Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Często chodzicie do kosmetyczki?

Polecane posty

Gość gość

Jak często udaje wam się wyrwać do kosmetyczki? Macie taki rytuał, że chodzie regularnie, np. raz na dwa tygodnie albo raz na miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demelza87
U mnie różnie z tym bywa. Przeważnie udaje mi się wyrwać tak średnio co 6 tygodni. Ale wtedy można poszaleć z jakimiś fajnymi zabiegami. Na przykład Wyspa Piękna we Wrocku ma sporo takich w swojej ofercie. Mają tam np. taki pakiet Popołudnie dla siebie i w tym różne relaksacyjne zabiegi połączone z masażem. Fajna rzecz, żeby się odstresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie co 6 tygodniu a jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się raz w miesiącu na taki podstawowy zabieg. Mikrodermabrazję robię co dwa, trzy miesiace, choć podobno lepiej częściej... Pazury w dłoni robię sama, straszliwie mnie to relaksuje, natomiast na pedicure chodzę raz na dwa miesiące- latem zdarza się raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram sie regularnie, zeby sie nie zapuscic ;) no i zeby moja pani agnieszka z mad clinic we wroclawiu sie za mna nie stesknila ;) najczesciej co miesiac robie oczyszczanie twarzy, czasem do tego jakies inne zabiegi na buzie. troche rzadziej chodze na wosk albo zabiegi typu mezoterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×