Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejaaa

Dekoloryzacja :(

Polecane posty

Gość beznadziejaaa

Mój naturalny kolor włosów to taki złocisty, orzechowy ciemny blond. Niektórzy to nazywają bardzo jasnym brązem, a niektórzy ciemnym blondem. Nie był to taki mysi odcień, sama przyznam że był dosyć ładny. Ale parę dni przed sylwestrem tego roku zaczęłam eksperymenty z farbowaniem. Na pierwszy ogień poszła szamponetka z Palette po 24 myciach, odcień Kasztan. Z tego odcienia byłam bardzo zadowolona, bardzo mi pasował. Malowałam nim włosy już 2 razy i kolor trzymał się bardzo długo niż obiecywał producent (co mi się w sumie podobało, bo nie musiałam ich często farbować a odrosty pojawiały się dopiero po 3 msc!). Ale wczoraj mnie coś popier*oliło, i kupiłam farbę, właściwie piankę Palette Mousse Color odcień ciemna czerwień. No i totalna masakra. Tzn. bardzo ładnie pokrył ale wyglądam w tym kolorze beznadziejnie. Ni to czerń, ni to fiolet, ni to czerwień. Takie byle gó*no. Wyglądam jak idiotkal, bardzo blado i w ogóle ten kolor mi nie pasuje. przy głowie mam czerwone refleksy, a już dalej moje włosy są prawie jakby czarne z odcieniem śliwki. Masakrycznie się z tym czuję, nie wiem co mi odpier*oliło. Najgorsze jest to, że nie jest to szamponetka... I tu się pojawia problem, bo nie mam pojęcia co z tym zrobić. Słyszałam że dekoloryzacja cholernie niszczy włosy i nie zawsze się udaje. Do tego i tak mam bardzo zniszczone włosy, jeszcze przed farbowaniem, mimo że nie używałam żadnej lokówki ani prostownicy bo moje naturalne włosy są proste jak druty. Od dziecka mam bardzo zniszczone, cienkie, delikatne, łamiące się włosy. Po prostu beznadzieja. I do tego tak rozdwojone końcówki, że nawet podcinanie nie pomaga. Jeden włos rozdwaja się na 5. Dlatego nie chcę ich męczyć dodatkową dekoloryzacją. Bardzo źle się czuję w tym kolorze i kompletnie nie mam pojęcia co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejaaa
nikt nie odpowie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja mam naturalne włosy sredni brąz. Długo malowałam na czarno. Obecnie jestem po drugiej dekoloryzacji. Jezeli masz cienkie rozdwojone wlosy, to nie polecam. Moje włosy moze nie sa bardzo zniszczone, ale na pewno przesuszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus888
hej masz poważny problem ponieważ malując farba palett nawet szamponetko mała jest szansa na zmycie koloru wątpię by jaki kolwiek fryzjer podjął się rozjaśniania włosów ( dekoloryzacja rozjaśniania o kilka tonów tylko prawie ze efektu nie widać ) mogę Ci doradzić umycie głowy kilkukrotnie szamponem przeciw upierzaowym to trochę farbę zmyje włosy benda jaśniejsze ale mało jeżeli tak bardzo Ci się nie podoba kolor to możne przemaluj z palett na jakiś ciemniejszy? ja miałam pomalowane kiedyś z palet brązem do 24 myc to się prawie zmyło ale jak pomalowałam ciemna czekolada to już nie zmyło się trzy razy rozjaśniałam w domu i wyszedł mi rudy i zamalowałam to ciemnym blondem ale końce i tak były dość ciemne włosy się bardzo zniszczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkazlasu
Witam. Mam do Was kilka pytań odnośnie dekoloryzacji : 1. Czy po wykonaniu tego zabiegu moje włosy wrócą do koloru naturalnego czy raczej jest większe prawdopodobieństwo, że wyjdzie jakiś inny kolor. 2. Czy po dekoloryzacji zostają odrosty ? Wiem, że to może być dziwne pytanie, ale oglądałam filmik na yt gdzie fryzjerka po dekoloryzacji nakładała kolor tylko na odrosty a potem farbowała. 3. Czy po dekoloryzacji musem jest farbowanie włosów ? Nie chciałabym już farbować, a na kazdym forum jest o tym wspomniane i zastanawiałam sie czy to wynika z tego że powstanie mi na głowie jakiś kosmiczny kolor i bede musiala go zamaskować farbą czy to jest jakiś proces wyrównywania tego koloru. 4. Czy włosy po takim zabiegu ciemnieją, czy też dzieje sie tak tylko kiedy farbuje i wtedy kolor jest inny niż powinien. Mam nałożony jaśniejszy kolor niż naturalny dlatego zastanawiałam sie czy jak mi zdejmie pigment, włosy będą ciemniejsze czy zrobią sie "siwe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekoloryzacja potocznie zwana ściąganiem koloru nie sprawi że kolor farbowany zejdzie i pozostanie twój naturalny to nie działa w ten sposób, masz włosy rozjaśniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkazlasu
Nie, nie rozjasniałam nigdy włosów. Po prostu zastanawiam sie jak najlepiej dopasowac kolor do odrostow i juz miec spokoj z farbowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika_kowalsska
Powinnas isc z tym do fryzjera, kurcze ja jak robiłam dekoloryzacje to juz wolałam zapłacić troszkę , ale mieć to zrobione profesjonalnie. Mieszkasz w Warszawie ? Na Nowolipkach 13 - tam sama robiłam, mega profesjonalnie i bez spalonych włosów u Pana Marcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrtrrina
angelika a ile płaciłas za ten zabieg dekoloryzacji na Nowolipkach ? Sama chciałabym coś teraz zrobić z kolorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennkowska
