brednie wypisywać. Warto przed zakupem sprawdzić firmę w chinach a to też kosztuje, no chyba że ktoś lubi kupić "kota w worku", mnożą się koszty itp. i na koniec wychodzi że lepiej było kupić od importera, bo chodz serwis jest. Tak dla przykładu : urzadzenie kosmetyczne 7 w 1 - cena PL dystrybutora 4390 brutto - gwarancja 1 rok to samo u producenta w chinach 700 $ (samo urządzenie) + 150$ transport + podatki celne 80$ + 23 VAT czyli razem 3700 brutto, niby rok gwarancji ale kto odeśle urządzenie do chin ? hihi, nie ma tu uwzglenionych kosztów sprawdzenia firmy od której kupujemy. są to ceny przy zakupie jednego urządzenia Akurat znajomy sprowadza i naświetlił mi temat Fakt przy zakupie kilku dostaje się inną cenę. Czy warto kupic samemu ? nie wiadomo co dostać i tak naprawdę nie mieć serwisu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynk
Czesc wszystkim Wątek dotyczył zabiegów urzadzeniem cryo royal a nie jakiejs glupiej dyskusji na temat ceny urzadzenia itp a tu jakas glupia dyskusja sie wywiazala Osobiscie zrobilam serie zabiegow i jestem zadowolona, robilam uda i brzuch, zabieg na uda trwal 2 h na brzuch 1 h, byla i kawitacja i rf i vacum i kriolipoliza - (tylko na brzuchu w miejscach z malym tluszczykiem) Jestem zadowolona z uzyskanych efektow, jestem 3 miesiace po zabiegach brzuch - 6 cm mniej uda - kazde 5 cm mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinsq
Powiem tak zrobilem 7 zabiegow na brzuch + brzuszki w domu jestem bardzo zadowolony i moge polecic urzadzenie pomogło pozbyc się tluszczu i wyrzeźbić brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesjonalistka
Ja kupiłam nieco lepsze urządzenie do Kriolipolizy w Polskim Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego. Urządzenie ma dodatkowo wbudowaną głowicę do masażu próżniowego na wzór endermologii. Tak na prawdę połączenie tych dopiero tych 2 funkcji daje rewelacyjne efekty! Polecam i zapraszam do gabinetu we Wrocławiu na zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskik
a ja wczoraj bylam na pierwszym zabiegu cryo royal i zobaczymy coz to bedzie :), poki co skora jest fajniejsza :) ale na efekty trzeba poczekac :) kolezanka po 3 zabiegach juz miala fajne efekty wiec mam nadzieje ze na mnie tez to podziala profesjonalistka - a wyobraz sobie ze cryo royal ma taka glowice, ulka2011 - rozumiem ze wszsytkich urzadzen wyprobowalas hihi widze ze zamiast pisac tu opinie akurat o danym urządzeniu, to co poniektórzy reklamę swoich próbują zrobić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalumpolalum
Do " grupon" widać , że nie byłaś na zabiegu Cryo Royal bo tam nie ma żadnej kwadratowej płytki , która mrozi. Uważaj bo może chodzisz na podróbę - a później napiszesz że Cryo Royal nie ma efektów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie....
ja kupilam oferte w warszawie z grouponu 3 zabiegi 179zl zamierzam kupic jeszcze 3 bo ponoc po 6 cos widac... jestem juz po 2 zabiegach tym urzadzeniem.... pani w salonie naklada na nieduza okragła glowice (srednica jakies 10 cm) folie spozywcza.. neiwiem po co.. a pozniej stepluje mi pokolei miejsca na brzuchu przez 30 minut... pytalam jej czym sie rozni takie steplowanie od tej glowicy zasysajacej.. powiedziala ze tym ze steplujac maja wieksze pole manewru moga pokolei objac caly brzuch a przy glowycy zasysajacej placi sie za jedno takie przylozenie i ma to wlasnie ograniczony obszar dzialania... nie wiem ile w tym racji.. ale tak na moj chlopski rozum jak zassie mi taka glowica fald na brzuchu i zostawia na pol godziny to lepiej sie zmrozi tkanka tluszczowa.. a jak mnie tak stepluje po 5 min na kazde miejsce na brzuchu to jest to roznica... co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik87
Witajcie, ja rowniez zakupilam ofertę na gruponie na kriolipolizę, ale z tego co wyczytałam w tym wątku, to tak na prawdę nie jest ten zabieg! Niby jest wykonywany na urządzeniu Cryo Royal, ale polega na tym, że przez niespełna 20 minut ( mniej wiecej po 10 min na ramie)kosmetyczka "masuje" mnie zimną głowicą i to koniec. Czy któraś z Was też była na takim zabiegu? Czy on ma w ogóle szansę zadziałać?Z tego co mówi Pani, która mi wykonywała ten zabieg, efekty powinny być bardzo dobre ( jednoczesnie namawia mnie na wykupienie kolejnych zabiegow i łączenie ich z jeszcze innymi, wiec nie bardzo ufam jej słowom..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie....
no ja dokladnie mam to samo tylko na brzuchu.... jestem po 3 zabiegach... i zaluje ze nie zbierzylam sie w przed 1 bo nie wiem czy stracilam jakies cm. natomiast tluszczyk mialam twardy zbity a teraz jest jakby rzadszy widze topo tym ze brzuch trzesie mi si ejak galareta jak chodze a nigdy tak nie bylo.. i nie wiem czy tlumaczyc to sobie tym ze poprostu czesc komorek tluszczowych obuscila moj organizm ale skora sie jeszcze nei sciagnela dlatego tak sie trzesie.. niewiem naprawde... w kazdym razie brzucha plackiego nie mam jeszcze.... a przedemna jeszcze 3 zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×