Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarujonca15

czy moge miec kolczyk w pochfie?

Polecane posty

Gość czarujonca15

czesc mam 15 lat chcialabym sobie zrobic kolczyk w pochwie czy to mi nie zaszkodzi? czy rodzice muszom o tym wiedziec? czy to szkodzi przy stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacjaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mozesz, jak odbedziesz stosunek seksualny z mężczyzną który ma kolczyk na penisie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarujonca15
jak widac w nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
w pochwie? Gratuluje temu, kto wykona cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak odbedzie stosunek seksualny z mężczyzną który ma kolczyk na penisie, to jak w nia wejdzie to bedzie miała ko,czyk w pochwie, laski sie czepiacie :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitanails :) brawo, masz racje, niech znajdzie faceta ktory ma kolczyk i problem zalatwiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mimi05 ale ludzie to mają fantazję no nie?? i to kurde 15stka, w sumie to nie wiadomo czy jaja sobie robi czy jest taka głupia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie ta laska ma 15,to przeciez dziecko i o kolczyka w pochwie sie pyta:/i jeszcze sie pyta czy moze powiedziec rodzica, zalezy jak bardzo sa tolerancyjni:) Niektorych ludzi nie da sie zrozumiec... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaPP
No ej no... przestancie najezdzac tak na ta laske... ona sie wam tylko pyta a wy od razu jakieg glupie odzywki:/:/:/ wedlug mnie no to niezaleznie od wieku moze sobie zrobic kolczyk i gdzie chce... niech sobie nawet na sudku zrobi... tez bedzie dobrze!! czarujonca15 jak chcesz tosobie zrob ten kolczy i peewnie ze rodzice nie musza o tym wiedziec:P:P a czy przy stosuku mozna miec to nie wiem... ale moja kumpela ma wlasnie kolczyk na "dzyndzlu" heh... i sobie wlasnie sama robila... tylko ze ma cos okolo 18 lat... mowila ze wlasnie przebicie w tym miejscu najmniej boli... a wogole to nic nie czujesz:D:D pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz997
zrob sobie ten kolczyk w pohcwie i bede sie z toba kochał fajnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdas
moja dziewczyna chce sobie taki zrobić, ale czytałem, ze prowadzi to przy porodzie do uszkodzenia jajników, przez co nie czuje sie nic podczas stosunku i powoduje to raka mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
Moim zdaniem to beznadzieja...poco ci to??? nielepiej w nosie albo w języku???ale jak chcesz to twoja sprawa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka15
co wy gadacie??? Jeżeli chcesz sobie zrobić kolczyk w pochwie to powodzenia...nei wiesz jak łatwo o zakazenie w tym mmiejscu. I co wy za głupoty opowiadacie ze nie potrzebna jest zgoda rodziców,jeżeli idziesz do kosmetyczki to nawet na przekucie pępka jest potrzebna zgoda rodziców. Chyba ze ktoś inny ma Ci go zrobic... tak czy inaczej nei polecam,dziewczyno masz jeszcze dużo czasu na takie eksperymenty...co nie znaczy że to nei jest fajne bo osobiście tez mi się podoba ale ja bym sie bała. I napewno to nei przeszkadza w stosunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szesnastolatka
hmmm.. no wiesz ja mam od dwóch lat moi rodzice o tym nie wiedzą w stosunku nie przeszkadza.... a raczej daje dodatkową przyjemność.... Kolczyka mi robił znajomy piercinger (specjalista) no i przyznam że okropnie bolało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaabixd
ej a ile kosztuje mniej wiecej kolczyk w pochwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghr
w pochfie to jak najbardziej-wlasciwie to wszystko mozesz w niej miec:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemas
to prawda łatwo o zakażenie bo jestem lekarzem ale jako facet powiem ze jak dla mnie to tez nie rób bo naturalne najładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogola20
ja powiem tak: uwazam ze tylko idiotki robia sobie kolczyki w pochwie no ale jak to woli... moze im sie podoba.. ale 15 latka o czym ty dziewczyno myslisz?do nauki;/ jutro szkola;/ czy bedzie ci przeszkadzalo w seksie??nie wierze;/ tak idz sie ru...w wieku 15 lat i zajdz w ciaze jeszcze;/ wtedy zapytasz czy kolczyk w pochwie bedzie przeszkadzal przy porodzie??hahaha dziecko do nauki skancz ty gimnazjum chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie na pomarańczowo
Możesz, pytanie tylko : PO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkowa
ej no bez jaj . to sprawa tej dziewczyny . mi tez sie podobaja kolczyki w tym miejscu ale sie boje . co wam do tego gdzie ma kolczyk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati ;)
zastanówcie sie co wy do niej piszecie mam 18 lat i ja rozumiem bo tez miałam 15 lat i wiem co w tym wieku chodzi po głowie ....a wy tu piszecie swoje madrosci ze z niej dziecko i wg a narazie widac ze wy jeszcze tego wieku nie przeżliście ..... własnie w tym wieku ma sie rózne pomysły ... nie przejmuj sie tym co pisza sama miałam tam kolczyk ale przy porodzie go wyjełam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×