Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość scieta815

Czy opłaca się przedłużać włosy?

Polecane posty

Gość scieta815

Witam, pytanie jak w temacie, potrzebuję waszych porad, ponieważ wczoraj ścięłam włosy, teraz żałuję, bo była to decyzja nie przemyślana i teraz jest jak jest :( włosy są mocno ścieniowane, jedyne chyba co mnie uratuje to jest przedłużenie.. ale czy warto? i ile taki zabieg kosztuje? proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scieta815
no to co proponujesz, skoro włosy mam tak obcięte że nie mogę na siebie patrzeć? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scieta815
no pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadasz
możesz zrobić zagęszczenie z lekkim przedłużeniem o 5-10 cm dobrymi włosami (ja tak robię 50 pasm) wynosi mnie to niewiele ponad tysiąc złotych. A jak nie masz kasy zrób sobie gorszymi włosami na 3-4 miesiące na keratynę koszt 100 pasm około 600zł . Włosy na keratynę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;djfkgndkfgsdfgfgfg
mozesz tez clip iny zalozyc (dopinki na grzebyczkach) sa tanie, sluza dluzej tylko ze trzeba je zakladac codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra28
ja mam przedluzone na zgrzewy ... wyglada to naprawde slicznie i naturalnie:) zaplacilam 400 zl razem ze specjalna szczotka,100 pasm polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 400zł
ze szczotką to pewnie szajs z allegro mnie sama szczotka kosztowała 65zł nie mówiąc o włosach a gdzie zarobek fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona do kwadratu
nie nteraaz naprawde mozna bardzo malo zaplacic i byc zadowolona:) ja znam dziewczyne ktora suoer robi za-uwaga-350 zl:)! dlartegoze ona sobe dorabia oza salone i ona sama sobie liczy ile moz zarobic-a w salonie wiecej bierze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scieta815
albo jak można poprawić źle ściętą fryzurę? czy jest powiedziane że będę musiała się w nich męczyć, dopóki nie odrosną? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo isc do innego fryzjera
i poprawic ciecie albo czekac az odrosną ewentualnie przdluzanie,clipy albo peruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze jesli sam zabieg przeprowadzony jest w profesjonalnym miejscu, z idealnie dobranymi wlosami to na pewno warto jest sie nad nim zastanowić. Ja nawet mogę polecić naprawde świetny salon w Szczecinie w którym mozecie go wykonac http://www.beauty-center.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×