Oj tak, jak sie trafi do naprawde dobrego salonu to własnie Elegante jest takim. Ja zawsze z wielka przyjemnością tam chodze i wiem ze tak jak sobie wymysliłam jesli chodzi o fryzure tak zawsze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj w takim razie musze polecić doskonałe studio fryzur w Warszawie na Zimnej 2 http://www.dorothystudio.pl/ Zdecydowanie dla mnie poki co nie ma lepszego jesli patrzeć na całą stolice i nie tylko. Ja chodze do Pani Sylwi, wiec też mogę spokojnie ją polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez miałam robioną dekoloryzację włosów, wbrew pozorom po połączeniu z dobrze dobranymi zabiegami zabiegami wzmacniającymi nie było źle. tu miałam robioną - http://www.strefa-piekna.pl u mnie akurat wyszło tak że kolor był niemal identyczny z tym, który miałam naturalny a po pewnym czasie wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1585
z tego co piszesz nie jest dobrze :/ musisz koniecznie znaleźć w swoim mieście dobrego i sprawdzonego fryzjera.. niestety o takiego bardzo ciężko, wiem z doświadczenia :/ sama jestem po przygodach z rozjaśnianiem i jedyne co mogę ci doradzić z doświadczenia to ta maska http://www.topdrogeria.pl/odzywki_maski/prosalon_regenerujaca_maska_do_wlosow_z_keratyna_mleko_i_miod,10497.html (link przypadkowy, w żadnym wypadku to nie reklama :P) za tą cenę i ogromną pojemność jest naprawdę rewelacyjna i potrafiła doprowadzić moje włosy do porządku nawet kiedy były w tragicznym stanie.. a może warto zapuścić swoje i nie farbować w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj tak naprawde ważne jest tez to do jakiego salonu trafimy. Ja mam w stolicy swojego ulubionego fryzjera Dorothy studio wiec o swoje włosy tak naprawde moge byc spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tutaj dużo zalezy tez na jakich kosmetykach pracuje sie w salonie.Dorothy Studio nawet w kryzysie nie zrezygnowało z kosmetyków OSMO na rzecz taniej niszczącej włosy masówki. I to jest ten salon który szczerze Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno natrafilam na Cybisa 4 gdzie pani poprawiala mi zniszczone moimi eksperymentami wlosy,moich niestety nie dalo sie naprawic w jednej wizycie,ale teraz jest juz zarys tego co chce miec i wygladam normalnie.Pani nie naciaga jest rzeczowa a co wazne nie obiecuje rzeczy nie mozliwych do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałabym Wam dziewczyny wybrać sie do takiego dobrego fryzjera O włosy trzeba dbać a jednak same w domu nie zrobimy tego tak profesjonalnie. Ja chodzę do salonu Dorothy Studio i dzięki mojej fryzjerce Pani Sylwii naprawde cieszę się super fryzurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
esli chcecie mieć modną fryzurkę na jesień to polecam odwiedzić naprawde dobry salon. Ja mam swoją fryzjerkę Panią Sylwie z Dorothy studio na Zimnej 2 w stolicy. I na zmianę fryzury na jesień polecam dokładnie ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie do Dorothy studio na Zimnej 2 w Warszawie. Ja trafiłam tam jak widziałam pozytywne zmiany na głowie mojej koleżanki. I tak juz zostałam. Ale włosy układane bardzo modnie, dokładnie jak tu na fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już sie idzie do fryzjera i wychodzisz zadowolona to na bank tam powrócisz. Ja tak mam z tym salonem Dorothy na Zimnej 2 w Warszawie. Moja kolezanka przedłużała właśnie tam włosy. Rewelacyjnie, mega naturalnie i bardzo mi się podoba efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam tu kilka razy, od wielu lat chodzę na Wspólną do Michała w Instytucie Urody, nigdy nie żałowałam zawsze mam włosy zrobione tak jak chcę i nie katuje mnie chemią. Po prostu chodzę do niego bo on ma hopla na punkcie pielęgnacji a nie niszczenia włosów nadmiarem chemii. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dekoloryzacja to tylko u fryzjera, w domu można spalić tylko włosy, a później są do obcięcia już. Sama kiedyś schodziłam z brązu na blond i moja fryzjerka w In Harmony dobrała mi od razu pielęgnacje, żeby włosy nie były suche i matowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci poradziła? I czy podziałało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłyśmy zdejmowanie koloru i umówiłyśmy się na zabiegi nawilżające kerastase. Teraz bardzo sama pilnuję żeby dbać o włosy, nakładać maski i oleje. No i podcinać regularnie u tej samej fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też trzymam się jednej fryzjerki odkąd zrobiłam sobie podobne kuku przed weselem koleżanki. Pomalowałam w domu blond włosy (rozjaśnione) na jasny brąz, bo nie miałam czasu iść do fryzjera, a miałam odrost. Na czubku kolor wyszedł bardzo ciemny, na długości brązowo-zielony. Musiałam ciasno upiąć włosy na to wesele, a po nim na tygodniu biegiem do fryzjera. Poszłam do pani Marioli z Akademii Perfect Hair i zaczęłam z nią naprawę tego koloru, już chyba do rok niej chodzę teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Akademię, ale tylko głównie o niej czytałam w sieci. Podobno super salon. Kogo poleciłabyś mi żeby ładnie obciąć kręcone włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×